Skocz do zawartości

Jaką trzeba być ....... ?


Jarosław69

Rekomendowane odpowiedzi

Coś w tym jest. Tylko pytanie czy Polak umie żyć bez sztuki uników i dreszczyku emocji. Ponadto płacenie podatków nam jako nacji zupełnie nie wychodzi. W USA właściciel firmy która od 10 lat jest na minusie zgniłby w więzieniu. Potęga kraju z czegoś musi się wsiąść...

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

8 godzin temu, BUMERANG napisał:

jak to nic, kiedyś pani naczelnik dostałaby medal :winner: za sprawne działanie jej oddziału

teraz też by dostała, jednak zrobilo sie zamieszanie medialne - trzeba wiec przeniesc kobiete do innego resortu aż sprawa ucichnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę tego, bo to jest tendencyjnie wrzucone ciemnemu  ludowi, ale chyba naczelniczka straciła stołek a urzędniczka dostała karę finansową...
Pamiętam też wątek sprzed kilku lat jak piekarz splajtował przez karę z US, bo codziennie oddawał chleb bezdomnym za darmo. Kara go zniszczyła materialnie....wtedy pewno skur...nie było w urzędach. Teraz są...


Piekarz splajtował bo był oszustem ... to jego rozdawanie chleba było dla odwróceniem uwagi. Oczywiście fajnie się przez media przetoczyło bo kto ma czas dotrzeć do źródeł :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Łza Włóczynutka napisał:

Arttykuły mi się nie otwierają (adblock) - jak się sprawa skończyła? Czy urzędniczka straciła posadkę? Jeśli tak, to znaczy że coś się jednak pozytywnego dzieje.

Urzędniczki już wcześniej robiły prowokacje . Od chłopa z zieleniaka kupiły słonecznik za 1,70 pln jak już zamykał budę . Scenariusz ten sam . Kosztowało go to 640 pln.
Zanim sprawa mechanika ujrzała światło dzienne toczyła się przed sądem . Były 4 odwołania US . Gdyby nie prasa .... to nic pozytywnego się nie zdarzyło .
tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/prowokacje-urzedu-skarbowego-w-bartoszycach-ile-to-kosztowalo,889923.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2018 o 16:02, Jarosław69 napisał:

A kolega jest w stanie mi powiedzieć co takie linki, nam na forum o karawaningu dadzą?  Przecież jak chce poczytać o takich patologiach to odpalam sobie wp czy inne onety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - mały zkręt..... bo mnie trochę wątroba gniotła na ten nasz syf.

 Jeśli niezgodne z regulaminem albo nie specjalnie pasujące to ogólnej tematyki  to proszę temat zamknąć albo usunąć całkiem.

Zgadzam się z opinią kolegi ,że toto było mało karawaningowe.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Jarosław69 napisał:

Spoko - mały zkręt..... bo mnie trochę wątroba gniotła na ten nasz syf.

 Jeśli niezgodne z regulaminem albo nie specjalnie pasujące to ogólnej tematyki  to proszę temat zamknąć albo usunąć całkiem.

Zgadzam się z opinią kolegi ,że toto było mało karawaningowe.

 

Pozdro.

Wymiana zdań jest poruszana w dziale HydePark ,, Dyskusje o wszystkim i niczym'' Więc raczej nie ma mowy o łamaniu regulaminu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te granice zostały przekroczone wiele lat temu . Przypomnij sobie pogrzeb Kuronia , Bartoszewskiego , Geremka . To wtedy pojawiły się gwizdy na cmentarzach i brak szacunku dla zmarłych . Ale to chyba też nie temat tego wątku .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2018 o 14:04, Commander napisał:

Sami s obie taki świat zgotowaliśmy.

Tylko i wyłącznie.  

Na początku października 2018 r. , byłem 4-y dni na tym kempingu: https://www.camping-brunnen.de . Tak na marginesie bardzo drogi i latem nie ma miejsc. Trzeba rezerwować inaczej nie ma szans na wjazd. Obok mojej parceli stanął kempingiem na polskich numerach rej. zaczynających się na WK-... podejrzewam, że województwo Mazowieckie. Byli bardzo grzeczni, zachowywali się tak wręcz,  jak by ich "nie było". Po dwóch dniach zauważyłem, że człowiek "jest zakręcony-zmartwiony"  przy swoim aucie ( Volvo V70 ), po czym podszedłem i zapytałem się po Polsku czy mogę mu w czymś pomóc?  Ogarnęło mnie trochę zdziwienie bo okazało się , że to nie byli Polacy tylko Rosjanie. Bez znaczenia dla mnie kim byli, podłączyłem mini scanner i szybko pomogłem mu się uporać z problemem nie zamkniętych okien w aucie. Człowiek był "happy".  Wieczorem zaprosiłem tego człowieka  z rodziną ( był z dwiema córkami ) na kolację i długo porozmawialiśmy sobie. Mogę tylko powiedzieć tyle , że pierwszy raz w moim życiu obcokrajowiec, Rosjanin, mówił tak ciepło o Polsce. On mieszkał w Polsce już 6 lat i był nią wręcz zauroczony. Dla niego i jego rodziny wszystko w Polsce jest 100 razy piękniejsze i lepsze niż w Rosji, chwalił nasze drogi, ludzi słowem wszystko. On znał Polskę wcześniej ale teraz mówi, że to całkiem inna Polska. Myślę , że miał rację i nie warto tego zniszczyć.

Znowu problemem Polaka, jest szczęście sąsiada.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.