Skocz do zawartości

Porównanie dwóch ofert


sambirek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, sambirek napisał:

Muszę tylko sprawdzić nadmiar masy uszczelniające na listwach... ponoć częste w knausie... 

Tak - to normalne. Ja mam w wielu miejscach i producent ponoć nie zaleca usuwać.

Wygląda to nieco nieestetycznie, ale tak ma być.

Oczywiście w używce przydałoby się może, żeby może ktoś fachowym okiem rzucił, czy to fabryczna robota czy nie.

Gratuluję wyboru!

"Będzie Pan zadowolony!!":-)

Edytowane przez Zulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, jacek00 napisał:

Muszę tylko sprawdzić nadmiar masy uszczelniające na listwach... ponoć częste w knausie... 

Ten typ tak ma :)  jak Ci przeszkadza wizualnie to nadmiar możesz usunąć . Bo to co wylazło to już samo z powrotem nie wejdzie.

A wychodzi najczęściej od temperatury czyli wystawionej budy na słońce w upalnych porach roku .Wystarczy przestawić budę ( inne miejsce np. na kempingu i tam gdzie operuje słońce tam wychodzi.  Bardziej bym się martwił tam gdzie nie wychodzi :) 

Dbaj o budę , jakieś minimum zadaszenie lub wiata i będzie Pan zadowolony jak to mówią :]  

 

 

edytka : nie wiem jakim cudem zacytowałem post ,którego Jacek nie napisał :o zostawie tak jak jest bo nie mogę tego pozamiatać :)

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 14.10.2018 o 10:31, Maras napisał:

Ten typ tak ma :)  jak Ci przeszkadza wizualnie to nadmiar możesz usunąć . Bo to co wylazło to już samo z powrotem nie wejdzie.

A wychodzi najczęściej od temperatury czyli wystawionej budy na słońce w upalnych porach roku .Wystarczy przestawić budę ( inne miejsce np. na kempingu i tam gdzie operuje słońce tam wychodzi.  Bardziej bym się martwił tam gdzie nie wychodzi :) 

Dbaj o budę , jakieś minimum zadaszenie lub wiata i będzie Pan zadowolony jak to mówią :]  

 

 

edytka : nie wiem jakim cudem zacytowałem post ,którego Jacek nie napisał :o zostawie tak jak jest bo nie mogę tego pozamiatać :)

mam to samo wyłazi ale nic z tym nie robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.