Skocz do zawartości

Wynajem przyczepy na miejscu na parceli


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj się jeszcze zorientować, jakie zasady są na Marina2000.

A jak tam też się nie uda, to faktycznie trzeba podjąć bardziej radykalne działania - z militarnymi włącznie. Ponieważ wielu forumowiczów lubi te rejony, proponuję uznać region Wenecji Euganejskiej za terytorium zależne i wprowadzić tam nasze zasady ? Chociaż, z drugiej strony, po ich prowadzeniu pewnie nie chcielibyśmy już tam jeździć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 4.11.2018 o 12:39, Zulos napisał:

Co najlepsze, to odpowiedź (w sensie faktycznej rezerwacji) dadzą mi w styczniu

Dziś dostałem potwierdzenie rezerwacji. Więc jeżeli jeszcze nie dostałeś potwierdzenia Twojej, to pewnie lada chwila się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2018 o 13:00, sailor69 napisał:

Spróbuj się jeszcze zorientować, jakie zasady są na Marina2000.

A jak tam też się nie uda, to faktycznie trzeba podjąć bardziej radykalne działania - z militarnymi włącznie. Ponieważ wielu forumowiczów lubi te rejony, proponuję uznać region Wenecji Euganejskiej za terytorium zależne i wprowadzić tam nasze zasady ? Chociaż, z drugiej strony, po ich prowadzeniu pewnie nie chcielibyśmy już tam jeździć :lol:

Byłoby ciekawie, zwłaszcza, że jest tam jakieś 90% zależnych terytoriów Niemieckich:-)

11 godzin temu, sailor69 napisał:

Dziś dostałem potwierdzenie rezerwacji. Więc jeżeli jeszcze nie dostałeś potwierdzenia Twojej, to pewnie lada chwila się pojawi.

Ze mną to mają problem pewnie, bo im zamieszałem trzema rezerwacjami - dwie piczki i jeden bungalow i w każdej odwoływałem się do tych dwóch pozostałych, że mają być w kupie. Jestem prawie pewien, że o ile jeszcze dwie piczki potrafią może złożyć do kupy, to już z domkiem to nie ma ch..., żeby ogarnęli;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dałem sobie spokój z MdV i ostatecznie zrobiliśmy rezerwację  na UL.

Okazało się, że w MdV oczywiście nie ma już dostępnych żadnych domków i zostali tylko touroperatorzy - skoszarowani na Marina2000, czyli de facto poza kempingiem głównym.

Na UL wprawdzie też nie ma już domków, ale tam przynajmniej zarezerwowaliśmy domek u touroperatora w sąsiedztwie większego z dwóch aquaparków, a osobno zarezerwowałem parcelę, przy czym obszar rezerwacyjny parcel (standard Venezia) jest w sąsiedztwie tych touroperatorów. Zobaczymy czy zrobią coś z uwagą do rezerwacji, żeby była jak najbliżej konkretnego touroperatora, gdzie mamy domek. Nie liczę na cuda, ale może...

Oczywiście UL sporo droższe od MdV...:-(

I jeszcze jedno o MdV - mimo, że w rezerwacji wyraźnie napisałem:

- dwie parcele,

- jeden domek - 

pod warunkiem, że będą koło siebie,

to najpierw mi podziękowali za rezerwację w ogóle (sorry sir, but...), a później przysłali potwierdzenie rezerwacji trzech parcel...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 14.02.2019 o 19:36, Zulos napisał:

I jeszcze jedno o MdV - mimo, że w rezerwacji wyraźnie napisałem:

- dwie parcele,

- jeden domek - 

pod warunkiem, że będą koło siebie,

to najpierw mi podziękowali za rezerwację w ogóle (sorry sir, but...), a później przysłali potwierdzenie rezerwacji trzech parcel...:-)

To prawda - trzeba na nich brać poprawkę i dokładnie sprawdzać, co odpisali i co mieli na myśli ;) Ale może to dlatego, że UL zarządzane jest przez Niemców, a MdV przez Włochów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sailor69 napisał:

 Ale może to dlatego, że UL zarządzane jest przez Niemców, a MdV przez Włochów ;)

A widzisz - to już teraz wiem, skąd się wzięło na UL Audi - to jest po prostu Auto Union Lido;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.