Skocz do zawartości

Zakupy obelink


Masterek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy ktoś z was kupował coś na Obelink.pl jak wygląda przesyłka i termin realizacji zamówienia chcieliśmy kupić grilla Cadac Safari Chef 2 w cenie około 350 zł ,czy ktoś miał styczność z tą stroną firmą .. pozdrawiam. https://www.obelink.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie chwaląc się jam ci to uczynił. 

 

1. Zakupy nocka wtorek/środa.

2. Płatność zwykły przelew.

3. Kasa w Obelink.pl w piątek.

4.Weekend

5.Wysyłka w poniedziałek.

6.Paczka w rękach w środę.

 

Jak byś nie sprawdzał kursu euro to i tak zapłacisz trochę drożej. Zmiana kursu nawet kilka razy dziennie.

 

Ja kupowałem 3 szt Cadaca i wyszły po 358pln /z przesyłką i prowizją banku :3/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

W sumie jeszcze się nie interesowałem za mocno. Jak to jest w przypadku zamówienia np. 4 krzeseł, czy za wysyłkę płaci się tylko za jedną paczkę? Czy do każdego krzesła doliczona będzie przesyłka, która w sumie do najtańszych nie należy.Za wysyłkę grila zapłaciłem 80 zł za przesyłkę i przyszedł (mimo okresu świątecznego) w tydzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w innym wątku pisałem, że sporo od nich zamówiłem i otrzymałem w sumie trzy duże oddzielne paczki a płaciłem za jedną przesyłkę. Te paczki były dostarczone w różnych terminach. Paczki dostarczył kurier DPD.

Nie sądzę aby za krzesła była inna opłata bo w końcu nawet 30kg nie przekroczy a gabaryt też to jakiś straszny nie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Przy rejestracji na stronie Obelink podajemy dane firmy, adres wysyłki itd. Do tego momentu wszystko gra ale gdzie się wpisuje NIP firmy?
Musisz do nich napisać. Oni Cię zweryfikują i wtedy będziesz mógł zamówić co chcesz bez VATu. Ale przez sklep się niestety nie da, tylko musisz robić to za ich pośrednictwem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, danielpoz napisał:

Nie można kupić normalnie brutto czyli z VATem ?

Możesz. Wpisz sobie NIP w adres i już, albo pisz do helpdesku, aby Ci wystawili FVAT z Twoim NIPem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sprawa wygląda tak. Można mieć fv z naszym vatem czyli 23% ale system maja taki jaki mają i numeru NIP się nie wpisze. Można zrobić tak jak Jacek sugerował i będzie ok. Druga wersja to mogą wystawić fv tak z "ręki" ale wtedy będzie vat 21% no i ostatnia wersja kupno po cenie netto.

Towar w drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Voku napisał:

Ja nie mam :P Trzeba o niego wystąpić przy pierwszych zakupach.

A kiedy zakładałeś DG? Kiedyś trzeba było występować, ale od dawna jest już nadawany z automatu. Być może Ci co w przeszłości zakładali DG i nie mieli nadanego NIP EU to muszą występować.

Tu możesz sprawdzić zresztą czy Twój nr jest aktywny: http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/?locale=pl

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.