Skocz do zawartości

Majówka 2019


adamdiver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

A my - w zależności od tego co pokaże kilka dni wcześniej ventusky - albo Węgry i tradycyjnie okolice Kecskemetu z basenami termalnymi (ale tylko wtedy gdy w Polsce będzie zimnawo czy nawet śnieżnie..a wracałem już  z żeglarskiej majówki na mazurach w śnieżycy:):), albo puszcza augustowska i suwalszczyzna - a tam spokój, ognisko, las,  rowery, kajaki i żaglówka...i ja tego bym chciał najbardziej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proponuję 3mać się tematu (zakres czasowy jest ok, ale obszarowy się nam rozjechał).

My planujemy majówkę na Węgrzech, ale cały czas zastanawiamy się nad tym gdzie (pierwszy "szczał" to Berek).

Pytanie/prośba do doświadczonych "węgrowych majówkowiczów:

- napiszcie które miejsca polecacie (ze wskazaniem na ścianę północno-wschodnią), na których jest szansa, że większość, albo wszystkie atrakcje (znając kalendarz Polaków) otworzą. Gdzie jest szansa zastać już otwarcie jeśli nie na 100, to na 90%.

Chodzi mi zwłaszcza o zjeżdżalnie zewnętrzne i zewnętrzne rodzinne baseny rekreacyjne.

Paweł - polecasz coś takiego w okolicach Kecskemet?

Ja upodobałem sobie TiszaParti za niszowość, ale niestety moje dziewczynki dorosły do zjeżdżalni i zaczynają się tam nudzić...

Może Cserkeszolo - tylko czy jest szansa, że wszystko będzie otwarte z początkiem maja?

              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne mi troszkę!! 3 x dalej!!:-)

Ale faktycznie dzieciaki gratis i wychodzi 26 EUR za dobę za całą familię!

Opcja warta rozważenia, choć początkiem maja to raczej kąpieli w morzu nie będzie, a baseny mają podgrzewane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję 3mać się tematu (zakres czasowy jest ok, ale obszarowy się nam rozjechał)

 

Tematem jest majówka a nie majówka na Węgrzech

 

Chce po raz kolejny połazić po Pradze i Wiedniu. Po drodze Hegyko. I w Wiedniu zostawić budę i samochód,żeby potem oszczędzić drogi i czasu na kolejne wypady.

 

Dla mnie szkoda majówki na termalne, to dobre jest wyskoczyć na weekend.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie jeziora. 
Campingów nie znam


Raz można zobaczyć, więcej nie ma potrzeby, I jak na raz to cena znośna, chociaż wysoka.
Kemping jest ok 10 -15km wcześniej. Mały i fajny chociaż bez drzew. Dwa lata temu byłem i za trzy noce dostałem zniżkę 30% i butelkę rakiji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A był ktoś z Was w Ostrzyhomiu (Esztergom)?

Tam jest taki aquapark bardziej zamknięty - coś jak powiedzmy Białka u nas.

W pobliżu - w zasadzie w centrum miasta - jest też kemping (wygląda na to, że na parę sztuk), ale na stronie żadnych informacji.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Wróć - znalazłem info o kempingu - 130 parcel, 400 osób...

Ale szalety wyglądają na nasz głęboki PRL...;-)

Aquapark + kemping wychodzi równe 200 zł dla rodziny 2+2 - o ile dobrze policzyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Region prasko - norymberski i góry dookoła. Najpierw kamping w Pradze, potem zatrzymamy się koło Karlowych War lub Pilzna, potem okolice Ratyzbony lub Norymbergi ;)

Wszelkie namiary na sprawdzone kampingi poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.