Skocz do zawartości

Witam jestem zainteresowany taką oferta


Junak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, maarec napisał:

Jak byłoby pięknie gdyby w całej EU robiono tak z przyczepami i osobówkami. Zaraz by się okazało, że nie będziemy złomowiskiem Europy.

bo tak powonno byc - tak jest w USA tak jest w wielu innych krajach , szkoda calkowita = brak mozliwosci ponownej rejestracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, szkoda szkodzie nie równa, nawet całkowita. Pare miesięcy temu szwagier rozwalił auto, babka wymusiła. Poszła maska, błotnik, chłodnica i lampa, nawet poduchy nie walnęły.  Dał do aso bo auto miało raptem dwa miesiące, taką wycenę zrobili że poszło na całkowitą. Oni dostali nowe auto, ubezpieczyciel tanim kosztem to załatwił a diler kupił uszkodzone auto, niewielkim kosztem naprawi i puści dalej. 

 

I po takiej szkodzie też miałoby mieć zakaz rejestracji? 

W Pl odszkodowania i całe ubezpieczenia to taka patologia że jakby tak było to co drugie auto miałoby zakaz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacekzoo napisał:

No dobra, szkoda szkodzie nie równa, nawet całkowita. Pare miesięcy temu szwagier rozwalił auto, babka wymusiła. Poszła maska, błotnik, chłodnica i lampa, nawet poduchy nie walnęły.  Dał do aso bo auto miało raptem dwa miesiące, taką wycenę zrobili że poszło na całkowitą. Oni dostali nowe auto, ubezpieczyciel tanim kosztem to załatwił a diler kupił uszkodzone auto, niewielkim kosztem naprawi i puści dalej. 

 

I po takiej szkodzie też miałoby mieć zakaz rejestracji? 

W Pl odszkodowania i całe ubezpieczenia to taka patologia że jakby tak było to co drugie auto miałoby zakaz. 

 

ale zakaz mógłby obowiązywać dla samochodów, które miały całkę za granicą aby szrotu dalej do kraju nie sprowadzać i naprawiać po taniości aby tylko zarobek był.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u nas szkodę całkowitą określa ekonomia ubezpieczyciela, a nie bezpieczeństwo :puk:  Stare autko wyższej klasy to nawet przy drobnej stłuczce na całkowitą.

A w drugą stronę, wydumki spawane z ćwiartek jeżdżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2018 o 17:42, Junak napisał:

O kurcze czytałem i nawet nie zauważyłem tej rejestracji

Dzięki za wszystkie odpowiedzi

Daje ostatnie co dziś oglądałem

https://www.alexcamp.pl/sprzedaz-przyczep-kempingowych/lmc/lmc-450-p1/

Uwaga na tego sprzedawcę. Obejrzałem w tym roku kilka kwiatków u Niego. Mimo że cene trzymał i budki były ładnie doprowadzone do kultury, to na 6 obejrzanych tylko w jednej nic nie znalazłem. I nie były to pierdoły typu pęknięte okno, a poważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Junak napisał:

Dzięki za wszystkie odpowiedzi

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-azur-ID6zPkX9.html#0205a44a22

Proszę o ocenę tej oferty kogoś bardziej doświadczonego

Pan Marek często sprowadza sprzęty i naprawia. Nie mówię, że tą sztukę też oraz, że robi to źle. Byłem jakieś 4 lata temu. Nie było tam szrotu tylko przyczepy z Holandi po delikatnych obcierkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Junak napisał:

Na pierwszy rzut oka ładna ale ma uszkodzoną trumę ( chyba poważnie bo by sprzedający poprawił do zdjęć - na którymś ze zdjęć widać odbicie w lustrze leżącej obudowy ) I nie wiem czemu lampa wisi do góry nogami :hmm:  Coś tu jest nie halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.