Jump to content
APW TEC Tour 400

Chorwacja 2019 - okolice Szybenika

Recommended Posts

APW TEC Tour 400

Witam Serdecznie

Mam pytanie i będę mega zobowiązany za sugestie. W przyszłe wakacje planujemy z rodzinką pobyt z czepką w okolicach Szybenika. Mój syn ma prawie 11 lat i bardzo mi zależy na atrakcjach na kempingu - baseny, zjeżdżalnie itp - blisko morza oczywiście. W Chorwacji byłem dwa razy ale nigdy na kempingu. Co proponujecie bo czytając opinie mam mentlik w głowie. Będę startować ze Swarzędza k/Poznania. Z góry wielkie dzięki za posty. Pozdrawiamy Serdecznie - APW  

meggi

Hej!

W  Szybeniku nie byłam na Kempingu, ale ostatnie wakacje spędziliśmy na Kempingu Zaton blisko Zadaru. Moloch,  ale atrakcji bardzo dużo. Moi synowie zadowoleni ( 11 i 7l). Polecam również kemping Lanterna ( też nie okolice Szybenika, tylko Pn Istria) pod względem atrakcji dla dzieci. 

Edited by meggi (see edit history)

maarec

W tym rejonie tylko Solaris ma baseny i zjeżdżalnie. Sugeruję rezerwację.

Socale

APW, poszperaj sobie (link poniżej), większość kempingów jest szeroko opisana, dużo zdjęć. Poruszanie się po stronce opanujesz z łatwością.

www.avtokampi.si wybierz język, kraj, region i po nitce do kłębka.

Edited by Socale (see edit history)

snoozer

Jak chcesz w rejonie Szybenika to masz tam tylko Solaris.  Byłem w tym roku we wrześniu. Kemping bardzo fajny. Blisko Aqua Park. Odległości do Splitu, Trogiru i Dubrovnika takie, że spokojnie jednodniowe wycieczki można robić.

filipert

A kiedy wyprawa?

Ja prawdopodobnie w czerwcu również wyruszę do Solarisa, też pierwszy raz  z przyczepą i też spod Poznania :)

W dniu ‎11‎.‎10‎.‎2018 o 22:43, maarec napisał:

W tym rejonie tylko Solaris ma baseny i zjeżdżalnie. Sugeruję rezerwację.

Czy na czerwiec również podobna sugestia?

maarec
6 minut temu, filipert napisał:

A kiedy wyprawa?

Ja prawdopodobnie w czerwcu również wyruszę do Solarisa, też pierwszy raz  z przyczepą i też spod Poznania :)

Czy na czerwiec również podobna sugestia?

tak. Poczytaj nasz blog, chyba w 2014 ok 10.06 solaris był pełen. Sprawdź też termin Niemieckich ferii zielonoświątkowych  - w tym roku chyba są wyjątkowo późno ok 12-14 czerwca + 2 tygodnie.  Wtedy ten camping pęka w szwach.

Suzu4x4

byliśmy dwa razy w czerwcu w Solarisie bez rezerwacji i nie było problemu z miejscem, choć  było zajęte ok 95%

jeśli chodzi o sam kemping to jeśli ktoś lubi molochy to polecam , kemping o wysokim standardzie, położenie też fajne dużo atrakcji w okolicy w zasięgu godziny jazdy samochodem ;)

maarec
Godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

byliśmy dwa razy w czerwcu w Solarisie bez rezerwacji i nie było problemu z miejscem, choć  było zajęte ok 95%

jeśli chodzi o sam kemping to jeśli ktoś lubi molochy to polecam , kemping o wysokim standardzie, położenie też fajne dużo atrakcji w okolicy w zasięgu godziny jazdy samochodem ;)

dokładnie, ale ma też swoje minusy - bardzo ostre skały na dnie przy głównej plaży, w wodzie żwir powoduje zamulanie wody, aquapark jest słono płatny a sam camping głośny i wiecznie prawie pełen.

filipert
W dniu ‎21‎.‎01‎.‎2019 o 13:50, maarec napisał:

tak. Poczytaj nasz blog, chyba w 2014 ok 10.06 solaris był pełen. Sprawdź też termin Niemieckich ferii zielonoświątkowych  - w tym roku chyba są wyjątkowo późno ok 12-14 czerwca + 2 tygodnie.  Wtedy ten camping pęka w szwach.

Poczytałem - niezła kopalnia wiedzy.

Niemieckie ferie sprawdziłem - 8-23 czerwca na południu, czyli dokładnie "nasz" termin :(   chyba trzeba będzie zmienić plany...

maarec
Godzinę temu, filipert napisał:

Poczytałem - niezła kopalnia wiedzy.

Niemieckie ferie sprawdziłem - 8-23 czerwca na południu, czyli dokładnie "nasz" termin :(   chyba trzeba będzie zmienić plany...

Oni dalej niż do Splitu nie jadą ;) pełno będzie też ma Krk oraz kamp Cikat.

wydra

Uprzejmie donosze, ze  Pfingstferien Baden-Württemberg i Bayern maja  w tym roku od 11 do 21 czerwca :rolleyes:

Pawel1o

Mam nadzieję że od 17 VI znajdzie się miejsce na KRK na kempingu Skrila. Jak nie, to pocałujemy klamkę i pojedziemy dalej

Pierzasty

Ja w Lipcu na Skrili bez rezerwacji stanąłem na kilka dni. Generalnie jakieś okienko zawsze będzie na 2-3 dni wolne

gusia-s
4 godziny temu, Pawel1o napisał:

Mam nadzieję że od 17 VI znajdzie się miejsce na KRK na kempingu Skrila. Jak nie, to pocałujemy klamkę i pojedziemy dalej

2 godziny temu, Pierzasty napisał:

Ja w Lipcu na Skrili bez rezerwacji stanąłem na kilka dni. Generalnie jakieś okienko zawsze będzie na 2-3 dni wolne

My na Skrili byliśmy w 2016 od 3 lipca (niedziela) to wiało jeszcze pustkami, nasza alejka była prawie cała wolna, inne też miały pojedyncze puste parcele.

Zaczęło się zagęszczać dopiero w następnym tygodniu.