Skocz do zawartości

pompa wody i podgrzewacz na 230 v


DannyTeam

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, proszę o pomoc,

Chciałbym mieć w mojej cepce bieżącą wodę + podgrzewacz.

Tu moje pytanie, czy istnieją pompki niewielkich rozmiarów ale pod napięcie 230 v? używam tego tylko na polach przy podłączeniu do prądu- raczej nie staję nigdzie na dziko (małe dzieci ;) ) 

DO tej pompki myślałem, żeby podłączyć coś takiego : ( https://allegro.pl/kran-przeplywowy-podgrzewacz-do-wody-delimano-i7520291498.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=MjdhNmI5NTktNmRlYy00ZTMzLWEwZmEtYjZmNGQ4M2E1NDBmAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=9adf1536-b042-4ae3-a554-9e4ed168b979 )

przepływowy podgrzewacz wody.

 

Reasumująć potrzebuję pompkę która będzie czerpać wodę z butli, którą podłącze do gniazdka i do podgrzewacza wody. 

Nie potrzebuję mikrozłączników w kranie- zrobię sobie odcięcie prądu na włącznik. 

POMOCY!!  

Chyba że ktoś ma lepszy pomysł jak to ugryźć- jeden zlew w przyczepie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... temat "dołożenia ciepłej wody" jest opisany na forum ..... trzeba poszukać ....

.... o takim przepływowym kranie również jest ....

..... 3000 Watt  ..... hmmmmmm ..... w sezonie (a na wielu campach nawet po) .... wiadomo by było, kiedy kran uruchomiłeś ..... ani ty byś nie miał ciepłej wody .... ani sąsiedzi energii ....

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, DanielBeyerland napisał:

Witajcie, proszę o pomoc,

Chciałbym mieć w mojej cepce bieżącą wodę + podgrzewacz.

Tu moje pytanie, czy istnieją pompki niewielkich rozmiarów ale pod napięcie 230 v? używam tego tylko na polach przy podłączeniu do prądu- raczej nie staję nigdzie na dziko (małe dzieci ;) ) 

DO tej pompki myślałem, żeby podłączyć coś takiego : ( https://allegro.pl/kran-przeplywowy-podgrzewacz-do-wody-delimano-i7520291498.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=MjdhNmI5NTktNmRlYy00ZTMzLWEwZmEtYjZmNGQ4M2E1NDBmAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=9adf1536-b042-4ae3-a554-9e4ed168b979 )

przepływowy podgrzewacz wody.

 

Reasumująć potrzebuję pompkę która będzie czerpać wodę z butli, którą podłącze do gniazdka i do podgrzewacza wody. 

Nie potrzebuję mikrozłączników w kranie- zrobię sobie odcięcie prądu na włącznik. 

POMOCY!!  

Chyba że ktoś ma lepszy pomysł jak to ugryźć- jeden zlew w przyczepie. 

pompek na 230v jest sporo, choćby dział basen/oczko wodne ;)

przepływowy podgrzewacz ma duży pobór prądu, prędzej coś typu terma, można znaleźć 800-1200W

możesz też wrzucić grzałkę do baniaka który masz, metody opisane na forum dość dobrze 

masz WC kasetowe ? bo tam tez siedzi pompka 12V 

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu (trzy przyczepy temu) miałem zamontowaną w bakiście obok baniaka z wodą pompkę od pralki automatycznej. Dawała duże ciśnienie - wystarczające do takiego podgrzewacza tylko nie była zbytnio cicha. Sprawdzała się ale tylko na 230V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.