Skocz do zawartości

Patent - podłączenie węża do każdego kranu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

[mention=5596]chris_66[/mention] ponawiam pytanie  

Do tego się nie da, chyba tylko taki patent brunnera, jakby poszukać w marketach to pewnie się znajdzie też i taki Gardena robi adapter do kranów wewnętrznych, zamiast perlatora wkrecasz adapter i do niego zapinasz końcówkę do węża.

Mając dwie przejściówki perlatorów masz w zasadzie każdy kran do dyspozycji

Za 50 zł

 

 

 

8a05e548a45ff59a631982a5fab23375.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brunnera mam bo dostałem razem z wężem do podłączenia wody. Na ten skręcany szkoda mi kasy 150zł , ale ten Twój też wygląda dobrze i za ułamek ceny. Co prawda do tej pory raz miałem potrzebę skorzystać z umywalkowego kranu żeby nabrać wody ale za 15zl lepiej mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacekzoo napisał:

Brunnera mam bo dostałem razem z wężem do podłączenia wody. Na ten skręcany szkoda mi kasy 150zł , ale ten Twój też wygląda dobrze i za ułamek ceny. Co prawda do tej pory raz miałem potrzebę skorzystać z umywalkowego kranu żeby nabrać wody ale za 15zl lepiej mieć :)

tan mój, generalnie jest przeznaczony dla posadzkarzy - metalowa solidna konstrukcja - ale niestety najniższa cena jaką mogę dla zainteresowanych zrobić to jest 130 brutto. to wszystko - zresztą nie pisałem tego posta z chęcią sprzedaży!!!!! to miała być ciekawostka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajna inspiracja. Kiedyś to widziałem i dziś wpadłem do obi z chęcią sprawdzenia czy to jest to samo czy coś innego.
Na nasze potrzeby chyba będzie wystarczające.

A przy okazji Jacek popchnął mnie do poszukania podłączenia do nietypowego kranu w kuchni do nalewania wody do akwarium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chris_66 napisał:

W sumie fajna inspiracja. Kiedyś to widziałem i dziś wpadłem do obi z chęcią sprawdzenia czy to jest to samo czy coś innego.
Na nasze potrzeby chyba będzie wystarczające.

A przy okazji Jacek popchnął mnie do poszukania podłączenia do nietypowego kranu w kuchni do nalewania wody do akwarium emoji106.pngemoji23.pngemoji1787.pngemoji56.png

Myslę, że spokojnie wystarczy taki plastikowy adapter - w końcu nie używa się tego na co dzień. a ja przewidując różnego rodzaju problemy z nabieraniem wody do Kanistrów na campingach wpadłem na to,że ten mój przyrząd, który od dawna mam w firmie moze się do tego doskonale nadawać:)Aha, mój kolega ze Śląska dziś znalazł w jakim sklepie agd.ma mi to upić i przywieźć w przyszłym tygodniu to Wam pokaże, podobno kosztuje to ok 9 złotych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, piotrowin napisał:

Castorama

kod produktu 508864, cena 16,98

kod produktu 508865, cena 14,98

kod produktu 625592, cena 24,98

Uniwersalne_przylacze_na_wylewke_plaska-508864-238946.jpgUniwersalne_przylacze_na_kran_fi_13_-_15_mm-508865-238947.jpgPrzylaczka_z_gumka_Hozelock_18_mm-625592-288451.jpg

 

                           508864                                                                      508865                                                        625592

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2019 o 22:23, Maras napisał:

Uniwersalne_przylacze_na_wylewke_plaska-508864-238946.jpgUniwersalne_przylacze_na_kran_fi_13_-_15_mm-508865-238947.jpgPrzylaczka_z_gumka_Hozelock_18_mm-625592-288451.jpg

 

                           508864                                                                      508865                                                        625592

Hozelock można znależc na dziale Ogród natomiast te pierwsze z kodem 508 na dziale sanitarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekaych patentów to Brunner produkuje coś takiego:
http://www.brunner.it/en/water-and-sanitation/1274-hynect-s-8022068030302.html
 
image.thumb.png.f649bbcbb9846d15a49d170873f03470.png
 
Wprawdzie nie pasuje do wszystkich kranów, ale da się na coś to też nałożyć i działa jako przejściówka. 
Można to kupić w każdym supermarkecie budowalnym. Dałem za to kilka zł i używam właśnie do kranów które nie maja gwintów. Jest to tzw złodziejka do wody.
Złodziejka do wody plus gwintowane przylaczki na krany i jeszcze nigdy nie mialem problemów z zatankowaniem wody.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TomekKnaus napisał:

.... tak w temacie ....

TOM

 

no_unsolvable_problems_05-20190115112534.jpg

Mamy model dla posadzkarzy następne dla amatorów a teraz majstersztyk model dla sprzątaczki :ok:     i pozamiatane :)

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.