Skocz do zawartości

Camping Ondraszek vs Camping Pod Dębowcem


Roballo

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Roballo napisał:

Witajcie,

wszystkim dziękuje za odpowiedzi :) w takiej sytuacji pakuje sie na wyjazd :)

No masz. To się miniemy po drodze. My na Jurę jedziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witajcie,

weekend się skończył, szczęśliwie wróciliśmy do domu więc napisze na temat moich odczuć po wizycie na kempingu Pod Dębowcem.

Dojazd na kemping jest dobry, ponieważ wjazd jest z głównej drogi tylko miejsce wjazdu jest słabo widoczne wieczorową porą bo tablica informacyjna "kemping" jest słabo widoczna.

Miejsca jak powiedział właściciel są podzielone na przyczepowe i kamperowe a różnią się tym, że pod kampera podłoże jest wzmocnione kamyczkami a dla przyczep jest zielona trawka. Na parceli jest prąd z podziałem na słabsze i mocniejsze zabezpieczenie.

Wybraliśmy miejsce kamperowe, ponieważ chcieliśmy być na samym końcu z powodu posiadania psa.

Toalety faktycznie tak jak pisali inni fajne czyli duże, czyste z ciepłą woda cały czas dodatkowo w łazienkach są pralki, z których można korzystać bez dodatkowych kosztów. Knajpka na terenie kempingu całkiem fajna dobre zimne piwko a i oferta obiadowa jest całkiem dobra i smaczna.

Plusem jest bliskość stacji kolejki na Szyndzielnię. Miejsce fajne oddalone od centrum miasta co staje się fajną bazą wypadowa w góry i na wycieczki rowerowe dla bardziej wytrwałych ..... i to były plusy według mnie.

Minusami według mnie są:

1. cena za dobę, która dla 2 osób wynosi 100 zł .... porównując do MOLO OSIEK ( który się nam podoba ), gdzie na parceli jest woda, prąd, ścieki a toalety za mostkiem są super wychodzi na teraz 56 zł.

2. w dni weekendowe właściciel kempingu robi z pola ogólnodostępny parking ( pomimo obietnic, że auta będą stały na dolnym i górnym parkingu nie dotrzymał obietnicy ), wracając po wycieczce rowerowej zastaliśmy auta obok, za i przed przyczepą co utrudniło nam bardzo wyjazd z pola kempingowego, pomimo zapewnień właściciela, że wyjazd będzie bez problemowy. Dodatkowo wycieczki gości kręciły się w pobliży przyczepy co wpływało na poczucie braku komfortu w wypoczynku. Fakt ten nie tylko przeze mnie został tak odebrany ale również przez innych odpoczywających na kempingu, którzy tak samo jak My zdecydowali się na szybsze opuszczenie kempingu.

Poniżej kilka zdjęć na potwierdzenie minusów ale i piękne góry :20181014_130704.thumb.jpg.4d7ab8e0e5586ffba0b8d38ae8d659cc.jpg20181014_130701.thumb.jpg.6d6d8effa3192afdb529d0d0a078a625.jpg20181013_141355.thumb.jpg.4c15a18ef9c2d334ee8aad32a54c87fe.jpg20181014_133519.thumb.jpg.ea43b9df249016a5bce8fd11647b732f.jpg

20181014_133529.thumb.jpg.93cca12bcfbdc7fff00114b94176c3e0.jpg

20181013_111116.thumb.jpg.24e1cadf90210ec1e6410147d2b10dec.jpg

 

 

 20181013_111713.thumb.jpg.6187d39e0c06a4da2edddb52c35041f0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maarec powiem tak, okolica fajna zwłaszcza teraz bo widoki są piękne, kolorowe :) z drugiej strony taka sytuacja z parkingiem podobno powtarza się w każdy weekend czy to wiosna czy lato czy jesień czy zima ....

Nie wiem jak to wygląda w innym terminie jak np. większość pola jest zajęta przez zestawy ...

W ten weekend było Nas troje dwóch polaków i jeden holender, który nie krył swojego nerwów ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z tym parkingiem to nieporozumienie. Rozumiem jeszcze na dole, tak jak to miało miejsce jak ja byłem. Ale na parcelach? I co w systuacji gdyby zestaw przyjechał nowy? Nie byłoby wolnego miejsca, bo wszystko zastawione przez auta.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co ja pacze" ? zawsze jak tam byłem to było totalnie pusto a za parking robił tylko teren na samym dole przy wjeździe. No nie, taki numer to nie przejdzie, niezależnie za ile. Gdybym zobaczył to co Ty Roballo "na żywo" to pewnie bym tam już nie pojechał. 

Tak wyglądało maksymalne "zastawienie" podczas naszych pobytów:

IMG_2490.jpeg

IMG_2489.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja byłem Pod Dębowcem to było dokładnie tak jak na zdjęciach @dudek_t Czyli parking tylko na dole. Na poziomie dla przyczep i kamperów zero aut i zero osób postronnych.

 To co powyżej to nieporozumienie. To kemping a nie parking. Właściciel przegiął i tyle. Ja rozumiem chęć zysku. Ale wszystko musi mieć swoje granice. Jeśli właściciel chce prowadzić parking to niech otworzy parking i po kłopocie.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maarec co do toalet to sprawa wygląda tak, że jak jesteś na polu to masz klucz do WC a jak wpadasz na parking to płacisz 2 zeta za WC w restauracji i czekasz w kolejce nie wiadomo ile ...

grzecznościowo otwarłem jednej mamie z małym dzieckiem bo by się nie doczekała ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.