Skocz do zawartości

Wkrętarka


Commander

Rekomendowane odpowiedzi

Fizyka fizyka, ale liczą sie tez komponenty. Zauważ ze 18V z tanich marek maja Nm takie same jak 10V markowe. Np Parkside 20V ma chyba 35 NM a Metabo 10V 35Nm przy standardowym aku i 40 przy powiększonym. Cos jak kiedyś było z walkmenami (he stare czasy) bazarowy był na 4 paluszki i działał ze 2-3 godz. a znajoma miała Sony na 1 paluszka i latał 5 godz. Poza tym co komu potrzebne. Jeden skreci meble i wystarczy, inny będzie wiadro kleju rozrabiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

30 minut temu, Łza Włóczynutka napisał:

teraz jest jakaś wyprzedaż i kosztuje 100

Powiedzcie proszę - skoro 3 ogniwa kosztują po 15 pln szt to jakiej jakości jest reszta skoro wkrętarka kosztuje 100 pln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moment obrotowy się uzyskuje przez obroty silnika i przełożenie, napięcie nie ma znaczenia. (troszkę szybciej się obraca silniczek, kilka zębów więcej w przekładni i jest to samo).

Markowe chińczyki ten moment z dużym prawdopodobieństwem mają. natomiast chińczyki którym castorama daje markę naklejaną w magazynie dystrybucyjnym, to parametry ma tylko na pudełku, a w rzeczywistości prawie na pewno ma połowę z tego.

 

4 minuty temu, august831 napisał:

jakiej jakości jest reszta

Jaka reszta? silniczek prądu stałego - kilka zł, potencjometr, dioda, przełącznik - kilka zł, najdroższe chyba są przekładnie i obudowa. 

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Łza Włóczynutka napisał:

 

 

Jaka reszta? silniczek prądu stałego - kilka zł, potencjometr, dioda, przełącznik - kilka zł, najdroższe chyba są przekładnie i obudowa. 

Jeszcze elektronika zabezpieczająca ogniwa przed przeładowaniem/rozładowaniem , ładowarka .
Czy to nie jest tak że sami kreujemy rynek bylejakości mając później pretensje że współczesne sprzęty to jednorazowa tandeta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Commander napisał:

Która? Ta co wkleiłem...?

tak, ale to są jakieś jaja: przez przeglądarke w telefonie mam cenę 100zł, a na stacjonranym 150zł

https://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/elektronarzedzia-przenosne-i-akcesoria/wiertarki-wkretarki-i-mloty/wkretarki-akumulatorowe/wiertarko-wkretarka-akumulatorowa-nutool-18-v.html?store=8042%3F

 

Kurcze pewenie buga mają, trzeba eksplojtować zanim naprawią ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kupiona... ostatnia w pudełku...

Łza dziękuję z informację. W sklepie wyszło 148 zł. Myślę że cena bardzo uczciwa.

Jednocześnie koledzy informuje że w Casto jest zmiana asortymentu. Rzeczy z regałów są rzucone na palety a na ścianach wisi nowe. Ceny wyprzedażowe atrakcyjne. Łza ten Black linkowany przez Ciebie kosztuje 198 z 2 accu ale chyba bez bitów. Też dobra cena...

Pozdrawiam i dziękuję za dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Commander napisał:

Jest kupiona... ostatnia w pudełku...

Zapodaj wrażenia z użytkowania. Cena nie sugeruje szału. Mam nadzieję, że się mylę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem online. Udało sie wyeksploitować buga, 120zł razem z wysyłką :)

Jeszcze jest 1 sztuka jw tej cenie akby ktoś chciał, tylko trzeba wyłæcztć lokalizację w telefonie, wejść w trybie prywatnym w przeglądarkę na strone castoramy i ustawić sklep macieżysty na koszalin. 

 

Screenshot_20190306-195054.thumb.png.2a9b0a30063e0e71cc54957e5bc16a04.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Commander napisał:

Wcześniej kosztowała 200.

Masz w zestawie 2 akumulatory? Jak czytam opis to wychodzi, że jest tylko jeden ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Odgrzewam trochę temat. Zakupiłem właśnie Wiertarko-wkrętarkę Parkside na 12 V. Czy mogę normalnie wyjąć z niej akumulatorek i podłączyć ją kablami do przyczepowego akumulatora 12 V?
https://allegro.pl/oferta/wiertarko-wkretarka-pbsa-12-d4-parkside-aku-lado-13164128943
Po co chcesz to robić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.