Skocz do zawartości
Misio

9-12.11 Niepodległość pod Dębicą

Rekomendowane odpowiedzi

Misio
Napisano (edytowane)

Witam

Chciałem zaprosić wszystkich chętnych na spotkanie karawaningowe w okolicach Dębicy, a mianowicie:

http://www.jalowce.pl/

Cena jaka jest negocjowana to 40zł od załogi za dobę.

Mamy do dyspozycji świetlice, palenisko/grill, łazienki (nie ogrzewane, ale jak by temperatura drastycznie spadła to dostaniemy łazienkę w jednym z domków kempingowych).

Dla tych co już zazimowali sprzęty karawaningowe jest możliwość przyjazdu do domków kempingowych (proszę się kontaktować z Właścicielem - miły i konkretny człowiek - i ustalać co komu potrzeba).

Niestety ostatnio mam bardzo duży niedobór czasowy ale...spróbuję to ogarnąć:

Myślę nad wycieczką do:

https://www.parkhistorycznyblizna.pl/regulamin-zwiedzania-parku-historycznego-blizna/blizna-niemiecki-poligon-broni-v-1-i-v-2-i-polski-ruch-oporu-w-walce-z-wunderwaffe.html
Park Historyczny V2
Sobota , Niedziela 10 -11 listopad w godz.9 -15 (zwiedzanie z przewodnikiem)

Ewentualnie jeszcze:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pustk%C3%B3w_(ob%C3%B3z)
Sobota - Niedziela 10-11 listopad godz. otwarcia 12 -16 (przewodnika niema, ale spróbuję zorganizować osobę oprowadzającą).

Można jeszcze oczywiście pójść na zwiedzanie Dębicy - Tu mój dobry kolega Szejk z CT mówił mi że postara się coś ciekawego pokazać...

Na wycieczki myślę że uda mi się zorganizować jakiś busik (bo część pewnie będzie kamperami)

No i są ponoć fajne trasy rowerowe, a pogoda zamówiona więc może warto 😉

Wiem że ciut już mało czasu ale po części ten weekend to prezent od naszego rządu (wolny poniedziałek - chociaż nie dla wszystkich...)

Prosił bym o zapisywanie się na listę i deklaracja co by kogo interesowało (wycieczki).

Proszę robić listę przez kopiuj / wklej (samą listę)

1) Misio 2+1+pies kamper (V2, Pustków, Dębica, rowery)

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
leszek

My się piszemy ,raczej bez wycieczek (zobaczymy na miejscu )

2) leszek 2 os + pies 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AdamH

My też - chyba w piątek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JacekSz
1 godzinę temu, leszek napisał:

2) leszek 2 os + pies                                                                                                                                                                                                                                                                          3) AdamH 2 osoby                                                                                                                                                                                                                                                                             4) JacekSz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
poldek1605

2) leszek 2 os + pies                                                                                                                                                                                                                                                                          3) 3) 3) AdamH 2 osoby                                                                                                                                                                                                                                                                             4) 4) 4) JacekSz
5) Poldek1605 - 2 os

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łza Włóczynutka

Pustków i Bliznę polecam, mega zrekonstruowany niemiecki obóz pracy, fajnie też się zachowało 4 olbrzymich podków - dróg,  (https://www.openstreetmap.org/#map=14/50.1220/21.5251) a przy nich resztki budynków. Jest tam mega klimat. Fajne okolice. 

Jako przewodnika warto użyć odbiornik GPS lub telefon z odpowiednią apką (np. Locus) i tego: https://opencaching.pl/powerTrail.php?ptAction=showSerie&ptrail=245 . (można tam pobrać listę punktów jako gpx) Nawet jak ktoś nie chce szukać pojemników, to można użyć jako przewodnika, który doprowadzi na miejsce: Geocache są rozlokowane w najciekawszych miejscach, które często trudno zlokalizować bez takiej pomocy . Na rowery - płasko, dla niektórych to zaleta dla innych wada ;) 

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

Cześć.

Zobaczcie sobie miasto Przecław i zamek z parkiem. Bardzo urokliwe miejsce.

Koło Kolbuszowej jest duży skansen. Też warto.

Ja niestety idę do pracy...buuuu.

Pozdrawiam i dobrej zabawy.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
filipinka

2) leszek 2 os + pies                                                                                                                                                                                                                                                                         

3) AdamH 2 osoby                                                                                                                                                                                                                                                                            

4) JacekSz

5) Poldek1605 - 2 os

6) filipinka (V2, Pustków)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zundapp600

Do dupy z taką datą . Tak blisko, taka fajna ekipa, taka piękna pogoda a moja piękna i wyrozumiała żona w pracy ...........................

Michał toś wymyślił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Januszsi

Może mi się uda dojechać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zundapp600

Janusz, tą odpowiedzią dobiłeś mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Misio

Ale małżonka idzie na wszystkie 3 dni do pracy?

Janusz - liczymy na odwiedziny :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zundapp600

Piątek - Noc ( Bez skojarzeń proszę ) Niedziela -  Dzień. Rozwalony cały weekend

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mirhan2

Mirhan2. Dopiszcie proszę 2 osoby.Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Misio

I co ja Ci mogę poradzić Heniu...

A może psia grypa dopadnie...?

2) leszek 2 oś + pies

3) AdamH 2 osoby

4) JacekSz

5) Poldek1605 - 2 os

6) filipinka (V2, Pustków)

7) Janusz

8 )Mirhan2 2 osoby

9) Virman 2+1 osoby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi