Skocz do zawartości
Junak

Witam jestem zainteresowany taką oferta

Rekomendowane odpowiedzi

danielpoz

Szkoda całkowita uniemożliwia ponownego zarejestrowania w innym kraju? 

Chyba coś kolega namieszal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cezarr
1 godzinę temu, maarec napisał:

Jak byłoby pięknie gdyby w całej EU robiono tak z przyczepami i osobówkami. Zaraz by się okazało, że nie będziemy złomowiskiem Europy.

Musisz pamiętać że nie mamy wyjścia, niestety złomowiskiem będziemy jeszcze długo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adaml61

My mamy własne domy , mieszkania ,samochody , oni wynajete ,  samochód i wczasy na kredyt .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kopczyn
2 godziny temu, maarec napisał:

Jak byłoby pięknie gdyby w całej EU robiono tak z przyczepami i osobówkami. Zaraz by się okazało, że nie będziemy złomowiskiem Europy.

bo tak powonno byc - tak jest w USA tak jest w wielu innych krajach , szkoda calkowita = brak mozliwosci ponownej rejestracji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cezarr
6 minut temu, kopczyn napisał:

bo tak powonno byc - tak jest w USA tak jest w wielu innych krajach , szkoda calkowita = brak mozliwosci ponownej rejestracji

No niby tak, ja miałem całkowitą ale powiedzieli że mogę naprawić j jeździć dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

No dobra, szkoda szkodzie nie równa, nawet całkowita. Pare miesięcy temu szwagier rozwalił auto, babka wymusiła. Poszła maska, błotnik, chłodnica i lampa, nawet poduchy nie walnęły.  Dał do aso bo auto miało raptem dwa miesiące, taką wycenę zrobili że poszło na całkowitą. Oni dostali nowe auto, ubezpieczyciel tanim kosztem to załatwił a diler kupił uszkodzone auto, niewielkim kosztem naprawi i puści dalej. 

I po takiej szkodzie też miałoby mieć zakaz rejestracji? 

W Pl odszkodowania i całe ubezpieczenia to taka patologia że jakby tak było to co drugie auto miałoby zakaz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec
1 minutę temu, jacekzoo napisał:

No dobra, szkoda szkodzie nie równa, nawet całkowita. Pare miesięcy temu szwagier rozwalił auto, babka wymusiła. Poszła maska, błotnik, chłodnica i lampa, nawet poduchy nie walnęły.  Dał do aso bo auto miało raptem dwa miesiące, taką wycenę zrobili że poszło na całkowitą. Oni dostali nowe auto, ubezpieczyciel tanim kosztem to załatwił a diler kupił uszkodzone auto, niewielkim kosztem naprawi i puści dalej. 

I po takiej szkodzie też miałoby mieć zakaz rejestracji? 

W Pl odszkodowania i całe ubezpieczenia to taka patologia że jakby tak było to co drugie auto miałoby zakaz. 

ale zakaz mógłby obowiązywać dla samochodów, które miały całkę za granicą aby szrotu dalej do kraju nie sprowadzać i naprawiać po taniości aby tylko zarobek był.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BUMERANG

Bo u nas szkodę całkowitą określa ekonomia ubezpieczyciela, a nie bezpieczeństwo :puk:  Stare autko wyższej klasy to nawet przy drobnej stłuczce na całkowitą.

A w drugą stronę, wydumki spawane z ćwiartek jeżdżą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cezarr
19 minut temu, jacekzoo napisał:

No dobra, szkoda szkodzie nie równa, nawet całkowita.

Się zgadza, ja naprawiłem auto za 500 zł :drive:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierzasty
W dniu 5.12.2018 o 17:42, Junak napisał:

O kurcze czytałem i nawet nie zauważyłem tej rejestracji

Dzięki za wszystkie odpowiedzi

Daje ostatnie co dziś oglądałem

https://www.alexcamp.pl/sprzedaz-przyczep-kempingowych/lmc/lmc-450-p1/

Uwaga na tego sprzedawcę. Obejrzałem w tym roku kilka kwiatków u Niego. Mimo że cene trzymał i budki były ładnie doprowadzone do kultury, to na 6 obejrzanych tylko w jednej nic nie znalazłem. I nie były to pierdoły typu pęknięte okno, a poważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sosek

Potwierdzam, kolega jakiś czas temu oglądał dla mnie przyczepę i mimo zapewnień że wszystko ok. to zaciek był i to nie w jakimś ukrytym miejscu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec
6 godzin temu, Junak napisał:

Dzięki za wszystkie odpowiedzi

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-azur-ID6zPkX9.html#0205a44a22

Proszę o ocenę tej oferty kogoś bardziej doświadczonego

Pan Marek często sprowadza sprzęty i naprawia. Nie mówię, że tą sztukę też oraz, że robi to źle. Byłem jakieś 4 lata temu. Nie było tam szrotu tylko przyczepy z Holandi po delikatnych obcierkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BUMERANG
7 godzin temu, Junak napisał:

Na pierwszy rzut oka ładna ale ma uszkodzoną trumę ( chyba poważnie bo by sprzedający poprawił do zdjęć - na którymś ze zdjęć widać odbicie w lustrze leżącej obudowy ) I nie wiem czemu lampa wisi do góry nogami :hmm:  Coś tu jest nie halo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi