Jump to content
Voku

Grecja 2019

Recommended Posts

pawel1966
W dniu 8.01.2019 o 10:18, Igor napisał:

Nie napinaliśmy i ze względu na odległość oraz krótki pobyt nad Balatonem (w drodze tam) i Budapeszcie (wracając) podróż rozłożyliśmy na niecałe 3 dni z noclegiem tranzytowym na campie pod Vranje.

Mam pytanie o ten camping pod Vranje, bo kilka razy już planowałem się tam zatrzymać na jedną noc. Warto?

Tomiy
Godzinę temu, pawel1966 napisał:

Mam pytanie o ten camping pod Vranje, bo kilka razy już planowałem się tam zatrzymać na jedną noc. Warto?

Spojrzałem na ich stronę, Cennik jak w Grecji... 2+2 31,5 euro, ale za to z basenem.

Igor

Nocowaliśmy 2 razy. Na miejscu bar, basen (nie korzystaliśmy, podejrzany zapach). WC, łazienka bezpłatne. Camping położony wśród pól i łąk, wieczorem bardzo wilgotno. Ceny nie pamiętam,  ale chyba płaciliśmy mniej niż w cenniku. Jako nocleg tranzytowy OK.

pawel1966
W dniu 23.06.2020 o 21:39, Tomiy napisał:

Spojrzałem na ich stronę, Cennik jak w Grecji... 2+2 31,5 euro, ale za to z basenem.

Ja też oglądałem  już kiedyś ich stronę bo szukałem campingu gdyby tam wypadło nocować w drodze z Grecji ( np. z Peloponezu).  W  ubiegłym roku miałem się tam zatrzymać ale nocowaliśmy w Skopje  na camp Bellevue ( przy hotelu o takiej samej nazwie). Dobre miejsce na jedną noc, lub na wypad do kanionu Matka i zwiedzanie stolicy. Zaleta to łatwy zjazd z autostrady, A wady to duży ruch na sąsiadującej z campingiem ekspresówce. Toalety i prysznice są ale strasznie zaniedbane ( przynajmniej tak było na koniec ubiegłorocznego lata)

@Igordzięki. tylko o tranzyt mi chodziło .