Skocz do zawartości

Grecja 2019


Voku

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.04.2019 o 14:18, maarec napisał:

(...)

Suzu - Podtrzymujesz temat Grecji 2019?

karawaningowo jednak nie w tym roku ;)

z racji tego że na jesień mamy klepnięte żagle w GR to w czerwcu odpuszczamy i z przyczepą prawdopodobnie pojedziemy do IT/FR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, olst napisał:

Trudno o zaparkowanie nawet w lesie przy drodze dojazdowej, czy w lesie przy asfalcie.

Nie no nie mogę się z tym zgodzić. W sierpniu (około 20-go) może nie było luźno, ale dało się znaleźć miejsce w "pierwszej" lini od morza, a nawet pod drzewkiem. Co do miejsca na plaży - plaży to tam jak na lekarstwo, ja rozłożyłem sie na skałkach. Ale polecam każdemu zobaczyć ten błękit....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, olst napisał:

Na potwierdzenie, fotka z 03-09-2019r.

Ta zielona parasolka na pierwszym planie to nasza:

 

WP_20180903_11_55_05_Pro__highres.jpg

Fajne miejsce ale w sezonie to chyba z daleka...parasolka też:) ale jak mi jedna poleciała  w kosmos przy pdomuchach meltemi w tamtym roku nabyłem w Gythio trochę bardziej dostosowaną do tamtejszych klimatów, zapinaną do piachu na śledzie i z wentylem - może stać przy ajsliniejszym wietrze. A plaże? ta  z moich fotek to jedna z mniej popularnych na Mani - Skoutari. Nam się tam bardzo podobało i nie ma tłumów. Tylo trzeba tam dojechać. BTW. po drugiej stronie plaży widac pirs, na którym stoją na dziko kampery i przyczepy. W zatoczce jest rewelacyjna tawerna i kilka pensjonatów. Paręset metrów dalej jest wioska ze sklepami i tawernami. To jest dla mnie coś czego szukam w wakcaje w Grecji. i udaje się znaleźć.

P8185421.JPG

P8185440.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wyjazd niebawem, mam jeszcze dwa pytania.

Jak jest z rowerami, warto zabierać czy sobie odpuścić? Boję się że że względu na temperaturę i brak ścieżek i tak będą nie używane, a jakimś pasjonatem rowerów nie jestem, od tak żeby się gdzieś przejechać. Kempingi też raczej będą małe wiec nie będzie potrzeby jeżdżenia wszędzie rowerami.

I drugie pytanie, potrzebuje jakieś namiary na kempingi w Serbii najlepiej przy autostradzie, nie wiem gdzie mi przyjdzie nocować a fajnie znać jakieś miejscówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOKU, otwórz sobie mapy Google na Belgradzie, w górnym pasku wpisz słowo: "camping" i wyskoczy Ci to czego szukasz.. popatrz na zdjęcia, poczytaj opinie.. do wyboru do koloru.. a najlepiej apka Park4night.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KubaL napisał:

VOKU, otwórz sobie mapy Google na Belgradzie, w górnym pasku wpisz słowo: "camping" i wyskoczy Ci to czego szukasz.. popatrz na zdjęcia, poczytaj opinie.. do wyboru do koloru.. a najlepiej apka Park4night.?

Chyba tak zrobię. ?

4 godziny temu, Commander napisał:

Odpowiem na pierwsze....

Nie ma sensu. Temperatura i sposób jazdy tubylców skuteczne zniechęca...

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vokunie wiem jak potoczy Wam się jazda ale my zwykle zatrzymywaliśmy się na :

DUNAV CAMP w miejscowości  Zemun ( zjazd z autostrady tuż przed  Belgradem) idealne miejsce na jedną noc lub zwiedzanie Belgradu, tylko weźcie coś na komary bo camping jest nad Dunajem. http://www.campdunav.com/o-nama/

Drugi Camping przy autostradzie ale już daleko na południu k. Vranje - https://www.enigmacamping.com/index.html

BTW Jesli nam się uda to my startujemy ok 20 lipca. Ale jadąc z przyczepą planujemy raczej pierwszy postój na noc jeszcze nw Węgrzech w Kiskunhalas ( camping z bsenami ) tuż przed granicą z Serbią ( Tompa - Subotica ) i potem wracamy na autostradę. Następny postój raczej pod Vranje i na trzeci dzień chcemy być już w Stomio jesli wszystko pójdzie dobrze.

Kiedy startujecie i na jak długo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak wygląda sprawa na granicach? W tamtym roku moi rodzice jechali do bułgarii, na granicy serbsko bułgarskiej utknęli na 4 czy 5 godzin. Jak to wygląda w kierunku na grecję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.