Skocz do zawartości

Kemping w okolicach Ojcowa


poziom

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Na pewno zajrzę po drodze.

 

A jaki byłby Twój subiektywny wybór ?

Ze względu na stan zaplecza, cisza i spokój podczas noclegu, dojazd, cennik, itp.

pozdr

Edytowane przez JINX_Sanok (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2018 o 17:50, seba222 napisał:

Nie znajdziesz na jego temat żadnych opinii, bo ... jeszcze nie działa. Otwiera go nasz dobry znajomy i otwarcie oficjalne będzie w dniach 19 - 23 czerwca 2019 roku (szczegóły podam dopiero w okolicach marca). Na majówkę, raczej jeszcze nie będzie gotowy, ale nie można nic przesądzać, wszystko zależy od tego, jaka będzie zima. 

Hej Seba i coś już wiadomo odnośnie kempingu??? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele wiele lat temu, przy okazji co weekendowego zwiedzania całej Jury, przejeżdżałem koło ZAJAZDu NA PODZAMCZU i wtedy już dumałem, kurcze fajnie by kiedyś nie wracać na noc do domu... Zatem wpisuję obiekt w mój kalendarz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pojawił się cennik na stronie kempingu Nasza Dolina: http://www.nasza-dolina.pl/index.php/cennik-oficjalny-serwis-internetowy-campingu-nasza-dolina-pl-pole-namiotowe-suloszowa-pole-namiotowe-opn-ojcowski-park-narodowy-pole-namiotowe-pieskowa-skala-pole-kempingowe-suloszowa-pole-kempingowe/

Zakładam więc, że na majówkę będzie można przyjechać. Jeśli tak, to mocny punkt naszej majówkowej podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, poziom napisał:

Pojawił się cennik na stronie kempingu Nasza Dolina: http://www.nasza-dolina.pl/index.php/cennik-oficjalny-serwis-internetowy-campingu-nasza-dolina-pl-pole-namiotowe-suloszowa-pole-namiotowe-opn-ojcowski-park-narodowy-pole-namiotowe-pieskowa-skala-pole-kempingowe-suloszowa-pole-kempingowe/

Zakładam więc, że na majówkę będzie można przyjechać. Jeśli tak, to mocny punkt naszej majówkowej podróży.

Ja pisałem do nich maila i dostałem odpowiedź:

Cytat

 

Witamy

 W związku z tym ze w naszym rejonie opady śniegu były obfite.

Śnieg długo zalegał i cały okres się przesunął, niestety na długi weekend majowy nie będzie jeszcze otwarte.

 Pozdrawiamy NASZA-DOLINA.pl

 

więc chyba nic z tego. Może następnym razem.

Na razie pozostaje chyba Zajazd na Podzamczu-Glanowscy.

 

pozdr

 

edit: zawsze można wpaść "z drogi" i zapytać

Edytowane przez JINX_Sanok (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, poziom napisał:

Ale piszesz o pogodzie???

Tak, o prognozie pogody. Przymrozki i takie tam jak deszcz, chmury, brzydko...

Dopiero fajna pogoda powinna być na święta, a planuję też z familią jechać na camping. 

W każdym razie obserwuje prognozę cały czas, gdyby coś się zmieniło to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widziałem ten camping w Sułoszwej w sobotę, na razie to plac budowy - murują się sanitariaty, plac jest już wyrównany na gotowo spychaczem/bronami (czy czym się to robi), jest już zarys alejek a nawet stoi już gotowych kilkadziesiąt latarni. Jednak na razie goła ziemia, ani  źdźbełka trawy. Wystaje co chwila plastikowa "ruła" z kablem, więc będą punkty elektryczne. Nie wiem czy im się uda wystartować do wakacji. Ale jak już wystartują, to chyba będzie fajny camping.

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś mnie szukał w Ojcowie, to mnie nie znajdzie, niestety.?

Jak na razie grafik na tzw. Długi Weekend został zapełniony przez system edukacji oraz społeczne zobowiązania religijne. Może innym razem się uda.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dla wszystkich zainteresowanych -> prace trwają, pogoda  nie rozpieszcza w tym roku, ale brną cierpliwie do szczęśliwego finału. Potwierdzam, że otwarcie będzie w dniach 19 - 23 czerwca (o tym napiszę w osobnym wątku).

Dzisiaj kemping wygląda tak jak na zdjęciach poniżej. Woda już jest, kanalizacja też. Prąd będzie w tym lub przyszłym tygodniu. Ubikacje i prysznice skończone będą do końca maja. Na otwarcie będzie też namiot. 

 

1d74b413-56e3-4089-86be-08d937c4e672 (1).jpg

02f8866d-ebac-4a27-b32e-adfe4d306738.jpg

236403df-d2bc-4a26-8bce-62bf4116f81b.jpg

af457515-5bde-4c25-81ca-a9a52ce74ddb.jpg

b191f3cb-41f2-455e-ae9f-0899b71f1564 (1).jpg

SAVE_20190525_214737.jpg

SAVE_20190525_214746.jpg

SAVE_20190525_214750.jpg

SAVE_20190525_214756.jpg

SAVE_20190525_214800.jpg

SAVE_20190525_214804.jpg

SAVE_20190525_214816.jpg

SAVE_20190525_214824.jpg

SAVE_20190525_214828.jpg

SAVE_20190525_214836.jpg

SAVE_20190525_214842.jpg

SAVE_20190525_214848.jpg

SAVE_20190525_214852.jpg

SAVE_20190525_214900.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.