Skocz do zawartości

Chorwacja 2019 - okolice Szybenika


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

            Mam pytanie i będę mega zobowiązany za sugestie. W przyszłe wakacje planujemy z rodzinką pobyt z czepką w okolicach Szybenika. Mój syn ma prawie 11 lat i bardzo mi zależy na atrakcjach na kempingu - baseny, zjeżdżalnie itp - blisko morza oczywiście. W Chorwacji byłem dwa razy ale nigdy na kempingu. Co proponujecie bo czytając opinie mam mentlik w głowie. Będę startować ze Swarzędza k/Poznania. Z góry wielkie dzięki za posty. Pozdrawiamy Serdecznie - APW  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

W  Szybeniku nie byłam na Kempingu, ale ostatnie wakacje spędziliśmy na Kempingu Zaton blisko Zadaru. Moloch,  ale atrakcji bardzo dużo. Moi synowie zadowoleni ( 11 i 7l). Polecam również kemping Lanterna ( też nie okolice Szybenika, tylko Pn Istria) pod względem atrakcji dla dzieci. 

Edytowane przez meggi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

APW, poszperaj sobie (link poniżej), większość kempingów jest szeroko opisana, dużo zdjęć. Poruszanie się po stronce opanujesz z łatwością.

www.avtokampi.si wybierz język, kraj, region i po nitce do kłębka.

Edytowane przez Socale (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

A kiedy wyprawa?

Ja prawdopodobnie w czerwcu również wyruszę do Solarisa, też pierwszy raz  z przyczepą i też spod Poznania :)

W dniu ‎11‎.‎10‎.‎2018 o 22:43, maarec napisał:

W tym rejonie tylko Solaris ma baseny i zjeżdżalnie. Sugeruję rezerwację.

Czy na czerwiec również podobna sugestia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, filipert napisał:

A kiedy wyprawa?

Ja prawdopodobnie w czerwcu również wyruszę do Solarisa, też pierwszy raz  z przyczepą i też spod Poznania :)

Czy na czerwiec również podobna sugestia?

tak. Poczytaj nasz blog, chyba w 2014 ok 10.06 solaris był pełen. Sprawdź też termin Niemieckich ferii zielonoświątkowych  - w tym roku chyba są wyjątkowo późno ok 12-14 czerwca + 2 tygodnie.  Wtedy ten camping pęka w szwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy dwa razy w czerwcu w Solarisie bez rezerwacji i nie było problemu z miejscem, choć  było zajęte ok 95%

jeśli chodzi o sam kemping to jeśli ktoś lubi molochy to polecam , kemping o wysokim standardzie, położenie też fajne dużo atrakcji w okolicy w zasięgu godziny jazdy samochodem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

byliśmy dwa razy w czerwcu w Solarisie bez rezerwacji i nie było problemu z miejscem, choć  było zajęte ok 95%

jeśli chodzi o sam kemping to jeśli ktoś lubi molochy to polecam , kemping o wysokim standardzie, położenie też fajne dużo atrakcji w okolicy w zasięgu godziny jazdy samochodem ;)

dokładnie, ale ma też swoje minusy - bardzo ostre skały na dnie przy głównej plaży, w wodzie żwir powoduje zamulanie wody, aquapark jest słono płatny a sam camping głośny i wiecznie prawie pełen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎21‎.‎01‎.‎2019 o 13:50, maarec napisał:

tak. Poczytaj nasz blog, chyba w 2014 ok 10.06 solaris był pełen. Sprawdź też termin Niemieckich ferii zielonoświątkowych  - w tym roku chyba są wyjątkowo późno ok 12-14 czerwca + 2 tygodnie.  Wtedy ten camping pęka w szwach.

Poczytałem - niezła kopalnia wiedzy.

Niemieckie ferie sprawdziłem - 8-23 czerwca na południu, czyli dokładnie "nasz" termin :(   chyba trzeba będzie zmienić plany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, filipert napisał:

Poczytałem - niezła kopalnia wiedzy.

Niemieckie ferie sprawdziłem - 8-23 czerwca na południu, czyli dokładnie "nasz" termin :(   chyba trzeba będzie zmienić plany...

Oni dalej niż do Splitu nie jadą ;) pełno będzie też ma Krk oraz kamp Cikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawel1o napisał:

Mam nadzieję że od 17 VI znajdzie się miejsce na KRK na kempingu Skrila. Jak nie, to pocałujemy klamkę i pojedziemy dalej

2 godziny temu, Pierzasty napisał:

Ja w Lipcu na Skrili bez rezerwacji stanąłem na kilka dni. Generalnie jakieś okienko zawsze będzie na 2-3 dni wolne

My na Skrili byliśmy w 2016 od 3 lipca (niedziela) to wiało jeszcze pustkami, nasza alejka była prawie cała wolna, inne też miały pojedyncze puste parcele.

Zaczęło się zagęszczać dopiero w następnym tygodniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.