Skocz do zawartości

Porównanie dwóch ofert


sambirek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Mam pewien dylemat. Jestem w trakcie poszukiwań przyczepy, moje wymagania to

rok 2005 - 

łózko piętrowe

nie dłuższa nic 500 cm

o idealnym stanie nie wspomne... :) 

 

do tej pory posiadałem przed 1,5 roku hobby z 2000 roku, lecz dzieciaki rosną i każde chce mieć swoje łóżko.. mam diw oferty, proszę zerknijcie i sie wypowiedzcie...

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-495-de-luxe-lozka-pietrowe-dodatkowe-wyposazenie-ID6Bk3QW.html#d201e7efd9

 

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-500-excellent-kmf-lozka-pietrowe-ID6AikrA.html#7d44a867d0

 

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-knaus-sport-pietrowe-lozka-klimatyzacja-ID6BhPTx.html#7d44a867d0

 

Czytałem fora, knaus czy hobby ale widzę, że każdy chwali swoje, dlatego prosze o porównanie tych trzech ofert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

40 minut temu, kynig61 napisał:

Podaj granicę kwoty.

35  z moverem

5 minut temu, mac napisał:

Dwa worki cementu z poprzedniej epoki ?

 

 

A octavia nie ma dmc przyczepy 1400 kg???

2.0 ma 1600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sambirek , jak dla mnie najlepszy układ pod słońcem dla 2+2 to wybrana przez Ciebie druga Hobby 500 oraz Kanus. Łóżka masz rozwalone, nie musisz ich składać codziennie a po środku zmieści się cała rodzina w brzydką pogodę. Moi nawet wolą jeść posiłki w przyczepie, co mnie denerwuje. Przy brzydkiej pogodzie nawet dwie rodziny mogą spędzić czas w tych cepkach, dzieciaki na fracuzie oglądają bajki czy grają w gry a dorośli od biedy posiedzą przy środkowym stoliku :piwo: Oczywiście nie jest to podkowa i imprezy tam nie urządzisz.

Wszyscy mówią, że Kanus lepszy :mad: 

Pytanie, ile masz DMC samochodu? Jeżeli poniżej 2100 to wybierając cepkę 1400 mieścisz się w 3,5 t (czyli znasz zalety). Ta hobby 500 ma obniżone DMC z 1500 do 1400, przez co masz mniejszą ładowność. Gdzieś wyczytałem, że MW to 1250. Ja po zamontowaniu AKU, solara i kupy innego złomu przekraczam 1400, tak więc nad tym musisz się zastanowić, bo napisałeś, że chcesz mover. Ja celowo szukałem hobby 500 z takim obniżonym DMC (pojechałem po nią do NL). W papierach jestem :yes: mieszczę się w 3,5 t, w ważeniu może być gorzej.

Powodzenia w szukaniu i wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lbuster napisał:

@sambirek , jak dla mnie najlepszy układ pod słońcem dla 2+2 to wybrana przez Ciebie druga Hobby 500 oraz Kanus. Łóżka masz rozwalone, nie musisz ich składać codziennie a po środku zmieści się cała rodzina w brzydką pogodę. Moi nawet wolą jeść posiłki w przyczepie, co mnie denerwuje. Przy brzydkiej pogodzie nawet dwie rodziny mogą spędzić czas w tych cepkach, dzieciaki na fracuzie oglądają bajki czy grają w gry a dorośli od biedy posiedzą przy środkowym stoliku :piwo: Oczywiście nie jest to podkowa i imprezy tam nie urządzisz.

Wszyscy mówią, że Kanus lepszy :mad: 

Pytanie, ile masz DMC samochodu? Jeżeli poniżej 2100 to wybierając cepkę 1400 mieścisz się w 3,5 t (czyli znasz zalety). Ta hobby 500 ma obniżone DMC z 1500 do 1400, przez co masz mniejszą ładowność. Gdzieś wyczytałem, że MW to 1250. Ja po zamontowaniu AKU, solara i kupy innego złomu przekraczam 1400, tak więc nad tym musisz się zastanowić, bo napisałeś, że chcesz mover. Ja celowo szukałem hobby 500 z takim obniżonym DMC (pojechałem po nią do NL). W papierach jestem :yes: mieszczę się w 3,5 t, w ważeniu może być gorzej.

Powodzenia w szukaniu i wyborze.

Dziękuję.. na chwilę obecną mam Octavię 3 i zmieszczę się z jej maksymalnym DMC przyczepy w 3.5 t...

Co do ułożenia  to szukam tylko piętrowych. Bardziej mi chodziło o to która wybrać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć trudno ocenić, w tych hobbitkach bardzo lubią cieknąć przednie ściany, chociaż białogard jest w miare zaufanym sprzedawcą to wiem że komuś się trafiła co ciekła, właśnie z tego rocznika. Musisz jechać, pomacać, pooglądać i powąchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.