Skocz do zawartości

Camping Ondraszek vs Camping Pod Dębowcem


Roballo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

w najbliższy weekend chciałbym wyjechać gdzieś w góry i trafiło na okolice BB. Tutaj znalazłem dwa campingi jeden sam a drugi z polecenia Marka ...

Czy ktoś z szanownego grona mógłbym polecić któryś z nich no chyba, że jest jakiś jeszcze inny warty zainteresowania ....

Wszelkie propozycje mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W Ondraszku nie byłem.
Pod Dębowcem jest czysto, nowocześnie, sanitariaty będą zapewne ogrzewane, woda jest gorąca 24/dobę. Plac dobrze wyrównany, z wjazdem nie ma problemu. Blisko do stacji i szlaku na Szyndzielnię, ale za to sklepu w pobliżu nie uraczysz. Jest tylko bar na terenie kempingu.

Dużym minusem jest cena! Ale poza tym to w sumie polecam.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Dębowcem może nie najtaniej, ale dość wysoki standard. Sanitariaty eleganckie i czyściutkie. Ogrzewane i z gorącą wodą. Na terenie kempingu całkiem dobra restauracja. Fajna też okolica na spacery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mac napisał:

Byliśmy na ONDRASZKU w lecie w przelocie na 2 noce. Da się wytrzymać, problem był z dojazdem bo był remont drogi. Kemping spokojny choć najlepsze czasy ma za sobą. 

Remont drogi trwa nadal.

 

9 godzin temu, jacek00 napisał:

Pod Dębowcem może nie najtaniej, ale dość wysoki standard. Sanitariaty eleganckie i czyściutkie. Ogrzewane i z gorącą wodą. Na terenie kempingu całkiem dobra restauracja. Fajna też okolica na spacery. 

Pod Dębowcem, na pewno wygrywa infrastrukturą. Lokalizację też ma niezłą - kilkaset metrów od wyciągu na Dębowiec (choć ten wyciąg to ponury żart) i ok. 1 km do gondoli na Szyndzielnie. W okolicy jest też całoroczny tor saneczkowy. Cenę znam, nie do końca przystaje do polskich realiów.....

Ondraszek też ma niezłą lokalizację - bliżej lasu chyba się już nie da. Plusem jest też fakt, że za płotem są bielskie Błonia, z dużą ilością infrastruktury zabawowej. Na zboczach Stefanki nowo otwarte trasy rowerowe ale to raczej do jazdy terenowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że jak na ten standard to cena nie przeraża już tak mocno. Owszem, nadal drogo ale tam mogę się przyczepić do tylko jednej rzeczy. No do dwóch:

- jak długo pada to jest grząsko, zakopać się nie zakopiecie ale można mocno zdewastować trawnik (mowa o części nieparcelowanej, nie wiem jak jest na parcelach), ewidentny brak drenażu 

- nie znalazłem sposobu regulacji temp wody pod prysznicami... a pijany nie byłem, z tego wychodzi że albo się nie da albo już "musk" mi się lasuje 

Ja w BB nie chcę szukać innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dudek_t napisał:

Powiem szczerze że jak na ten standard to cena nie przeraża już tak mocno. Owszem, nadal drogo ale tam mogę się przyczepić do tylko jednej rzeczy. No do dwóch:

- jak długo pada to jest grząsko, zakopać się nie zakopiecie ale można mocno zdewastować trawnik (mowa o części nieparcelowanej, nie wiem jak jest na parcelach), ewidentny brak drenażu 

- nie znalazłem sposobu regulacji temp wody pod prysznicami... a pijany nie byłem, z tego wychodzi że albo się nie da albo już "musk" mi się lasuje 

Ja w BB nie chcę szukać innego. 

Byłem na tym campingu raz spacerem (polecam też restaurację). Właśnie nawierzchnia budziła mój największy niepokój. Wiadomo jaki tam jest klimat, do tego na wjeździe jest ogólnodostępny parking i po campingu może krążyć każdy. Jak dla mnie to mocno dyskwalifikuje camping, szczególnie w takiej cenie (ok 110zł doba dla mnie). W weekend ma być piękna pogoda i  wcale bym nie był w szoku jakby był problem z bezpiecznym wjazdem na camp, ze względu na parkujących na wycieczki w góry.

Na Ondraszku nie byłem, oglądałem fotki i czytałem opinie, wstępnie zaryzykowałbym tam wycieczkę na obczajkę, czy nie warto zapłacić połowę mniej :)

w poniedziałek będę w Bielsku dosłownie 300m obok, aż sprawdzę co tam się pozmieniało na campie w ostatnim czasie (byłem w maju 2015)

https://goo.gl/maps/fA148eqwUMm

 

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, nie przesadzajmy. Owszem, jest parking ale jestem pewien że w razie jakichkolwiek problemów z przejazdem (szczerze ich sobie nie wyobrażam, przecież nie pozwalają stawać jak leci i przejazd i miejsce do zatrzymania zestawu jest) obsługa napewno pomoże. 3 razy tam spaliśmy i nigdy nikt się nie kręcił na "wyższych", kempingowych poziomach. W nocy absolutny spokój i cisza. Tam zresztą całą dobę mieszka właściciel i w mojej ocenie nie ma żadnego zagrożenia. 

Jedzenie w knajpie faktycznie dobre i w normalnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem Pod Dębowcem kiedy było dość mokro, padało kilka dni. Na parcelach nie było jakoś grząsko. Powiedziałbym, że normalnie. 

Kiedy wyjeżdżaliśmy (chyba w niedzielę), też od rana zjechało się mnóstwo luda na parking. Ale całości pilnował pracownik, które każdemu mówił gdzie i jak ma stanąć. Z wyjazdem nie było żadnego problemu. Po samym kempingu też nikt obcy się nie kręcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.