Jump to content
norton

Przyczepa dla rodziny 2+3

Recommended Posts

rumpel
5 godzin temu, Tomii napisał:

No świat jest mały, a ten karawaningowy w Polsce to już zupełnie malutki.

Ostatecznie Sławka Fendt pojechał za moim holownikiem :yes:. Czekamy na lepszą pogodę i będą relacje z modów, napraw i dopieszczania, ale o tym to już w nowym wątku. 

20190201_132933.jpg

W końcu udało Ci się znaleźć następczynię Adrii 😉. Brawo - układ dla mnie idealny w tak dużej przyczepie. 

Pozdrawiam 😃 niech dzielnie służy. 

szary11
2 godziny temu, Cathay napisał:

Szary, myślę że wiem jak sprawdzać przyczepy, ale to jak to robił Tomii, to był jakiś kosmos. Patrzyliśmy z otwartmi papami  

Jeśli on tak będzie sprawdzał chłopców swoich córek, to pannami zostaną 💚

Domyślam się. Po zebraniu doświadczeniaczenia forumowego przyczepki na atomy prześwietla 😉

Budka 230 czy 250 szeroka? 

Szary, myślę że wiem jak sprawdzać przyczepy, ale to jak to robił Tomii, to był jakiś kosmos. Patrzyliśmy z otwartmi papami  

Domyślam się. Po zebraniu doświadczeniaczenia forumowego przyczepki na atomy prześwietla 😉

Cathay

230

Tomii
5 godzin temu, szary11 napisał:

Tomii, gratki 👍😊 Niech służy. 

Teraz musimy się spotkać na sprawdzenie czy Cathay kitu nie wcisnął 😉Po znajomości pewnie tam się dzieje... 

Żartuję oczywiście. Zadowolenia obu stronom. 

Dzięki. Działo to się będzie w domu, bo troszkę poprawek i dopieszczenia wymaga :) (15 lat swoje robi i pewne rzeczy miały prawo się zadziać).

4 godziny temu, Cathay napisał:

:yes: Sam wiesz że przyczepa jak dziecko :wub:

4 godziny temu, Pierzasty napisał:

Mi w zaufaniu powiedział, że i tak się hamował :-]

Prawda :D. Handlarzowi bym nie podarował i 6 godzin bym męczył na zimnie przed ubiciem targu :lol:no bo przecież przedsionek chciałbym zobaczyć, herbatkę na kuchni ugotować na łóżku poleżeć zobaczyć czy się odleżyny nie robią.

3 godziny temu, AdamH napisał:

Tomek!  Witaj w klubie.:ok: To Bardzo dobra marka.

Też zawsze je odbierałem jako solidne. 

3 godziny temu, rumpel napisał:

W końcu udało Ci się znaleźć następczynię Adrii 😉. Brawo - układ dla mnie idealny w tak dużej przyczepie. 

Pozdrawiam 😃 niech dzielnie służy. 

No chwile to potrwało, ale mimo wszystko wakacje były karawaningowe :yes:. Nie ma układów idealnych - mam wrażenie że zawsze jest jakiś kompromis, a ogólnie budek z układem dla 3 dzieci w ogłoszeniach jak na lekarstwo.

1 godzinę temu, szary11 napisał:

Oj bez przesady, że tam prześwietla. Kilka lat budy dla siebie nie kupowałem i trochę wypadłem z formy. 

Oj żeśmy trochę temat @nortona "przejęli" .

norton
2 hours ago, Tomii said:

Oj żeśmy trochę temat @nortona "przejęli" .

A nie szkodzi, ja rownież dołączam się do gratulacji z okazji zakupu cepki. My chwilowo odłożyliśmy temach z szukaniem na później bo nie mamy zbyt dużo  czasu na ich oglądanie ale cały czas ogłoszenia na otomoto przeglądam. I faktycznie tych przyczepek z łóżkami piętrowymi jest mało. Chyba większość to angielki, ale angielek nie polecacie raczej 🙂

Tomii
13 godzin temu, norton napisał:

Chyba większość to angielki, ale angielek nie polecacie raczej 🙂

Jest chyba na forum parę osób które po angielce przesiadły się na przyczepę z "kontynentu". Nie wiem czy są osoby które zrobiły taką zmianę w drugą stronę (na pewno są). Oni by byli w stanie być najbardziej obiektywni.

Generalnie ja bym pod uwagę angielki nie brał. To nie jest tak że nie idzie znaleźć sensownej angielskiej przyczepy, tylko jest to trudniejsze.