Skocz do zawartości

Zakup przyczepy 2+2, prośba o ocenę


focusgr

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia zrobione bez pojęcia albo tendencyjnie. jak masz blisko to jedź i macaj. Nie zapomnij zaglądnąć pod uszczelki okienne i pod spód. Tam dużo widać.

Na razie jedno co mi się nie podoba to umiejscowienie mikrofalówki. I zaczął bym od zważenia całości, żeby się nie okazało, że masz 20 kg. ładowności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przyczepa  bardzo duża i dobrze wyposażona w jaki sposób dmc tylko 1300 ? piekarnik mikrofala mover , akumulator, wszystko waży a  DMC 1300? . Tkanina na łóżku dzieci na dole wygląda na bardzo brudną, podobnie podłoga jakby była wytarta.czyżby intensywnie używana ( czytaj. Wypożyczalnia). Bardzo bym się przyjrzał wadze. Osobiście mi się nie podoba  te pufiaste Poduchy brr , angielskie cepki nigdy mi się nie podobały ale o gustach tutaj nie rozmawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już powoli zaczynam mieć dość tego szukania. Rozmawiałem z polecanym ma forum sprzedawcą z Białogardu. Ma mieć wilka 490, ale ten wydaje mi się za wielki ( piętrus, kanapa 2 po środku i łóżko małżeńskie z przodu. Starsze Knausy sport, które ma w ofercie tez mnie nie zachwycają (jako modele nie, że są w złym stanie)

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-400-sport-dmc-1100-kg-mover-ID6AXDpq.html

Angielki odradza bo lipne konstrukcyjnie i nie wygodne te pufiaste kanapy po rozłożeniu. 

Lipa na całego...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, focusgr napisał:

To jedź i oglądaj. Zwróć uwagę na mocowanie klozetu (prawa strona jest silikonowana i przylega do ściany, lewa nie przylega). Na zdjęciu ze słuchawką prysznica, w narożniku masz ciemną plamę. Nie wiem co to jest ale przyjrzyj się, ewentualnie dopytaj.

Ogólnie wygląda dobrze (jak na zdjęcia mające na celu sprzedaż).

907859267_23_1080x720_rev009.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, zuczek napisał:

To jedź i oglądaj. Zwróć uwagę na mocowanie klozetu (prawa strona jest silikonowana i przylega do ściany, lewa nie przylega). Na zdjęciu ze słuchawką prysznica, w narożniku masz ciemną plamę. Nie wiem co to jest ale przyjrzyj się, ewentualnie dopytaj.

Ogólnie wygląda dobrze (jak na zdjęcia mające na celu sprzedaż).

907859267_23_1080x720_rev009.jpg

To jest łącznik ściany, tylko brakuje tej zaślepki białej, która jest niżej czy obok

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście. Porównuję jedynie do swojej poprzedniej przyczepy, która miała 31 lat i była prawie tak samo zużyta w środku tzn, tu coś obtarte, tam zahaczone, gdzieś zacina się zamek. A ta była jednak 20 lat młodsza. Tu coś urwane, tam coś .... Poprostu chciałbym tak zadbaną jakbym ja miał po 10 czy 15 latach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 30.12.2018 o 17:08, focusgr napisał:

Widziałem tą z Gniezna.  Nie podoba mi się i nie ma kibla, pewnie po francuskich Cyganach. Ale rocznik 2017 i nie wiele droższa, też wtopa? 

Nie wiem oco chodzi z tymi cyganami.Dlaczego jak bez wc i folie na materacach to po cyganach?? tam wogole niema wc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jacekzoo napisał:

Cyganie nie robią tam gdzie śpią. A kibelek i te folie to taki znak rozoznawczy, a przyczepy po nich są zazwyczaj zjechane jak koń po westernie

Dzieki za szybką odpowiedz. Chodz nadal nie kumam dlaczego sprzedajacy nie sciągaja tej foli(jak wiedza ze wy wiecie ze to znak rozpoznawczy) :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.