Skocz do zawartości
focusgr

Zakup przyczepy 2+2, prośba o ocenę

Rekomendowane odpowiedzi

BUMERANG

Zdjęcia zrobione bez pojęcia albo tendencyjnie. jak masz blisko to jedź i macaj. Nie zapomnij zaglądnąć pod uszczelki okienne i pod spód. Tam dużo widać.

Na razie jedno co mi się nie podoba to umiejscowienie mikrofalówki. I zaczął bym od zważenia całości, żeby się nie okazało, że masz 20 kg. ładowności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

Przyczepa wygląda ok, być może warto ją z bliska obejrzeć ? Mnie trochę nie pasuje tapeta na ścianach - kolor i to, że inna jest na dachu. Sprawdź taki sam model na fotkach w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Radex

Przyczepa  bardzo duża i dobrze wyposażona w jaki sposób dmc tylko 1300 ? piekarnik mikrofala mover , akumulator, wszystko waży a  DMC 1300? . Tkanina na łóżku dzieci na dole wygląda na bardzo brudną, podobnie podłoga jakby była wytarta.czyżby intensywnie używana ( czytaj. Wypożyczalnia). Bardzo bym się przyjrzał wadze. Osobiście mi się nie podoba  te pufiaste Poduchy brr , angielskie cepki nigdy mi się nie podobały ale o gustach tutaj nie rozmawiamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Jakby co wyjeżdżając od nich z placu w prawo za jakieś 500m jest waga. Przed zakupem też swoją ważyłem, nie robili problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
focusgr

Już powoli zaczynam mieć dość tego szukania. Rozmawiałem z polecanym ma forum sprzedawcą z Białogardu. Ma mieć wilka 490, ale ten wydaje mi się za wielki ( piętrus, kanapa 2 po środku i łóżko małżeńskie z przodu. Starsze Knausy sport, które ma w ofercie tez mnie nie zachwycają (jako modele nie, że są w złym stanie)

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-400-sport-dmc-1100-kg-mover-ID6AXDpq.html

Angielki odradza bo lipne konstrukcyjnie i nie wygodne te pufiaste kanapy po rozłożeniu. 

Lipa na całego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
golob
13 godzin temu, focusgr napisał:

Lipa na całego...

Olej te 3500 i idź w wyższe masy, może akurat trafisz cos z 1400-1500DMC co będzie pasować, a tak sam się tylko ograniczasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zuczek
16 godzin temu, focusgr napisał:

To jedź i oglądaj. Zwróć uwagę na mocowanie klozetu (prawa strona jest silikonowana i przylega do ściany, lewa nie przylega). Na zdjęciu ze słuchawką prysznica, w narożniku masz ciemną plamę. Nie wiem co to jest ale przyjrzyj się, ewentualnie dopytaj.

Ogólnie wygląda dobrze (jak na zdjęcia mające na celu sprzedaż).

907859267_23_1080x720_rev009.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00
Napisano (edytowane)
40 minut temu, zuczek napisał:

To jedź i oglądaj. Zwróć uwagę na mocowanie klozetu (prawa strona jest silikonowana i przylega do ściany, lewa nie przylega). Na zdjęciu ze słuchawką prysznica, w narożniku masz ciemną plamę. Nie wiem co to jest ale przyjrzyj się, ewentualnie dopytaj.

Ogólnie wygląda dobrze (jak na zdjęcia mające na celu sprzedaż).

907859267_23_1080x720_rev009.jpg

To jest łącznik ściany, tylko brakuje tej zaślepki białej, która jest niżej czy obok

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
focusgr
Napisano (edytowane)

Pojechałem zobaczyć Adrie, stan niestety jak zwykle był daleki od salonowego, bez oznak użytkowania ;)

Ale ogólnie jako model fajna buda. 

Edytowane przez focusgr (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
danielpoz

Nie wiem co dokładnie Cię tam raziło i może faktycznie była w złym stanie. Musisz mieć na uwadze że chcesz kupić nastoletnią używaną przyczepę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
focusgr

Tak oczywiście. Porównuję jedynie do swojej poprzedniej przyczepy, która miała 31 lat i była prawie tak samo zużyta w środku tzn, tu coś obtarte, tam zahaczone, gdzieś zacina się zamek. A ta była jednak 20 lat młodsza. Tu coś urwane, tam coś .... Poprostu chciałbym tak zadbaną jakbym ja miał po 10 czy 15 latach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi