Jump to content

Edit History

pawel1966

pawel1966

18 minut temu, Dariusz Czarnecki napisał:

Wybrałem Stomio bo polecałeś na krótki pobyt. Myślę że będzie można zostawić tam przyczepę na wycieczkę do Meteorów' . Jak myslisz -jeden dzień na dotarcie solówką do Meteorów, zwiedzanie i powrót wystarczy?

Oczywiście! przed wyjazdem powiem Ci gdzie stanąć w Stomio na campingu. Nas tam znają  zarówno w recepcji, jak i część stałych bywalców campingu.. Poza tym jest  tam w sezonie polsko-grecka rodzina obok której niemal zawsze stajemy ( ich stałe stanowisko na zdjęciu), zostawiamy wszystko i wyjeżdżamy na całe dnie. Wstaw inne media jeszcze nigdy nic nie zginęło. Do Meteorów ze Stomio bez przyczepy  dotrzesz bez problemu w dwie godziny lub szybciej. Można jechać Ze Stomio  do Larissy  autostradą ( ale żeby na nią wjechać musisz wrócić do zjazdu na Platamonas) lub wzdłuż wybrzeża do Agio Kampos i dalej na Larissę. Ja wolę wzdłuż wybrzeża. Z Larissy do Kalampaki pod Meterorami masz cały czas ekspresówkę

P8074957.JPG

pawel1966

pawel1966

15 minut temu, Dariusz Czarnecki napisał:

Wybrałem Stomio bo polecałeś na krótki pobyt. Myślę że będzie można zostawić tam przyczepę na wycieczkę do Meteorów' . Jak myslisz -jeden dzień na dotarcie solówką do Meteorów, zwiedzanie i powrót wystarczy?

Oczywiście! przed wyjazdem powiem Ci gdzie stanąć w Stomio na campingu. Nas tam znają  zarówno w recepcji, jak i część stałych bywalców campingu.. Poza tym jest  tam w sezonie polsko-grecka rodzina obok której niemal zawsze stajemy ( ich stałe stanowisko na zdjęciu), zostawiamy wszystko i wyjeżdżamy na całe dnie. Wstaw inne media jeszcze nigdy nic nie zginęło. Do Meteorów ze Stomio bez przyczepy  dotrzesz bez problemu w dwie godziny lub szybciej. Można jechać Ze Stomio  do Larissy  autostradą ( ale żeby na nią wjechać musisz wrócić do Zjazdu na Platamonas) lub wzdłuż wybrzeża do Agio Kampos. Ja wolę wzdłuż wybrzeża. Z Larissy do Kalampaki pod Meterorami masz cały czas ekspresówkę

P8074957.JPG

pawel1966

pawel1966

14 minut temu, Dariusz Czarnecki napisał:

Oczywiście! przed wyjazdem powiem Ci gdzie stanąć w Stomio na campingu. Nas tam znają  zarówno w recepcji, jak i część stałych bywalców campingu.. Poza tym jest  tam w sezonie polsko-grecka rodzina obok której niemal zawsze stajemy, zostawiamy wszystko i wyjeżdżamy na całe dnie. Wstaw inne media jeszcze nigdy nic nie zginęło. Do Meteorów ze Stomio bez przyczepy  dotrzesz bez problemu w dwie godziny lub szybciej. Można jechać Ze Stomio  do Larissy  autostradą ( ale żeby na nią wjechać musisz wrócić do Zjazdu na Platamonas) lub wzdłuż wybrzeża do Agio Kampos. Ja wolę wzdłuż wybrzeża. Z Larissy do Kalampaki pod Meterorami masz cały czas ekspresówkę

pawel1966

pawel1966

7 minut temu, Dariusz Czarnecki napisał:

oczywiście! przed wyjazdem powiem Ci gdzie stanąć w Stomio na campingu. Nas tam znają  zarówno w recepcji jaki część stałych bywalców campingu.. Ppza tym jest  tam w sezonie polsko-grecka rodzina obok której niemal zawsze stajemy, zostawiamy wszystko i wyjeźdżamy na całe dnie. jeszcze nigdy nic nie zginęło. jDO Meteorów ze Stomio dotrzesz w dwie godziny. Można jechać Ze Stomio  do Liarissy  autostradą ( ale żeby na nią wjechać musisz wrócić do Zjazdu na Platamonas) lub wzdłuż wybrzeża do Agio Kampos. Ja wolę wzdłuż wybrzeża. Z Larissy do Kalampaki pod Meterorami masz cały czas ekspresówkę

• Create New...