Skocz do zawartości

Grecja 2019


Voku

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę Ci polecić np.  https://www.campingstavros.gr/ byłem tam ale po sezonie, można stać kamperem/przyczepą nosem do plaży, urocze miejsce i zadbane, plaża nie jest może mega rozmiarów (taki mały banan, w czasie II wojny chowały się w tej zatocej niemieckie u-boty, chyba jeden nawet jest tam zatopiony) Na miejscu jest dobrze zaopatrzony sklep ale np. w najbliższej okolicy nic już nie ma, żeby coś zobaczyć trzeba jechać autem ale dla Was to przecież nie problem, Sithonia nie jest duża:D

P.S. Tłumy przy plażach są w Grecji praktycznie już wszędzie tym bardziej w sezonie, przyzwyczaiłem się już do tego, po prostu nie zwracam już na to uwagi? 

Edytowane przez KubaL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KubaL a powiedz mi taką rzecz, w okolicy tego kampu, powiedzmy w promieniu 150km jest coś ciekawego do zwiedzania? Czy typowo siedzenie na kampie pod parasolem? Pytam bo ciągle się wachcamy gdzie jechać, a do tego kampu mam w miare blisko, 1800km, zawsze to dzień jazdy mniej niż na południe grecji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacekzoo napisał:

w okolicy tego kampu, powiedzmy w promieniu 150km

Szczerze? - nie wiem co mógłbym Ci polecić, np. do Salonik masz 130km a każdy "palec Halkidiki ma około 50km długości.. także nie są to jakieś mega odległości, na pewno w tym promieniu jest coś co można by zwiedzić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacekzoo napisał:

@KubaL a powiedz mi taką rzecz, w okolicy tego kampu, powiedzmy w promieniu 150km jest coś ciekawego do zwiedzania? Czy typowo siedzenie na kampie pod parasolem? Pytam bo ciągle się wachcamy gdzie jechać, a do tego kampu mam w miare blisko, 1800km, zawsze to dzień jazdy mniej niż na południe grecji

Stavros jest niezły na kilka dni odpoczynku i to najlepiej przed sezonem lub po ( ceny , spokój ) ; jest to kemping na całkowitym ,, zadupiu " ale bardzo urokliwy ; byliśmy tam 2 razy na kilka dni ; Shitonia generalnie nie jest do zwiedzania ale do leniuchowania .:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, janm napisał:

Stavros jest niezły na kilka dni odpoczynku i to najlepiej przed sezonem lub po ( ceny , spokój ) ; jest to kemping na całkowitym ,, zadupiu " ale bardzo urokliwy ; byliśmy tam 2 razy na kilka dni ; Shitonia generalnie nie jest do zwiedzania ale do leniuchowania .:hej:

A którą okolice proponujesz na wakacje z dwójką dzieciaków żeby się nie zanudziły? Koniec czerwca do polowy lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem w tym roku w czerwcu w Grecji w Peloponez. Wróciłem zachwycony, klimat, krajobrazy, jedzenie tanie i dobre (dwa razy zaliczyłem knajpę jedzenie domowe  szóstka) są targi rybne. Kawał drogi ale warto. Nie trafiłem na kemping z basenem, standardy są różne ale jest czysto, ludzie sympatyczni. Na część zachodnią jest trasa widokowa super. Co jakiś czas po drodze są tabliczki na brązowym tłem, informując o ciekawość turystyczną m.in. olymp... jest co zwiedzać.

IMG_1815.JPG

IMG_1465.JPG

IMG_1447.JPG

IMG_1444.JPG

IMG_1528.JPG

IMG_1533.JPG

IMG_1862.JPG

IMG_1666.JPG

IMG_1457.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat. Akurat Grecja jest w kręgu zainteresowań na 2019. Trzeba bacznie obserwować ;)

Podrzucajcie więcej takich fotek, namówię drugą połówkę i w drogę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plaże w Grecji to trzeba sobie znaleźć i to takie gdzie w ogóle nie ma ludzi, albo jest ich niewielu.Takich plaż , nawet w sezonie jest w Grecji pełno i widać je nawet z drogi.

 

PICT4248.thumb.JPG.06b288228750096f6fa4f27064c34b18.JPG

 

PICT4257.thumb.JPG.bb4fa3eb756eb49684fe722d49211dcf.JPG

 

PICT4263.thumb.JPG.6eef8dd0f840d2cd3a7a89481a6bc09f.JPG

 

PICT4239.thumb.JPG.95c0fafe8f6830590b5026ca4e1f38cf.JPG

 

PICT4153.thumb.JPG.f286d4100d466848741daad10320feb5.JPG

 

PICT4077.thumb.JPG.c3856069e932a52530e0fd986c80f50c.JPG

 

 

A jak na zewnątrz jest zbyt gorąco, to zawsze można się schować w jaskiniach :) 

 

 

PICT3989.thumb.JPG.f8b9999d9831b18c43ffe140e52490da.JPG

 

PICT3966.thumb.JPG.7a33b15097391bbd38e7aa9f602be8d8.JPG

 

PICT3938.thumb.JPG.78acf7db82a7b4100d4cf39afc38f260.JPG

 

PICT3924.thumb.JPG.eb7a8ec6b815bca44fc9e074c405fd7f.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.