Skocz do zawartości
Lukasz91

Startujemy!! przyczepa za okolo 20tys 2 osoby.

Rekomendowane odpowiedzi

jacek00
Ja też kupiłem w PL. Co nie zmienia moim zdaniem faktu że gdybym w zakup w DE włożył tyle samo wysiłku co w masowanie dilera w PL to pewnie cena byłaby o ten 1-2% niższa. Ale jak bym do tego dodał koszty transportu i moje koszty związane z wyjazdami do DE to pewnie wyszłoby na to samo albo na korzyść PL. 

Jak ktoś mieszka przy granicy to może mu się to opłacić. 

Ja na szczęście o dealerze ze Szczecina źle się wypowiadać nie mogę. Wszystko przebiegło względnie bez zarzutu. Czasem musiałem go poganiać. O wiele gorsze doświadczenia miałem z Krakowem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vrs

Może to źle zabrzmiało. Ja o swoim też złego słowa powiedzieć nie mogę. Co nie zmienia faktu że na VATcie jest 4% różnicy. DE vs PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

Ja nie chciałem czekać rok i zapłaciłem minimalnie drożej ale w cenie był transport do Pl i sprawa na 21dni załatwiona. Do tego były pakiety wyposażenia a nie golas po targach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lechwik

hej 

jak startowaliśmy też zakładałem 20 tys a skończyło się na ponad 40 stu

To przykład naszej  2 osobowej, bardzo mobilnej i świetnie wyposarzonej przyczepy.... teraz jest juz nas 2+1 i może czas na zmianę a może jeszcze nie  ......??

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-burstner-averso-plus-410-ts-CID5-IDxYwcg.html   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
danielpoz

Na ogłoszenia jest specjalny dział.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi