Skocz do zawartości

Remont Tabbert 2004


Bogusław

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Bogusław napisał:

Na obecną chwilę forum nic mi nie pomogło!

.... tematów odnośnie znalezienia okna/zamiennika/naprawy itp. itd. jest na tym forum dużo .... i to z przełomu wielu lat ....

Wystarczy trochę zaangażowania i własnej chęci aby dane informacje znaleźć.

Tryb roszczeniowy - mam problem bo wtopiłem przy kupnie - typu "dajcie namiary i linki w celu pomocy" - ma odzew jaki ma ..... 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bogusław napisał:

Na obecną chwilę forum nic mi nie pomogło!

Daj swój adres to przyjedziemy i zrobimy wszystko na igłę. Zrobimy jeszcze zrzutkę i oddamy Ci kasę za tą Twoją nieszczęśliwą transakcję. Forum to nie MOPS rozdający zapomogi. Każdy z nas tyle z tego ma ile sam wkłada. Włóż trochę wysiłku, poczytaj forum, poznaj je, podpytuj kolegów, ale nie dziw się że jesteś oceniony, czy że ktoś Ci da inną radę niż tą jakiej oczekujesz lub się spodziewasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jak poszukasz i po dzwonisz to jest kilku sprzedawców którzy w opisach swoich aukcji mają " posiadam wiele innych okien w różnych rozmiarach"

Dwa lata temu szukałem kufra przedniego do Hobby 1992, znalezienie graniczy ze znalezieniem igły w stogu siana, ale miesiąc szukania i dzwonienia przyniósł pożądany skutek. Dodam też że trafiłem na gościa który zaproponował mi przywiezienie takiego z Holandii bo widział na jednym warsztacie z przyczepami. Szukaj, dzwoń na pewno nie będzie łatwo ale jest to możliwe do znalezienia. Jest troszkę szrotów (demontowalni przyczep w naszym kraju) ale trzeba poszukać. Powodzenia.

PS. Uwaga do Ciebie i innych - czemu nie zwracacie tych przyczep do sprzedawcy gdy odkrywacie poważne babole tylko podejmujecie się naprawy, to nie jest prosta rzecz. Trzeba mieć ku temu warunki, narzędzia, smykałkę i dużo czasu. Czyżby kwota na papierze była nieadekwatna do kwoty jaką zapłaciłeś/zapłaciliście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękować takim forumowiczą jak : roadwarrion23 , TomekKnaus, jacekzoo , Mati 43 , Wojtex Janex7 , Jacek00  za podejście do sprawy po ludzku , tym bardziej że nigdy nie korzystałem z forum.

Cholernie nie podobają  mi się grubiańskie (delikatnie mówiąc) wpisy forumowiczy : Tomii , Cezarr.

Pozdrawiam Bogusław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bogusław napisał:

Cholernie nie podobają  mi się grubiańskie (delikatnie mówiąc) wpisy forumowiczy : Tomii , Cezarr

Prawda w oczy kole, i chyba sam zapomniałeś jaki dałeś wpis całkiem niedawno.
Zakładasz temat, otrzymujesz bardzo dobre podpowiedzi, sam podpowiedziałem Ci abyś założył ten temat
po czym wpisujesz że forum nic Ci nie pomogło.
Sam sobie odpowiedz kto postąpił po chamsku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś dla mnie zbyt "inteligentny" żeby dyskutować!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jeżeli masz tyle wpisów dlaczego nie jesteś jawny tak jak ja ?????????????? Ukrywasz się pod przykrywką wizytówki Cezara któremu do pięt nie dorastasz.Kończę posty z takimi forumowiczami po mimo tego że jestem nowy !!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusław, daj już na luz bo z nerwów walisz już byki ortograficzne. Dobrze Ci radziłem w poprzednim temacie
zresztą koledzy tak samo, ale Twój tekst nie był podziękowaniem za pomoc tylko wyśmianiem ich pomocy.
I nie krzycz, chyba że Ci się klawiatura zacina, aha ja zawsze piszę to co myślę, taki już jestem.
:hej:

Edytowane przez Cezarr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Bogusławie mom znajomego,który robi w tej firmie.Jeśli Pan jest zainteresowany  proszę o numer  telefonu  to pogadamy.Są różni forumowicze,jeden napisał,że jestem trolem a ja chciałem tylko doradzić pozdrawiam.Na forum będę może w środę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przez forum zdalnie nikt Ci przyczepy nie naprawi co więcej nie dostaniesz najczęściej instrukcji w stylu dokręć tą śrubkę i poluzuj tam i wszystko będzie ok. To forum jest naprawdę rozbudowane i jest tu dużo porad tylko potrzeba dużo czasu na ich odnalezienie i przeczytanie (taka lektura na zimowe wieczory zamiast książki). Niestety nie wrzuciłeś konkretnych zdjęć co też wogóle uniemożliwia pomoc w jakiekolwiek formie, zdjęcia dokładne to podstawa. Ja jak kupowałem swoją też wiedziałem że trzeba będzie coś przy niej zrobić ale wiem też że mam pewne umiejętności majsterkowo naprawowe, mam też gdzie przy niej podłubać i jedną rzecz już naprawiłem.  Musisz sobie sam ocenić ile za nią dałeś, jaki koszt będzie doprowadzenia do stanu poprawnego (z tymi rzeczami co masz - piec i ogrzewacz) musisz bezwzględnie zrobić porządek - to zdrowie i życie Twoje i Twojej rodziny.  Tak na przyszłość w przyczepie nie jeździsz rocznikiem ale jej stanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2018 o 12:18, Bogusław napisał:

. Skompletuje zdjęcia i wrzucę.

Pozdrawiam Bogusław

Gdzie Twoje  słowo (pisane) - jakoś tych zdjęć nie widać. Długo Ci to schodzi  od 14 listopada. Poproś  swoje pociechy szybciej może to narysują. A Tomi i Cezar pisząc mają ponad 100 % racji - pozostali (poza Tobą) też.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.