Skocz do zawartości

Nowy holownik :)


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.10.2018 o 00:06, Cezarr napisał:

A więc pojawił się nowy holownik, ciekawe czy podoła zadaniu ???

IMG_20181008_165357.jpg

No ładne cacko!!! Gratki @Cezarr!!! Teraz musisz tylko zmienić w profilu nazwę holownika z " Incitatus" na "Polonizatus" ;)

9 godzin temu, Łza Włóczynutka napisał:

Trzeba mieć zdrowie, ja tym robiłem kurs na prawo jazdy. Po 45 minutach za kółkiem nie mogłem wysiąść, tak byłem połamany. A potem trzeba było spodnie prać, bo tworzywo z kierownicy zostawało na udach, pomimo fotela odsuniętego na max do tyłu. Słyszałem o przypadkach gdy ludzie o wzroście koszykarza musieli wywalić fotel kierowcy i siedzieć na tylnej kanapie. ;) W sumie się nie dziwię, skoro ja ledwo się mieściłem a mam standardowe gabaryty raczej

Nie dramatyzuj! Sam mam 191cm i wspaniałe młodzieńcze wspomnienia z naszymi 2 rodzinnymi maluszkami?

Edytowane przez Mandrol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

8 godzin temu, Commander napisał:

Krzysztof...nosi cię...za mocno

A dodaj jeszcze że Wartburgiem popłynąłeś na Alaskę. I nam ulżysz w niepewności. Hihi

na alaskę nie, po prostu warczyburga nie miałem nigdy

a tak w temacie , to trabant był 200 razy lepszy i wygodniejszy do podróżowania niż kaszlak - mniej awaryjny, większy, mocniejszy ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mandrol napisał:

No ładne cacko!!! Gratki @Cezarr!!! Teraz musisz tylko zmienić w profilu nazwę holownika z " Incitatus" na "Polonizatus" ;)

Nawet na haku ma 1000kg tyle co ma moja przyczepa ?

1 godzinę temu, Commander napisał:

Malec to fajna rzecz. Szkoda że to sprzedałem.

Oj szukałem, ale niestety w tym roczniku co ja bym chciał są bardzo już umęczone,  najlepszy był by z
metalowymi zderzakami wąska kierownica no i oczywiście kapliczka

 

1 godzinę temu, chris_66 napisał:

to trabant był 200 razy lepszy i wygodniejszy do podróżowania niż kaszlak - mniej awaryjny, większy, mocniejszy ......

Ja myślę  że Ty pomyliłeś tematy i to mocno, auta które mnie interesują pisząc w tym temacie nie muszą być szybkie ani wygodne
nie muszą być dobrymi holownikami, one muszą mi sprawiać radość z jazdy, tak jak tobie radość sprawia wyśmiewanie się z innych.
Tak więc jeżeli chcesz doradzać kupno aut to zmień temat. ja za Twoje rady w tym temacie już podziękuje. :hej:
No chyba że będziesz płacił mi za te auta to wtedy jak najbardziej masz decydujące zdanie, ale jak na razie to jest moja kasa.
Ja myślę że to właśnie ta ich niedoskonałość w porównaniu do nowoczesnych aut daje taką frajdę z jazdy. ?
Auta takie jak Polonez czy Duży Fiat tak dawno już zniknęły z ulic że ja jadąc właśnie polonezem widzę że ludzi się oglądają
bo mimo że to żaden cud motoryzacji to jednak widok tych aut na ulicach nie jest zbyt częsty, i będzie coraz rzadszy.
A co do wygody jazdy to spróbujcie pojechać tym, to zobaczycie co to znaczy twarda jazda, polonez to przy tm limuzyna ?

 

20160604_121748.jpg

20160604_121759.jpg

Edytowane przez Cezarr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cezarr napisał:

Ja myślę  że Ty pomyliłeś tematy i to mocno, auta które mnie interesują pisząc w tym temacie nie muszą być szybkie ani wygodne

nie muszą być dobrymi holownikami, one muszą mi sprawiać radość z jazdy, tak jak tobie radość sprawia wyśmiewanie się z innych.
Tak więc jeżeli chcesz doradzać kupno aut to zmień temat. ja za Twoje rady w tym temacie już podziękuje. 

wyrażam swoje zdanie, nic nie doradzam

porsche znam - bardzo fajne i bez porównania do poloneza - komfort i inne doznania niesamowite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chris_66 napisał:

wyrażam swoje zdanie, nic nie doradzam

porsche znam - bardzo fajne i bez porównania do poloneza - komfort i inne doznania niesamowite

A ja Cię proszę abyś nie wyrażał swojego zdania bo w tym temacie jest mi niepotrzebne, a już na pewno w sposób jaki piszesz.
Jak najbardziej Polonez może Ci się nie podobać, co jest mi obojętne ale sposób w jaki to wyrażasz jest chamski i świadczy tylko o Tobie
a czytałam jeż nie jeden Twój post i wiem że sprawia Ci radość nabijanie się z innych, mnie też nie musisz lubić bo nie jestem
zupą pomidorowa abym mnie lubił.
Czy Ty jeździłeś kiedyś takim porsche?

Edytowane przez Cezarr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już rzadkie auta i trochę kosztują.

Dlatego jeździłem delikatnie . Nie zgadza mi się pokrywa silnika z twoimi zdjęciami, ale to szczegół


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
No 924 to wstyd nazywać Porsche....

Z mocą 125KM to prawie jak polonez , ale połówka swiniaka nie wchodziła do bagażnika.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.