Skocz do zawartości

Nowy holownik jeep grand cherokee 2001r


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, jacekzoo napisał:

Mój przy trackhawk to jak passat w tedeiku do mojego v8 :D 

 

taka ciekawostka

 

Akcja od 5:10

Przyznać trzeba że ta Tesla to mistrzostwo technologi. Czas silników spalinowych realnie dobiega końca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, danielpoz napisał:

Przyznać trzeba że ta Tesla to mistrzostwo technologi. Czas silników spalinowych realnie dobiega końca. 

Dokładnie. Podobno jakiś taksówkarz w Skandynawii zrobił już ponad 300.000km, bateria dalej ok i tylko drobne usterki. Niby do remontu silnik ponad milion km zrobi.

A ten Jeep bajka, mocny konkurent dla bmw, mercedesa itd bo jest sporo tańszy przy takich osiagach.

3.7 do setki robi wrażenie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ponoć nienajgorzej to idzie z budką. 

 

Pod koniec miesiąca zaplanowany pierwszy wypad w góry, na razie na marmurki, solo. Chce poznać auto, jak to jeździ i działa. Skoczymy do jakiegoś szpindla na wycieczke obczaić gdzie by z budką się wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Commander napisał:

Czyli ten z gazety... Pisali że jakiś budowlaniec z Białegostoku kupił jako pierwszy w Polsce pod koniec zeszłego roku.

Ponoć każdy silnik ma inną moc. Ta podawana 717 to minimalna i to jeszcze na oranżadzie z USA.

Jest moc...

Powiem tak... jedzie jak poyebunny :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacekzoo napisał:

I ponoć nienajgorzej to idzie z budką. 

 

Pod koniec miesiąca zaplanowany pierwszy wypad w góry, na razie na marmurki, solo. Chce poznać auto, jak to jeździ i działa. Skoczymy do jakiegoś szpindla na wycieczke obczaić gdzie by z budką się wybrać :)

Mówisz o swoim, trackhawk czy tesli? 

1 minutę temu, dudek_t napisał:

Powiem tak... jedzie jak poyebunny :D 

Dudek znasz właściciela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na yt natrafiłem na film jak to Pan narzeka na teslę, a dokładniej na podejście serwisu tesli do klientów z Polski - podobno jakiś dramat. W berlińskim serwisie nie chcą naprawiać aut z PL

Edytowane przez PLopaPL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacekzoo napisał:

Co znaczy że nie chca?  Jak bliżej z tego co wiem ASO tesli nie ma. Jakieś baby w kolejce tak chyba gadały? 

Jak trafię na ten materiał, to wrzucę linka. Pamiętam, że grube wały tam wychodzą.

Przy okazji - skasowało tobie licznik odpowiedzi? :D

Edytowane przez PLopaPL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maarec napisał:

Podobno jakiś taksówkarz w Skandynawii zrobił już ponad 300.000km, bateria dalej ok i tylko drobne usterki. Niby do remontu silnik ponad milion km zrobi.

 

A co ty chcesz remontować w silniku elektrycznym? Wymiana łożysk za 100 zł i następny 1 000 000 do przejechania. Nawet jakby były cztery silniki przy każdym kole jeden to groszowa sprawa. :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć w necie, podpowie ktoś kto ma lub miał takiego jeepa o mase przyczepy? Bo ja mam wpisane 2495 tyle co dmc auta, ale wynalazłem w necie że powinno być 3300. Druga rzecz, auto ma homologację ciężarową, a właśnie prostuję papiery żeby wrócić do osobowej, kobitka co mi załatwia papiery mówi że diagnosta będzie musiał uzupełnić f3 w dowodzie rejestracyjnym. A nie mogę nigdzie znaleźć jakie powinno być. Żebym sobie w kolano nie strzelił że f3 będzie jakieś durnowate tzn zaniżone jak u mnie w cytrynie

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.