Skocz do zawartości

Wspomnienia ...


Jule

Rekomendowane odpowiedzi

Jak walnełeś tornistrem o glebe i butelka z kamałażem pękła - w tornistrze wszystko w atramenci

 

to miałbym problem bo na plecaku to po śniegu z górki jezdziłem :lol:

 

kit bez obrazy,ale Ty nie jesteś z innego świata-Ty jesteś małolat i ciesz się z tego

 

dzięki :bukiet: ale można wam pozazdrościć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak walnełeś tornistrem o glebe

 

na plecaku to po śniegu z górki jezdziłem

 

kit nie czytasz ze zrozumieniem :bukiet:

wir57 nie mówi o plecaku,tylko o tornistrze,a to zasadnicza różnica.

Tornistry najczęściej zrobione były z tektury i zjazd z górki po śniegu skończyłby się całkowitym zniszczeniem tornistra :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czasach gdy ja do szkoły chodziłem to się plecaki nosiło :lol: a że tornister i plecak w tym przypadku do tego samego celu służył dlatego napisałem że przy zjazdach z górki na jednym czy drugim dobrze bym nie wyszedł :lol: głównie przez ten kałamaż :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto pamięta takie buty zimowe RELAKS ? moje miały czerwone paski :bukiet:

 

J jeszcze były łyżwy przykręcane do butów takim specjalnym kluczykiem.

 

Dziś prawdziwych podwórek to już pewnie nie ma :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maras ja też miałam takie relaksy czarno-srebrne, i łyżwy też przykręcałam kluczykiem do butów,z tym ,że -dla tych co nie wiedzą- w butach szewc musiał przykręcić takie specjalne blaszki/uchwyty/ :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez byly takie lyzwy w rodzinie, tylko ja bylam najmlodsza w rodzinie i na kanale nie pozwalali mi jezdzic... ale Torpiast odtorzyli i mozna bylo juz takie super lyzwy z butami wypozyczac :lol:

 

ps tylko wiekszosc butow byla tak zuzyta ze buty byly jak skarpeta, co grozilo zwichnieciem kostki :bukiet:

 

"Kon ktory mowil" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz w szkole średniej moda na dlugie włosy , to szkoły musiałem wchodzic od tyłu , gdybym chciał normalnie zawrócili by mnie do fryzjera , a miałem takie , że opadały mi na ramiona :lol: została tylko fotka , a spodnie przy nogawce miałem 30 cm :lol: , jak sie szło chodnikiem , przy okazji go sie zamiatało :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz w szkole średniej moda na dlugie włosy , to szkoły musiałem wchodzic od tyłu , gdybym chciał normalnie zawrócili by mnie do fryzjera , a miałem takie , że opadały mi na ramiona :lol: została tylko fotka , a spodnie przy nogawce miałem 30 cm :lol: , jak sie szło chodnikiem , przy okazji go sie zamiatało :bukiet:

 

...ja w dodatku miałem obszyte zamkiem błyskawicznym, żeby się lepiej układały.

U nas ścigali za brak tarczy, pal licho kudły, wszyscy mieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wielokropek :bukiet: , jacek i agatka , gąska Balbinka,

 

Noooo...

"...popatrz tylko jak to robie, raz od siebie, raz ku sobie..." HAhAha, nigdy nie zapomnę Kobuszewskiego z Kociniakiem, jak tańczyli w gumofilcach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.