Skocz do zawartości

Patent - podłączenie węża do każdego kranu


Rekomendowane odpowiedzi

Pokażę Wam coś ciekawego - proste ale fajne urządzenie "aquafox"  umożliwiające nabranie wody z kranu umieszczonego nawet nad najmniejszą umywalką czy zelwem kuchennym.  Do przyrządu który zakłada się w prosty sposób na kran,  dokładamy  odpowiedni kawałek węża  i możemy z umywalki napełnić stojący na podłodze duży kanister lub jeśli przykręcimy odpowiednio długi wąż nalać wodę bezpośrednio do zbiornika w przyczepie stojąc np. koło umywalni na campingu. Na fotkach sam "aquafox" bez węża.imageproxy.php?img=&key=cd55dcc12b192872

20190108_161043_resized.jpg

20190108_161205_resized.jpg

adapter-do-wody-aquafox.jpg

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 godzinę temu, TIGERLUNAR napisał:

Rozumiem że to samoróbka. 

nie jest to samoróbka - korzystają z tego często fachowcy, którzy muszą nabierać wodę do dużych wiader np. przy wylewaniu mas samopoziomujących i nie mają jak nabrać wody u klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jacekzoo napisał:

A masz linka do takiego cuda?

hmmm...nie chcę tego robić bo ja to mam w ofercie a to zakrawałoby na reklamę:) sprzedaję to posadzkarzom instalatorom wykładzin, parkietów i posadzek przemysłowych, którzy zawsze mieli problem z nabieraniem wody:) ale jak kupiłem przyczepę to od razu znalazłem zastosowanie. Dlatego Wam to pokazałem. a to filmik z prezentacji produktu na zeszłorocznych targach domotex w hannoverze. Jesli uznacie ,że to się Wam przyda - mam to z na bieżąco u siebie w firmie..

 

17 minut temu, szary11 napisał:

I można przystosować w  drugą stronę, np. jako zewnętrzny prysznic z kranu przyczepy. 

Ciekawy szpej. 

jak najbardziej:) na to faktycznie jeszcze nie wpadłem!

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patent pierwsza klasa. Przydałby mi się jak robiłem kran na tarasie - z tradycyjną wylewką kuchenną i ciepłą wodą. Uparłem się abym mógł do kranu podpinać węża na szybkozłączkę - już za mieszaczem i np używać myjki ciśnieniowej z ciepłą wodą czy też jako prysznic zewnętrzny itd. Ostatecznie poradziłem sobie poprzez odpowiednią redukcję - bardzo nietypową, dostępną w leroy i na popularnym portalu aukcyjnym. Patent super.

podaj cenę tego cuda i zbieraj listę zamówień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pawel1966 napisał:

hmmm...nie chcę tego robić bo ja to mam w ofercie a to zakrawałoby na reklamę:) sprzedaję to posadzkarzom instalatorom wykładzin, parkietów i posadzek przemysłowych

Jaki dasz rabat dla forumowiczów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.