Skocz do zawartości

Norwegia 2008


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratuluje wyprawy Louis :) Przejechales naprawde spory kawalek Norwegii.

Szkoda ,ze nie spotkalismy sie gdzies na trasie. :)

Ale rzadko Tu mozna spotkac rodaka tak podrozujacego :hop1:

Jednak zato latem kempingi pelne sa Polakow. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

SUPER! Filmem śmiało mogłoby zainteresować się jakieś norweskie MSZ albo narodowa organizacja turystyczna w ramach promocji tego kraju :( Bradzo ciekawy materiał, jak dla mnie wręcz hollywood-zki. Oddaje chyba specyfikę wrażeń jakie robi ten ktrj i jego natura i chyba atomsferę jaka panowała wśród bohaterów-wycieczkowiczów :( Serdeczne gratulacje i pozdrowienia dla autora i towarzyszy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dziękuje Wam za możliwość przeżycia niezapomnianych chwil w czasie oglądania tego filmu.Już myśle o tym kraju i wycieczce pt. "waszym tropem''. Pozdrawiam i z ciekawości pytam - z jakiego kraju będzie następna relacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe zwyczaje : podczas podjazdów pod górę z przyczepą, zestaw zjeżdża na pobocze, by ułatwić zjazd osobówce ?

Przecież zasadą jest, że ciągnący pod górę ma ciężej i to jemu powinno się ułatwić podjazd. Może źle widziałem?

Ciekawy reportaż i widać prawdziwego trapera, żadne tam konwoje :hop1:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca tak jest może kolega nie jeździł po górach ale bardziej niebezpieczny jest zjazd niż podjazd. Często niedoświadczony kierowca podczas jazdy (zjazdu) w górach nie hamuje silnikiem tylko hamulcami zasadniczymi i szybko gotuje płyn w układzie a potem to już tylko :-]:-] (Przepraszam że nie w temacie to nie na ten dział tylko technikę jazdy). Relacja super :hehe: i pozazdrości takiego wyjazdu :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Byłem w tym roku w Norwegii camperem, po tej wyprawie kupiłem przyczepę i z chęcią pojadę trasą Twojego Brata. Gratuluję wyprawy i super filmu. Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie. Jestem na forum od... teraz i chętnie podzielę się swoim doświadczeniem, choć bardziej będę potrzebował Waszej pomocy, bo zaczynam swoją przygodę z psycepką :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym roku w Norwegii camperem, po tej wyprawie kupiłem przyczepę i z chęcią pojadę trasą Twojego Brata. Gratuluję wyprawy i super filmu. Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie. Jestem na forum od... teraz i chętnie podzielę się swoim doświadczeniem, choć bardziej będę potrzebował Waszej pomocy, bo zaczynam swoją przygodę z psycepką :piwko:

 

Wiem ze nie w temacie. Ale masz porownanie kamper - przyczepka. I co Ci sie lepiej podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem..., moim marzeniem zawsze była podróż z przyczepą, a wyjazd kamperem był tylko zbadaniem tej formy wypoczynku. Na razie przyczepę ciągnąłem tylko z firmy, w której kupiłem do domu (ok.30km). Lepiej prowadzi się kampera,natomiast wypożyczenie kampera na 10dni kosztowało mnie tyle, co zapłaciłem za pół przyczepy. Te wakacje planuje 30dni z przyczepą: Włochy (10dni), Francja (13dni), Czechy (7dni) :piwko: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przeczytałam relację, obejrzałam film i nie mogę domknąć ust z wrażenia. To wygląda i brzmi bajecznie! Gratuluję :) i nie ukrywam - czuję lekkie ukłucie zazdrości ':kukacz:'

Nie bywam za granicą zbyt wiele, ale gdy ktoś pyta, gdzie chciałabym pojechać, zawsze odpowiadam - Norwegia, fiordy, białe noce.

Tylko te ceny mają tam takie paskudne! :)

Ale ja naprawdę wierzę w moc pozytywnego myślenia i wiem, że kiedyś tam pojadę :-], niech tylko te dziecka wreszcie nam się wyedukują! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.