Skocz do zawartości
Zulos

Wynajem przyczepy na miejscu na parceli

Rekomendowane odpowiedzi

Zulos

Skandal!! Oczekuję oficjalnego stanowiska premiera MM w tej sprawie i konkretnych działań wobec rządu włoskiego!!:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sailor69

Spróbuj się jeszcze zorientować, jakie zasady są na Marina2000.

A jak tam też się nie uda, to faktycznie trzeba podjąć bardziej radykalne działania - z militarnymi włącznie. Ponieważ wielu forumowiczów lubi te rejony, proponuję uznać region Wenecji Euganejskiej za terytorium zależne i wprowadzić tam nasze zasady 😁 Chociaż, z drugiej strony, po ich prowadzeniu pewnie nie chcielibyśmy już tam jeździć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sailor69
W dniu 4.11.2018 o 12:39, Zulos napisał:

Co najlepsze, to odpowiedź (w sensie faktycznej rezerwacji) dadzą mi w styczniu

Dziś dostałem potwierdzenie rezerwacji. Więc jeżeli jeszcze nie dostałeś potwierdzenia Twojej, to pewnie lada chwila się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zulos
W dniu 4.11.2018 o 13:00, sailor69 napisał:

Spróbuj się jeszcze zorientować, jakie zasady są na Marina2000.

A jak tam też się nie uda, to faktycznie trzeba podjąć bardziej radykalne działania - z militarnymi włącznie. Ponieważ wielu forumowiczów lubi te rejony, proponuję uznać region Wenecji Euganejskiej za terytorium zależne i wprowadzić tam nasze zasady 😁 Chociaż, z drugiej strony, po ich prowadzeniu pewnie nie chcielibyśmy już tam jeździć :lol:

Byłoby ciekawie, zwłaszcza, że jest tam jakieś 90% zależnych terytoriów Niemieckich:-)

11 godzin temu, sailor69 napisał:

Dziś dostałem potwierdzenie rezerwacji. Więc jeżeli jeszcze nie dostałeś potwierdzenia Twojej, to pewnie lada chwila się pojawi.

Ze mną to mają problem pewnie, bo im zamieszałem trzema rezerwacjami - dwie piczki i jeden bungalow i w każdej odwoływałem się do tych dwóch pozostałych, że mają być w kupie. Jestem prawie pewien, że o ile jeszcze dwie piczki potrafią może złożyć do kupy, to już z domkiem to nie ma ch..., żeby ogarnęli;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi