Skocz do zawartości

Grecja 2019


Voku

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, pawel1966 napisał:

@kobi07 oczywiście, że interesują! Jesli tylko możesz pisz na bieżąco. Wiem, że kolega @Voku dotarł już na chalkidiki ( oglądałem ich vloga przed chwilą) te granice....jest coraz gorzej.To zniechęca niestety..ale i tak warto jechać)

 

nie byłeś tam? warto

Byłem, 18 lat temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=33038]kobi07[/mention] chętnie poczytam  jeszcze się waham Chorwacja czy Grecja. 
A jak napisze że czekam na Ciebie Od kiedy masz urlop?

Ok. Postaram się na bieżąco pisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop teoretycznie od końca przyszłego tygodnia ale to może ulec zmianie .... oby nie 

Takie obrazki nie napawają optymizmem 

https://www.greece10best.com/

Greece-floods.jpg

 

Jednak jesteś na miejscu i widzisz co i jak, media muszą coś pisać  :)

Jeśli Grecja to zdecydowanie Peloponez. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Termopile i pomnik Leonidasa i Spartan 38.796663,22.536510 Duży parking po obu stronach drogi, ale za pomnikiem jest szansa na cień. Jest kran z wodą. Aha tylko straszny hałas robią cykady

A spać będziemy tutaj 38.776021,22.898944 Znalazłem na P4N.
Dużo miejsca, są prysznice i krany z wodą, kanjpka obok. Z przyczepą wjazd bez problemu.

Pozdrawiamy

37347b5dc56e333508421584ca931252.jpged5c3ee2d6a4fc6a4eed601175875f01.jpgb6835b1abb76ad7b334abaaedf6b1be5.jpgf76d36c262d30066065eab2a4c9959f1.jpga2f5ee6804b95d8a44650709c647eff9.jpgbec83c0d3cbfb72d2f1d0defa32c4121.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam informacje od Słowaków z którymi byliśmy na pierwszej miejscówce a z którymi się teraz spotkałem, że przegoniła ich policja po drugiej nocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z noclegu na dziko nici? 

W tym miejscu co jesteś prysznic jest płatny, trzeba mieć drobne czy jak? 

Generalnie będę korzystał z campingów bo w busiku nie ma takich rarytasów jak w przyczepie ale w drodze fajnie stanąć na kilka godzin za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee kto Ci tak powiedział
Prysznice plażowe free. Z nich obok kranik do napełniania wody.
Jak Ci powiedzą nie wolno jedziesz dalej.
Teraz stoje na dziko
Kiedyś kuzyna poprosili żeby odjechał, tak poprosili... Odjechał 100m. Okazało się że lokalny kemping zgłosił...
Nie bój żaby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie byłem czerpię garściami z twoich postów ?? 

Właśnie o prysznic najbardziej chodzi bo kibelek jest ale traktuję go bardzo awaryjnie. Lodówka pewnie z aku pociągnie i ze 3dni. Na padniętym dała radę 40 godzin przy temp. Wew. -15. Jutro kupuję nowy i zrobię test przed wyjazdem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Daniel DJR napisał:

A nie lepiej lodówkę puścić na gaz ? lepszy efekt schładzania przy wyższych temperaturach :) ? aku pod oświetlenie, pod wodę? kibelek?

Takie pytanko ? jeśli na dziko to gdzie opróżniacie kasetę WC?

Pozdrawiam 

Jadę busem (przyczepa zostaje w domu) i mam lodówkę tylko na 12 i 230v 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



jeśli na dziko to gdzie opróżniacie kasetę WC?
Pozdrawiam 


U mnie to tak wygląda. Jak jest toitoi to do niego, jak nie to i tak przemieszczamy się co dwie noce. Jeżeli jedziemy na kemping to wiadomo, jak nie to tu w GR na autostradzie jest dużo parkingów z... toitojami

Taki widok z rana
ef43e1e900b73205e1ad0dc049958ef4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.