Skocz do zawartości
dramat

w maju w Bieszczady

Rekomendowane odpowiedzi

poziom

W Polańczyku jest kemping, to już nieco bliżej.

Ale co on wart? Tego niestety nie wiem 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
reflexes
Napisano (edytowane)

Teraz mi się przypomniało. Jak byliśmy w ostatnie wakacje to na jednej z wycieczek przechodziliśmy przez to pole namiotowe, przez jego teren prowadzi szlak. Wyglądało całkiem fajnie. Budynek sanitarny widać, że świeży więc powinno być ok. Tłoku nie było, kilka namiotów i kilka przyczep. Pamiętam, że miejsce nam się bardzo podobało. Moim zdaniem idealna baza wypadowa na bieszczadzkie szlaki. 

https://goo.gl/maps/S6LFwfEEv8B2

Edytowane przez reflexes (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ed
15 godzin temu, poziom napisał:

W Polańczyku jest kemping, to już nieco bliżej.

Ale co on wart? Tego niestety nie wiem 😕

Ja - ma mój gust - odradzam Polańczyk. Byłem tam oglądałem i zdecydowanie polecałbym Jawor w Solinie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ed

Tak chodzi o Cypel

Przepraszam za literówkę w poprzednim tekście winno być  Ja - na mój gust - odradzam Polańczyk. Byłem tam oglądałem i zdecydowanie polecałbym Jawor w Solinie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czech
7 godzin temu, reflexes napisał:

Teraz mi się przypomniało. Jak byliśmy w ostatnie wakacje to na jednej z wycieczek przechodziliśmy przez to pole namiotowe, przez jego teren prowadzi szlak. Wyglądało całkiem fajnie. Budynek sanitarny widać, że świeży więc powinno być ok. Tłoku nie było, kilka namiotów i kilka przyczep. Pamiętam, że miejsce nam się bardzo podobało. Moim zdaniem idealna baza wypadowa na bieszczadzkie szlaki. 

https://goo.gl/maps/S6LFwfEEv8B2

Ale tutaj chyba nie ma prądu ?

W zeszłym roku spędziliśmy 11 dni w Rajskim - znakomite miejsce dla rowerów - fajne trasy dookoła - pętelki takie 30-40 km. Sanitariaty średnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
reflexes
Ale tutaj chyba nie ma prądu ?
W zeszłym roku spędziliśmy 11 dni w Rajskim - znakomite miejsce dla rowerów - fajne trasy dookoła - pętelki takie 30-40 km. Sanitariaty średnie.

Faktycznie, nie zwrociłem uwagi, bo sam nie potrzebuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
qbek

W Bereżkach rozbudowują pole i prąd ma się pojawić w ciągu roku, dwóch - tak w sierpniu 2018 opowiadał mi chłopak w punkcie kasowym przy wejściu na szlak. Z zastrzeżeniem, że ponieważ inwestorem jest  BPN, to różnie z terminami może być ;) 

Generalnie kempingi w Wetlinie, Ustrzykach Górnych czy Cisnej są akceptowalne, przymknąć oko należy na sanitariaty pamiętające lata 80-te ;), nie spodziewać się bóg wie jakich luksusów, jechać i wypoczywać.

A nad Soliną też polecam kemping Jawor :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
olst

Jeśli chodzi o Bieszczady,  :puk:,to moim skromnym zdaniem masz dwa kempingi do wyboru, pomimo pokazywania przez googla wielu. Wszystkie one raczej na papierze, lub dodatkowo przy ośrodku.

Daruj sobie "Jawor", kaskadowy,  zawsze zatłoczony, zapachy z dołu, głośny i  imprezowy.  Jeśli już to radzę spokojny, dziki, blisko szlaków (nawet na nich) "Górna Wetlinka", lub cywilizowany, ale i bardziej oblegany "Cypel".

Wiele już było na forum, ja pisałem tu o "Górna Wetlinka":

https://forum.karawaning.pl/topic/13238-kempingi-w-wetlinie/?page=3&tab=comments#comment-558684

Potem byłem też 7 dni na "Cypel". Pogodę mieliśmy OK, więc narzekanie na błoto i inne takie odpadło. Narzekanie na właścicieli i ich niekomunikatywność też się nie potwierdziło, nic zresztą nie oczekiwałem.  Dostaliśmy przypadkiem "widokową" parcelę i bardzo nam się podobało. Tu raczej wypoczynek nad wodą, rowery, łódki, spacery, przejażdżki autem w okolice.  Dużo rodzin z dziećmi, dużo też namiotów.

Pzdr Stefan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ed
6 godzin temu, olst napisał:

Jeśli chodzi o Bieszczady,  :puk:,to moim skromnym zdaniem masz dwa kempingi do wyboru, pomimo pokazywania przez googla wielu. Wszystkie one raczej na papierze, lub dodatkowo przy ośrodku.

Daruj sobie "Jawor", kaskadowy,  zawsze zatłoczony, zapachy z dołu, głośny i  imprezowy.  Jeśli już to radzę spokojny, dziki, blisko szlaków (nawet na nich) "Górna Wetlinka", lub cywilizowany, ale i bardziej oblegany "Cypel".

Jawor jest zatkany w lipcu i sierpniu. Maj i czerwiec, czy wrzesień spokojnie i dużo miejsca. Byliśmy we wrześniu, było raptem może 4, 5 przyczep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dramat

Biorąc pod uwagę większość podpowiedzi, wywnioskowałem że faktycznie te dwa kempingi są najbardziej atrakcyjne i myślę że chyba na któryś się zdecydujemy, dziękuję wszystkim za podpowiedzi i rady bardzo są przydatne i z wielu propozycji na pewno skorzystamy. Wiele zależy od pogody jaka będzie w maju w Bieszczadach bo aura ostatnio płata sporo figli, jeszcze raz dziękuję i jak wam się jeszcze coś nasunie to bardzo proszę o kontakt, pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi