Skocz do zawartości
maciek79

Pokrowiec na przyczepę kempingową

Rekomendowane odpowiedzi

maciek79

Witam, jaki wybrać pokrowiec na przyczepę , który będzie lepszy, czy na całą czy tylko na dach...? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Voku
36 minut temu, maciek79 napisał:

Witam, jaki wybrać pokrowiec na przyczepę , który będzie lepszy, czy na całą czy tylko na dach...? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Larysa

Myślę, że istotne jest gdzie przyczepa stoi. Czasami wystarczy okrycie dachu a czasami lepiej jest pokryć całą. Rozmiar na całą sprzedawca podaje jak należy zmierzyć przyczepę aby nie zrobić błędu. Na sam dach to najłatwiej wybrać rozmiar. W rubryce INNE napisałam jak naprawiłam uszkodzenie w tylnych/dolnych rogach pokrowca. Bo nie sprawdziłam czy są ostre krawędzie w przyczepie, no i stało się. Ale teraz jest już dobrze, uszkodzenie naprawione. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
elaola

Zmieniliśmy przyczepę i nasz pokrowiec jest odrobinę za krótki ok. 30cm. Wymyśliłam, że mogę wszyć na całej szerokości pas i wtedy pasowałoby. Nie wiem z czego to zrobić, pod jaką nazwą szukać materiału, albo z czego innego byłoby dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Larysa

A może lepiej sprzedać. Wstawkę najlepiej zrobić z ortalionu, jest najbardziej bezpieczny dla przyczepy. Materiały z których szyją  pokrowce /kilkuwarstwowe/ to prawdopodobnie są holenderskie /tak przypuszczam/. Trzeba poszukać w pracowniach, które szyją podobne rzeczy na zamówienie. Ale gdzieś tu na forum czytałam, że ktoś robił pokrowiec pod zamówienie. Poczytaj!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
elaola

Dziękuję Larysa, będę myśleć .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Larysa

Eaola: jest wiadomość od Waldemara w temacie: pokrowiec po zimie. Zamówił na wymiar pokrowiec w firmie POLCOVER na przyczepę. Jest zdjęcie, wygląda całkiem dobrze. Cena przyzwoita. Zobacz!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi