Jump to content
focusgr

Zakup przyczepy 2+2, prośba o ocenę

Recommended Posts

samsam
1 godzinę temu, focusgr napisał:

No i po kompletnym zniechęceniu się do wyjazdów i oględzin rożnego badziewia, zamówiłem przyczepę w Białogardzie.

Miał być najlepiej Fendt, był już prawie klepnięty Wilk, a skończyło się na LMC 440TK.

Z wierzchu trochę retro (LMC chyba zostało w tyle stylistycznie) ale w środku fajnie, solidniej niż w Adriach, Hobbykach i Knausach Sport.

Dzisiaj przytargałem budę do domu :))

Gratuluje fajna buda ja też kupiłem w Białogrodzie .Choć mam blisko do Poznania to nie polecam komisów  w Poznaniu .🤨

495p.jpg

Edited by samsam (see edit history)

BUMERANG

Śliczniutka  :wub: Niech służy 

jacek00
A co?  nie filozuj panie  
No MW to auto na pusto. Masz wagę wpisana w dowodzie. To co Ty mówisz to masa rzeczywista w Twoim przypadku, kiedy auto masz załadowane już na wyjazd

jacekzoo
4 minuty temu, jacek00 napisał:
12 minut temu, jacekzoo napisał:
A co? emoji3.png nie filozuj panie emoji4.png 

No MW to auto na pusto. Masz wagę wpisana w dowodzie. To co Ty mówisz to masa rzeczywista w Twoim przypadku, kiedy auto masz załadowane już na wyjazd

Łej tam :D waży ile waży i o to cho...

mirmar

focusgr, gratuluje zakupu. Przyczepka prezentuje się naprawdę zacnie, świeżo i na zewnątrz i w środku. Moja Adria z 2000 r wszystkie nalepki zewnętrzne jakie ma to tak wypłowiałe że prawie ich nie widać. Na obronę Adrii jednak dodam, ze mam podobne masy MW i DMC ale moja, choć jest 5 lat starsza, jest jednak ok 1mb dłuższa, a to duża różnica. Coś za coś. Wygląd badziewniejszy ale leciutka.

Radex

Gratulacje ładna cepka🙂, ale chyba trudny okres na kupowanie , swoją drogą najlepiej chyba kupuje się we wrześniu po sezonie największy wybór, czy dobrze myślę??

BUMERANG

Nie ma dobrego okresu na kupowanie cepki ( chyba, że u dilera :D ). Trzeba mieć szczęście i fuksa :miga: