Skocz do zawartości
Prezes12

Silnik do docisku rolek mover Truma TE

Rekomendowane odpowiedzi

Prezes12

Witam, potrzebuje silnik do docisku rolki do movera Truma TE. Może ktoś coś? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kristofer

Witam!

Ta część jest bardzo droga, a wymiana jest dosyć uciążliwa i wymaga precyzji oraz roznitowania całego napędu. Jesteś pewien, że to właśnie ten silnik uległ awarii :hmm:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prezes12

Tak, sprawdzałem na „krótko” i niestety silnik nie kręci. Wymontowane już przekładnię, ale niestety znalazłem tylko w kompletach (przekładnia z silnikiem, gumą, nakrętką mosiężną) za około 300 €, a u mnie uszkodzony jest tylko silniczek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kristofer

W takim razie faktycznie kłopot. Niestety, silnik z przekładnią stanowi nierozłączny element "Anschwenkmotor" i w takiej formie jest sprzedawany za 314 € :pad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
leszek

Nie wiem jak z rozbieralnością twego silnika . Ale gdyby dał się rozebrać to z przewinięciem powinieneś nie mieć problemu .
Jest dużo ogłoszeń w internecie o przewijanie małych silniczków do elektronarzędzi . Jak korzystałem z takiej usługi . Znajomi mówili ze chińszczyzna ,że jednorazowe , że .... . Ja na próbę wysłałem wirnik i stojan a po tygodniu otrzymałem przewinięte i ukośnica parkside działa do dziś . Koszt 100 zł  za przewinięcie i jeszcze zapewnienie że teraz to się nie przepali tak jak nowa  . Jeżeli silnik da się rozebrać to mogę dać namiary na priw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prezes12

Dzięki, ale udało mi się kupić cały zestaw z przekładnią za 400 stówki. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi