Skocz do zawartości
mac28

[ S ] Przedsionek Isabella Penta 989

Rekomendowane odpowiedzi

mac28

Sprzedam przedsionek firmy Isabella model Penta w rozmiarze 989 według strony producenta głębokość 3,5m. Przedsionek w bardzo dobrym stanie jednak przyda mu się mycie. Na dachu posiada dwa świetliki a dodatkiem jest rozdarcie zaklejone profesjonalną, dedykowaną łatką firmy Isabella (zdjęcia). Do przedsionka w komplecie są zasłonki widoczne na zdjęciach. Stelaż jest kompletny jednak zakończenie jednej z rurek uszkodziłem podczas przenoszenia - widoczne na zdjęciu. Jest to rurka od daszku nad oknami. Rozkładałem go tylko raz po zakupie przyczepy w celu wykonania zdjęć dlatego jak widać nie jest naciągnięty jak trzeba. Przyczepa również nie jest ustawiona na równym terenie dlatego wygląda to jak wygląda. Sprzedaje ponieważ zamontowałem markizę i przedsionek jest mi już zbędny. Ze względu na wagę i rozmiar preferuję odbiór osobisty. Nie wiem nawet ile może wynosić koszt wysyłki czegoś takiego. Cena 1700 zł. Myślę ,że cena jest niska przy cenie nowego przedsionka. Tel. 504 841 057 lub pw.

111.jpg

222.jpg

333.jpg

444.jpg

555.jpg

666.jpg

777.jpg

888.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.