Skocz do zawartości

Jakie macie zdanie o zakupie uszkodzonej przyczepy ?


buchaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kit, wybacz proszę, ale mógłbyś wyjaśnić dlaczego zależy ci na wywołaniu kolejnej g...burzy??? Masz swoje zdanie względem kolegi z Częstochowy - wolno ci. Inni mają swoje - też im wolno. Będzie temat tego kolegi - porozmawiamy. Po co wywoływać nowe niesnaski? Chyba, że lubisz nabijać posty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BUMERANG napisał:

To jest aluminium i stąd problem. W samochodach aluminiowych elementów tez się nie klepie bo się nie da.

Wymiana albo szpachla. Są metody napraw rybiej łuski ale tylko lekko wgniecionej i na niewielkich powierzchniach. 

Tą przyczepę mógłby kupić ktoś kto sobie sam naprawi. Myślę, że 10-15 tys to maksymalna wartość tej przyczepy. 

Oczywiście po oględzinach na żywo może się okazać, że i to jest za dużo. I trzeba by jeszcze doliczyć montaż kibelka - znowu min. 3 tysiaki. A może i 8 :hmm:

 

 

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej burzy niechce wywoływać tylko przypominam, skoro kiedyś tak twierdziliście i broniliście zdania że naprawiana jest cacy to dlaczego teraz tą propozycje kolegi skreślacie? Przecież się naprawi i będzie śmigać jak ta lala no nie?

 

I to nic osobistego do "serwisanta" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kit napisał:

Żadnej burzy niechce wywoływać tylko przypominam, skoro kiedyś tak twierdziliście i broniliście zdania że naprawiana jest cacy to

Co znaczy "twierdziliście i broniliście". To znaczy kto? Bo używasz takiej formy, jakby to było zdanie całego forum.

2 minuty temu, kit napisał:

dlaczego teraz tą propozycje kolegi skreślacie? Przecież się naprawi i będzie śmigać jak ta lala no nie?

Owszem, mógłby naprawić i śmigać. Ale w opisywanym przypadku gra nie jest warta zachodu. Uszkodzenia są ogromne, cena zakupu niewspółmiernie duża do uszkodzeń, no i przyczepa zajechana po cyganach. To jest kupowanie kota w worku po prostu. Co innego gdyby to była nasza nowa przyczepa i uległaby uszkodzeniu. Wtedy można się zastanawiać czy naprawiać czy "złomować".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kit napisał:

Żadnej burzy niechce wywoływać tylko przypominam, skoro kiedyś tak twierdziliście i broniliście zdania że naprawiana jest cacy to dlaczego teraz tą propozycje kolegi skreślacie? Przecież się naprawi i będzie śmigać jak ta lala no nie? 

O ile dobrze kojarzę w tamtym przypadku chodziło o naprawę budki rozbitej przez forumowicza, czyli buda była jego, a tutaj trzeba zapłacić ponad 20tys za rozbitka i go naprawiać, to zupełnie inna historia.

Edytowane przez golob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechce mi się melić tego samego Zainteresowanych odsyłam do słynnego tematu ? Pozwoliłem sobie tylko przypomnieć że nie zawsze budka uszkodzona jest feee ?

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze - i z tym się zgadzam. W tym jednak konkretnym przypadku kolega pytał o sensowność zakupu i naprawy tej, konkretnej przyczepy. O ile w tym wcześniejszym przypadku podjęto decyzję o jej naprawie z różnych względów, o tyle w tym wypadku najpierw musiałby kolega przyczepę nabyć, żeby dopiero potem ją remontować. To zdecydowana różnica. Gdybym był właścicielem budy po takim uszkodzeniu, pewnie też szukałbym kogoś, kto rzetelnie oceniłby mi zakres prac do wykonania i orientacyjny koszt.  Nie będąc właścicielem - ładowanie się na minę i do tego za tak duże pieniądze - uważam za błąd. Dociąganie do tego teorii spiskowych dotyczących różnych innych sytuacji - raczej jest nie na miejscu. Ta buda i za taką cenę jest nieakceptowalna z mojego punktu widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, kit napisał:

Niechce mi się melić tego samego Zainteresowanych odsyłam do słynnego tematu ? Pozwoliłem sobie tylko przypomnieć że nie zawsze budka uszkodzona jest feee ?

Ale rozmawiamy przecież na konkretnym przykładzie a nie ogólnie. Więc ogólnie mówiąc to może być sens sens naprawiania jakiekjś konkretnej budy. W omawianym przypadku nie ma to najmniejszego sensu. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przyczepa jest w sprzedaży przynajmniej od sierpnia,  bo widziałam to ogłoszenie,  gdy mu kupowaliśmy.

Gdyby faktycznie uszkodzenia były lekkie, nie stałaby pół roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.