Skocz do zawartości

9-12.11 Niepodległość pod Dębicą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem zaprosić wszystkich chętnych na spotkanie karawaningowe w okolicach Dębicy, a mianowicie:

http://www.jalowce.pl/

Cena jaka jest negocjowana to 40zł od załogi za dobę.

Mamy do dyspozycji świetlice, palenisko/grill, łazienki (nie ogrzewane, ale jak by temperatura drastycznie spadła to dostaniemy łazienkę w jednym z domków kempingowych).

Dla tych co już zazimowali sprzęty karawaningowe jest możliwość przyjazdu do domków kempingowych (proszę się kontaktować z Właścicielem - miły i konkretny człowiek - i ustalać co komu potrzeba).

Niestety ostatnio mam bardzo duży niedobór czasowy ale...spróbuję to ogarnąć:

Myślę nad wycieczką do:

https://www.parkhistorycznyblizna.pl/regulamin-zwiedzania-parku-historycznego-blizna/blizna-niemiecki-poligon-broni-v-1-i-v-2-i-polski-ruch-oporu-w-walce-z-wunderwaffe.html
Park Historyczny V2
Sobota , Niedziela 10 -11 listopad w godz.9 -15 (zwiedzanie z przewodnikiem)

Ewentualnie jeszcze:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pustk%C3%B3w_(ob%C3%B3z)
Sobota - Niedziela 10-11 listopad godz. otwarcia 12 -16 (przewodnika niema, ale spróbuję zorganizować osobę oprowadzającą).

Można jeszcze oczywiście pójść na zwiedzanie Dębicy - Tu mój dobry kolega Szejk z CT mówił mi że postara się coś ciekawego pokazać...

Na wycieczki myślę że uda mi się zorganizować jakiś busik (bo część pewnie będzie kamperami)

No i są ponoć fajne trasy rowerowe, a pogoda zamówiona więc może warto ?

Wiem że ciut już mało czasu ale po części ten weekend to prezent od naszego rządu (wolny poniedziałek - chociaż nie dla wszystkich...)

Prosił bym o zapisywanie się na listę i deklaracja co by kogo interesowało (wycieczki).

 

Proszę robić listę przez kopiuj / wklej (samą listę)

1) Misio 2+1+pies kamper (V2, Pustków, Dębica, rowery)

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leszek napisał:

1) Misio 2+1+pies kamper (V2, Pustków, Dębica, rowery)
2) leszek 2 os + pies                                                                                                                                                                                                                                                                          3) AdamH 2 osoby                                                                                                                                                                                                                                                                             4) JacekSz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Misio 2+1+pies kamper (V2, Pustków, Dębica, rowery)
2) leszek 2 os + pies                                                                                                                                                                                                                                                                          3) 3) 3) AdamH 2 osoby                                                                                                                                                                                                                                                                             4) 4) 4) JacekSz
5) Poldek1605 - 2 os

 



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pustków i Bliznę polecam, mega zrekonstruowany niemiecki obóz pracy, fajnie też się zachowało 4 olbrzymich podków - dróg,  (https://www.openstreetmap.org/#map=14/50.1220/21.5251) a przy nich resztki budynków. Jest tam mega klimat. Fajne okolice. 

Jako przewodnika warto użyć odbiornik GPS lub telefon z odpowiednią apką (np. Locus) i tego: https://opencaching.pl/powerTrail.php?ptAction=showSerie&ptrail=245 . (można tam pobrać listę punktów jako gpx) Nawet jak ktoś nie chce szukać pojemników, to można użyć jako przewodnika, który doprowadzi na miejsce: Geocache są rozlokowane w najciekawszych miejscach, które często trudno zlokalizować bez takiej pomocy . Na rowery - płasko, dla niektórych to zaleta dla innych wada ;) 

 

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Zobaczcie sobie miasto Przecław i zamek z parkiem. Bardzo urokliwe miejsce.

Koło Kolbuszowej jest duży skansen. Też warto.

Ja niestety idę do pracy...buuuu.

Pozdrawiam i dobrej zabawy.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Misio 2+1+pies kamper (V2, Pustków, Dębica, rowery)

2) leszek 2 os + pies                                                                                                                                                                                                                                                                         

3) AdamH 2 osoby                                                                                                                                                                                                                                                                            

4) JacekSz

5) Poldek1605 - 2 os

6) filipinka (V2, Pustków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ja Ci mogę poradzić Heniu...

A może psia grypa dopadnie...?

 

 1) Misio 2+1+pies kamper (V2, Pustków, Dębica, rowery)

2) leszek 2 oś + pies

3) AdamH 2 osoby

4) JacekSz

5) Poldek1605 - 2 os

6) filipinka (V2, Pustków)

7) Janusz

8 )Mirhan2 2 osoby

9) Virman 2+1 osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.