Skocz do zawartości

Grecja 2019


Voku

Rekomendowane odpowiedzi

Cennych wskazówek udzielacie. Najczęściej tankuje na rezerwie i nierzadko zaawansowanej, natomiast przejeżdżając przez Serbię i Macedonię będe tankował jak w baku będzie jeszcze  przynajmniej 1/4  paliwa. Druga rzecz to przed wlaniem do baku chyba jednak będe pytał w kasie czy można płacić kartą.

Takie sytuacje o jakich piszecie może nie sa skokiem na grubą kasę ale potrafią na długo zapaść w pamięć i na długo zepsuć humor i krew bądź co bądź urlopowego, wypoczynkowego wyjazdu.

Ja planuje się dotkankowo w Chyżne, przed granicą, a potem w Serbii za granicą bo zapewne taniej niz na Węgrzech. No i potem jeszcze gdzieś w Macedonii przed granicą z Grecją a dalej to już w Grecji wg potrzeb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tomiy napisał:

Ja przejeżdżam Serbie bez tankowania 70l ON wchodzi u mnie wiec mam ok 700 km zasięgu, a Serbia ma 600 km

kurka , powstają legendy jak o Yeti co najmniej i o omijaniu kawałka autostrady w Słowenii :mlot:

gdzie i jak wy jeździcie, że takie przygody wam się zdarzają

Serbię odwiedzam ze trzy razy w roku bez żadnych niespodzianek :ok:

jakby słuchać się waszych bredni to strach z podwórka było by się ruszyć :pad:

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mirmar napisał:

Ja mam zbiornik 66l, ale zasięg ok 550km :( Nie tankowałeś w Serbii bo drożej niż na Węgrzech?

Poniżej rozpiska ceny paliwa podczas naszego wyjazdu do Grecji w 2017 roku...

Droga tam:

1. Słowacja- 1,249 EUR/l,

2. Węgry- 1,067 EUR/l,

3. Serbia- 1,268 EUR/l,

4. Macedonia- 0,777 EUR/l,

5. Grecja- 1,180 EUR/l

Droga powrót:

1. Macedonia- 2 x 0,768 EUR/l,

2. Serbia- 1,205 EUR/l,

3. Słowacja- 1,133 EUR/l,

4. Polska- 1,120 EUR/l za Shell V-Power.

Po więcej info zapraszam tutaj: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tutaj aktualne ceny
https://pzmtravel.com.pl/paliwa-w-europie.html

Pamietaj że to są ceny średnie. Przy autostradach i zaraz przed granica ceny na stacjach są większe. Czasem opłaca sie tankować zjeżdżając z autostrady 1km i cene masz już dużo niższą.
Pozdrawiam.

Wysłane z V30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś portal pogodowy z możliwie wiarygodnymi i szczegółowymi prognozami pogody dla Grecji. Na tą chwile naszym celem jest kilka miejscówek ale wszystkie na wschodnim paluchu, ale gdyby miało się okazać, że w innym rejonie jest lepsza pogoda to wcale się na ten wschodni paluch nie upieramy. Priorytetem jest dobra pogoda. Czasem kilkadziesiąt kilometrów potrafi zrobić dużą różnice. Jadąc z własnym "domkiem" na holu mogę sie dostosować do aktualnych warunków i plan wycieczki modyfikować i dostosować do panujących warunków atmosferycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, chris_66 napisał:

kurka , powstają legendy jak o Yeti co najmniej i o omijaniu kawałka autostrady w Słowenii :mlot:

gdzie i jak wy jeździcie, że takie przygody wam się zdarzają

Serbię odwiedzam ze trzy razy w roku bez żadnych niespodzianek :ok:

jakby słuchać się waszych bredni to strach z podwórka było by się ruszyć :pad:

Czy ja jakieś legendy tworze??? Po prostu w Serbi było (lub jest) najdroższe paliwo i nie ma w tym żadnej ideologi czy tam strachu. Mandrol tankował, płacił karta i nic się nie stało. Jak bym nie był w stanie przejechać Serbii bez tankowania, to tez bym cos tam dolał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.