Skocz do zawartości

Grecja 2019


Voku

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Wczoraj nocka na dziko, tak spontanicznie zjechaliśmy z drogi aby się wykąpać w drodze do Olimpii i tak nam się spodobało, że zostaliśmy na noc. Cisza spokój 37.435915,21.651915. Początkowo staliśmy z 500m na południe przy na tej samej plaży przy tawernie. Jest tam prysznic i kibelek gdzie można wylać kota, niestety szykowali się do koncertu i poproszono nas o przestawienie się.
Plaża super, piaseczek (gorący jak cholera) woda cieplutka no i te fale... Bajka

Udało się załadować trzeci filmik z Elafonisos, zapraszam


4a04934e773314c406c21a6d1312ef4f.jpg2a5c44a75103d1e656309b34140469c9.jpgad6a6445f3a559ee5625020f9ed22bde.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna ta Wasza wedrowka i relacja nanWaszym Vlogu. Fajnie, ze sie poznalismy na melteni camping. 
Dzięki za miłe słowa. Zwłaszcza, że kanał na YT to spontan w dodatku taki, że filmy montuje na telefonie bo kompa nie wziąłem .
Też się cieszymy ze spotkania i za ciekawe opowieści i podpowiedzi o Grecji Oczywiście liczymy na więcej
Piotrek, następnym razem kup sobie swoją łopatkę a nie kradnij córce! Wyrodny z Ciebie tatuś:hehe:
Śmiej się 3 lata zbieram się do zakupu saperki i za każdym razem a po co mi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziliscie bardzo duzobciekawych miejsc ale Grecji jak sie juz pewnie przekonaliscie, nie da sie poznać w ciagu miesiaca czy nawet dwoch. My jexdzimy tam od wie lu lat i caly czas odkrywamy cos nowego dlatego warto:) Zyczymy Wan jak najdłuższej podróży! P.S. spontanybsa najlepsze!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Odwiedziliscie bardzo duzobciekawych miejsc ale Grecji jak sie juz pewnie przekonaliscie, nie da sie poznać w ciagu miesiaca czy nawet dwoch. My jexdzimy tam od wie lu lat i caly czas odkrywamy cos nowego dlatego warto:) Zyczymy Wan jak najdłuższej podróży! P.S. spontanybsa najlepsze!!!!


Nie da się. Masz rację dużo ciekawych jeszcze nie odkrytych przez nas miejsc. Od zawsze powtarzam Chorwacja jest piękna ale Grecja ma to coś. Polecam wszystkim. Jak nie przyczepą to kamperem, samolotem, namiotem itd. Kawał drogi ale warto. Zresztą zobaczcie gdzie mieszkamy... Przepiękna Polska. Dziękujmy dobie internetu dzięki któremu zyskały "sławę" przepiękne miejsca. Wiadomo są minusy....
Dlatego uwielbiam karawaning i ludzi którzy dzielą się informacjami o takich miejscach. I oby tak dalej a takie forum jak to tylko pomaga poznawać co raz to nowe miejsca
P.S. Pawle szykuj się na odwiedziny, bo córa dzisiaj zobaczyła w Olimpii dorożki i chce się przejechać itd. A gdzie od nas najbliżej gdzie są dorożki i w miarę płasko coby nie męczyć zwierzątek? Ano Kraków

Pozdrowionka dla Was...
Przeszedłem dzisiaj miasteczko i wiem gdzie postawić zestaw. Ale to na spokojnie opisze. Miłej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I my w końcu zameldowaliśmy się w domu. W Krakowie byliśmy po dwudziestej a z Tiszakecske wyjechaliśmy ok 10.00.Pojechaliśmy trochę inną trasą niż zwykle bo koniecznie chciałem zaliczyć "podjazd:" z Bardejova do Muszynki k. Tylicza...Jest ostro na samym końcu to fakt ( na znaku 19 % nachylenia) ale nie ma żadnego problemu by takim zestawem jak mój takie górki zaliczać ( zresztą o wiele bardziej w tyłek dawały moim zdaniem smochodowi wielokilometrowe podjazdy na nowej autostradzie z Patry do Joanniny, ktorą wracaliśmy z Peloponezu w kieruynki Salonik i granicy z Macedonią Północną. A... Perypetie z kołami zakończyłem dziś rano iw serwisie w Tiszakecske wymienili mi obydwie opony. Spędziliśmy w Tiszakecske  zresztą kilka ostatnich dni aby odpocząć w basenikach po długiej drodze z Peloponezu z małą przerwą w Skopje . Jeszcze raz dziękuję wszystkim przemiłym ludziom, których spotkaliśmy w tym roku podczas wakacji ! Do zobaczenia gdzieś tam na szlaku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy
Trasa na Nowy Sącz była słaba, nie tyle ten podjazd do granicy, bo spokojnie nawet ja pod niego podjechałem a tyle co mnie zraziła droga od granicy do skrzyżowania z drogą 981 jest słaba i wąska, Nowy Sącz dziurawy jak sito, osobiście wybieram chyba jednak drogę na Nowy Targ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, pawel1966 napisał:

