Skocz do zawartości

Wkrętarka


Commander

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Łza Włóczynutka napisał:

Do mojej wkrętarki trzeba półtora akumulatora. Idę ciąć.

Można oszukać

https://botland.com.pl/pl/przetwornice-step-up/3728-przetwornica-step-up-50w-regulowana-12v-35v-6a.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

5 godzin temu, TomekKnaus napisał:

.... tak dobry znajomy odpowiadał zawsze w ten sposób ....

Cyt. "Z .....na bata nie ukręcisz" (CENZURA !!!!) .... ? ....

TOM

Czyli...co mam zrobić?

7 godzin temu, Tsport napisał:

Hej,

Sprawdź jakie ogniwa siedzą w tej wkrętarce. Czy to Li-Ion, czy Ni-mh czy może NI-Cd. 
Amatorsko zajmuję się budową baterii, co prawda dużo mocniejszych może mógłbym CI pomóc.

 

PS. zawsze można przerobić obecną na kabel :)

 

Są to re ostatnie...jeszcze by trzeba ładowarkę przerabiać do litowych....

Chyba kupię coś z Casto z 3 letnią gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... też mam w domu wkrętarkę z dwoma aku .... używam jej raz na ruski rok ..... a właściwie używałem ...... bo trzeba pamiėtać wcześniej żeby była naładowana bo aku też już osłabły ..... od nieużytku .....

.... tak więc żeby się nie denerwować używam małej zwykłej wietrarki .....

Latam z kablem jak coś ..... ale zawsze jest energia ..... i jak coś odpowiednia siła ......

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam to co na zdjęciu , mam takich pięć sztuk najstarsze (GSR 10,8) mają sześć lat katowane codziennie w warunkach różnych niekoniecznie zalecanych przez producenta, mróz nie mróz 365 dni w roku wożone w autach, w tym czasie miałem dwie naprawy najdroższa kosztowała 120 zł a awaria powstała z winy pracownika akumulatory w jednej padły akumulatory po pięciu latach, i to nawet nie całkiem tylko straciły z 50 % pojemności , używam ich do dziś w odkurzaczu w przyczepie jeden starcza na jedno odkurzenie przyczepy  ?

jak zarejestrujesz na stronie boscha to masz trzy lata gwarancji

 
 

20190107_191522.jpg

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Łza Włóczynutka napisał:

6A za mało. Podpinałem naprawdę mocny zasilacz od laptopa 18V/7A i klękał

Poszukaj większego albo zepnij dwa równolegle. Po za tym te 7A z zasilacza to chyba zupełnie "inne" ampery. Pewnie chwilowe maksymalne obciążenie albo podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BUMERANG napisał:

Poszukaj większego albo zepnij dwa równolegle.

Jeśli wierzyć elektrodzie.pl, to trzeba zasilacz 20A. Taki zasilacz kosztuje dwa razy więcej niż wkrętarka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś nie przeszkadza estetyka to niech przerobi sobie ori pakiet na aku 18650. Każde napięcie i każda pojemność. Tanie i proste rozwiązanie.
Szczególnie NiCd padliny.
Poza tym zazwyczaj padają pojedyncze ogniwa i warto poszukać które to i je zamienić, szczególnie na początku objawów padania aku, wtedy jest szansa na utrzymanie pozostałych ogniw w zdrowiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, chris_66 napisał:

Poza tym zazwyczaj padają pojedyncze ogniwa i warto poszukać które to i je zamienić, szczególnie na początku objawów padania aku, wtedy jest szansa na utrzymanie pozostałych ogniw w zdrowiu.

Własnie to jest ciekawe. W moich obydwu akumulatorach padnięte były po dwa ogniwa i to dokładnie te same w łańcuszku połączeń. Przypadek? Czy specjalne działanie producentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.