Skocz do zawartości

Remont Tabbert 2004


Bogusław

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości, naprawa czy nowa?

Tak w ogóle, moja rada na poczàtek, porób dużo zdjęć żeby pokazać w jakim stanie jest przyczepa, bo tak będziesz po kolei wrzucał i nie ma całości obrazu. A coś czuję w kościach że remont tej perełki może Cie wynieść tyle co zakup innej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałeś i co widać na zdjęciach takich kwiatków będą niestety pewnie dziesiątki. Szarpałbym się z odstąpieniem od umowy i szukał czegoś w normalnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi sie wydaje ze ta "okazja" to była po tzw cyganach lub jako stacjonarka robiła przez jakis dlugi czas... popsute okno, tu brak kratki od lodówki, domowy podgrzewacz wody... i pewnie jeszcze innch rzeczy brak lub sa popsute, i w jakis dziwny sposob poprzerabiane... Szkoda ze przed kupnem nie dales linka lub paru zdjec tej przyczepy a napewno obylo by sie bez takich sytuacji.. Pozdrawiam i wytrwałosci w naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dudek_t napisał:

Z tego co napisałeś i co widać na zdjęciach takich kwiatków będą niestety pewnie dziesiątki. Szarpałbym się z odstąpieniem od umowy i szukał czegoś w normalnym stanie.

Tu nie ma czego odstępować. Sprzedający nie ma nawet kopii swojej umowy, bo kupujący jej nie podpisał. Więc nie doszło nawet do zakupu tak naprawdę. Wysłać pismem poleconym pismo z żądaniem zwrotu pieniędzy w związku z wadami ukrytymi i tyle.

12 minut temu, WojtexJanex7 napisał:

Coś mi sie wydaje ze ta "okazja" to była po tzw cyganach lub jako stacjonarka robiła przez jakis dlugi czas... popsute okno, tu brak kratki od lodówki, domowy podgrzewacz wody... i pewnie jeszcze innch rzeczy brak lub sa popsute, i w jakis dziwny sposob poprzerabiane... Szkoda ze przed kupnem nie dales linka lub paru zdjec tej przyczepy a napewno obylo by sie bez takich sytuacji.. Pozdrawiam i wytrwałosci w naprawie.

Przecież przyczepa została zakupiona bez nawet oględzin. Kupujący sam jej na oczy niestety nie widział i kupił kota w worku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co Wy się produkujecie skoro w poprzednim temacie jak i tym napisał wyraźnie co ma w planach. Czytacie co pisze czy klepiecie by nabić postów? Chce robić, więc pomóżcie mu coś  wskórać w tej sprawie anie rozwodzić się nad odstąpieniem od umowy............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w ogłoszeniach Tabberty z opisem i zdjęciami na których widać co jest przyczyną nadpalania szafy nad grzejnikiem. Otóż jest wysunięty bardziej do przodu a tylna obudowa jest aż na zewnątrz szafy,natomiast osłona zewnętrzna jest szersza niż moja. Tak więc widzę że muszę sam sobie radzić bo tu tylko co niektórzy "biją pianę"

Cytat

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ty się spodziewasz? Po pierwsze wypalający meble piec ani okno ,,zrobione,, z pleksi nie są jakimiś częstymi problemami, przypuszczam, a nawet jestem pewny że większość nawet z takim czymś w budkach się nie spotkała. A po drugie jakiej pomocy się spodziewasz jak nawet nie raczyłeś wstawić zdjęć z ogólnym stanem przyczepy, o czym pisałem na początku, tu nikt nie ma szklanej kuli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.