I my w końcu zameldowaliśmy się w domu. W Krakowie byliśmy po dwudziestej a z Tiszakecske wyjechaliśmy ok 10.00.Pojechaliśmy trochę inną trasą niż zwykle bo koniecznie chciałem zaliczyć "podjazd:" z Bardejova do Muszynki k. Tylicza...Jest ostro na samym końcu to fakt ( na znaku 19 % nachylenia) ale nie ma żadnego problemu by takim zestawem jak mój takie górki zaliczać ( zresztą o wiele bardziej w tyłek dawały moim zdaniem smochodowi wielokilometrowe podjazdy na nowej autostradzie z Patry do Joanniny, ktorą wracaliśmy z Peloponezu w kieruynki Salonik i granicy z Macedonią Północną. A... Perypetie z kołami zakończyłem dziś rano iw serwisie w Tiszakecske wymienili mi obydwie opony. Spędziliśmy w Tiszakecske  zresztą kilka ostatnich dni aby odpocząć w basenikach po długiej drodze z Peloponezu z małą przerwą w Skopje . Jeszcze raz dziękuję wszystkim przemiłym ludziom, których spotkaliśmy w tym roku podczas wakacji ! Do zobaczenia gdzieś tam na szlaku:)

My do domu dotarliśmy ok 22.00. Po drodze Iwona robiła w Gliwicach  zakupy bo w niedzielę wszystko jest zamknięte. Również WAM dziękujmy za mile spedzone chwilę i za cenne informacje. Do zobaczenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dariusz Czarnecki napisał:

My do domu dotarliśmy ok 22.00. Po drodze Iwona robiła w Gliwicach  zakupy bo w niedzielę wszystko jest zamknięte. Również WAM dziękujmy za mile spedzone chwilę i za cenne informacje. Do zobaczenia 

@Dariusz Czarneckibyło nam niezmiernie miło Was poznać. Będziemy wspominać te wieczory ze smakowaniem wina:) do  Dozobaczenia i pordzawiamy!

@Vokujechaliuście też przez Tylicz z Węgier? droga jak droga ale natężenie ruchu tirów i stan stan jezdni dopóki na Węgrzech nie skończą budowy autostrady do Miskolca - ja dla mnie szkoda tamtędy jeździć. ....Warto było się przejechać ale wracam na starą trasę przez Chyżne na Budapeszt. z małą zmianą jeśli chodzi o jazdę z przyczepą w Dolnum Kubinie odbijam na Martin i przez Kremnicę wracam na E75 w Zvoleniu. Nigdy jeszcze tak szybko nie przejechałem Słowacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

Wróciliśmy tydzień temu, powoli ogarniamy rzeczywistość. Sukcesywnie będę opisywał tutaj dalsze nasze miejscówki. Póki co zapraszam na czwarty filmik z naszej wędrówki.

Pozdrowionka

 

https://youtu.be/1qPsNRUhEec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kobi07 napisał:

Cześć,

Wróciliśmy tydzień temu, powoli ogarniamy rzeczywistość. Sukcesywnie będę opisywał tutaj dalsze nasze miejscówki. Póki co zapraszam na czwarty filmik z naszej wędrówki.

Pozdrowionka

 

https://youtu.be/1qPsNRUhEec

Fajnie, że bezpiecznie wróciliście. Brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.