Skocz do zawartości

Poszukuję przyczepy dla rodzinki 2+3


adamdiver

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Parametry jakie mnie interesują:

- gotowa do użytkowania, niecieknąca i nieśmierdząca, bez wcześniejszych przygód wypadkowych,

- łóżko piętrowe (najlepiej potrójne) zamykane w oddzielnej sypialni drzwiami przesuwnymi, najlepiej w takim układzie jak ta w przykładowym ogłoszeniu:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-campingowa-dethleffs-7-osobowa-3-pietrowe-lozko-CID5-IDvXZ75.html

- przedsionek,

- stabilizator jazdy,

- mover (byłoby super)

- nie "angielka"

Z góry dziękuję za podesłane propozycje. Umieszczajcie je tutaj lub podeślijcie proszę na e-mail amickiewicz@o2.pl.

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łot cwaniak :D poszukaj ogłoszeń  i wrzuć na forum to chłopaki popatrzą co to warte. Ale nie odrzucaj przyczep ze względu na brak movera czy przedsionka, to można dołożyć

 

stabilizator to raczej każda ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dopisałem, że byłoby super jak będzie mover. To nie powód do dyskwalifikacji. Ogłoszenia generalnie przeglądam na portalach, a chodzi mi głównie o to, że może ktoś się nie ogłasza a ma na sprzedaż lub zna kogoś kto się nosi z takowym zamiarem ?

W takim razie poproszę o opinię do wrzuconego ogłoszenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć wygląda na ten model 

https://www.nettikaravaani.com/dethleffs/camper/1505652

zobacz w ogłoszeniu, masa własna 1320, jeżeli to jest gotowa do jazdy to masz 80kg na graty, dasz mover i aku i masz full. A jak to jest masa z dowodu rejestracyjnego to do jazdy ma 1400 czyli kompletnie na pusto ma już dobite do dmc

Żeby było jakoś logicznie to tej wielkości buda musi mieć te 1600dmc, inaczej się nie spakujesz. Ewentualnie jakaś adria, one są sporo lżejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna, tylko okna z tylu ma 2 zamiast jednego. Zapytam ile ma w dowodzie. Mover przy tej długości raczej trzeba dołożyć. Dziwne żeby producent założył 1400 DMC ale nie wykluczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ,,po drodze,, mógł zmniejszyć.  Poza tym faktycznie teraz zauważyłem że ma jedno, a w budkach przy piętrusie zawsze są do każdego łóżka osobno. Poza tym widać że pod tym jednym oknem coś było rzeźbione, te białe plecy są dużo bielsze niż np dach

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jacekzoo napisał:

 Poza tym faktycznie teraz zauważyłem że ma jedno, a w budkach przy piętrusie zawsze są do każdego łóżka osobno. 

Jacku nic bardziej mylnego, Knaus i Dethlefs, Fendt przy potrójnych łóżkach (piętrowo) mają pojedyńcze okna. osobiście mamy Knausa i ma jedno okno na środku, Więc konstrukcyjnie jest prawidłowo. muszą gdzieś wzmocnienia przebiegać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, jacekzoo napisał:

Niekoniecznie wśród znajomych, moja poszła na olx, 4 dni stała, pierwszy klient co przyjechał to zabrał, i cena nie była okazyjna. 

 

Trzeba codziennie sprawdzać

Moja nawet na OLX nie stała :P Nawet ogłoszenia nie musiałem dawać. Sami ludzie do mnie na privie pisali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.