Skocz do zawartości

Nowy holownik :)


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, maciejek34 napisał:

Prawdziwa motoryzacja, nie ta plastikowa dzisiejsza tandeta

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 

?? Taka motoryzacja która rdzewieje już po wyjechaniu z taśmy i psuje się już na taśmie. Nie to że szydze bo sam odbudowałem Fiata 126p i nim jeżdżę ale jakby nie  było dzisiejsza technologia budowy aut jest bardziej przyjazna użytkownikom.

Gratki z Poldka, fajny wózek na niedziele!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Widać tą technologię na akcjach serwisowych

 Taka motoryzacja która rdzewieje już po wyjechaniu z taśmy i psuje się już na taśmie. Nie to że szydze bo sam odbudowałem Fiata 126p i nim jeżdżę ale jakby nie  było dzisiejsza technologia budowy aut jest bardziej przyjazna użytkownikom.
Gratki z Poldka, fajny wózek na niedziele!


Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maciejek34 napisał:

Widać tą technologię na akcjach serwisowych

 


Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 

 

Nie przesadzaj. Mówisz tak jakby polska myśl techniczna robiła 300tys km bez usterki. Wszystko się psuje a zwłaszcza wraki ściągane z za miedzy i skręcone do granic możliwości.Później płacz i lament że "nowe" a się sypie..Co się dziwić jak do granicy miał 400-500tys a za już 180 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o tym myślałem

Nie przesadzaj. Mówisz tak jakby polska myśl techniczna robiła 300tys km bez usterki. Wszystko się psuje a zwłaszcza wraki ściągane z za miedzy i skręcone do granic możliwości.Później płacz i lament że "nowe" a się sypie..Co się dziwić jak do granicy miał 400-500tys a za już 180


Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łza Włóczynutka napisał:

Trzeba mieć zdrowie, ja tym robiłem kurs na prawo jazdy. Po 45 minutach za kółkiem nie mogłem wysiąść, tak byłem połamany. A potem trzeba było spodnie prać, bo tworzywo z kierownicy zostawało na udach, pomimo fotela odsuniętego na max do tyłu. Słyszałem o przypadkach gdy ludzie o wzroście koszykarza musieli wywalić fotel kierowcy i siedzieć na tylnej kanapie. ;) W sumie się nie dziwię, skoro ja ledwo się mieściłem a mam standardowe gabaryty raczej

Być może na ówczesne czasy kiedy jeździliśmy tymi autami na co dzień, ale teraz jazda takimi autami raz na jakiś czas to tylko przyjemność.
Aha, mojego Poldka daje na żółte tablice i do garażu, niech mi daje przyjemność z jady raz na jakiś czas. :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sąsiada, miał skode podajże 120, raz w tygodniu wyciągał z garażu, mył, pucował i siadał na taboreciku, pooglądał pół dnia i chował do garażu :D także też można i daje radoche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jacekzoo napisał:

Miałem sąsiada, miał skode podajże 120, raz w tygodniu wyciągał z garażu, mył, pucował i siadał na taboreciku, pooglądał pół dnia i chował do garażu :D także też można i daje radoche

Jacek coś w tym naszym życiu musi dawać radochę. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, chris_66 napisał:


Ale nie jakieś komunistyczne parchy emoji31.png
Proszę cię, kup coś fajnego i ciesz się tym. A nie takie padliny ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Oj Krzysiek, dla Ciebie parch dla Tomka perełka. Dla Ciebie wakacje z budką to fajne wakacje a inny będzie chciał Ci dołożyć kasy żebyś pojechał na ,,normalne,, jak Cie nie stać i jak cygan jeździsz z budą. Takie życie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Krzysiek, dla Ciebie parch dla Tomka perełka. Dla Ciebie wakacje z budką to fajne wakacje a inny będzie chciał Ci dołożyć kasy żebyś pojechał na ,,normalne,, jak Cie nie stać i jak cygan jeździsz z budą. Takie życie  

Wiem, ale co zrobisz, parch to parch.

A wakacje w budzie coraz mniej atrakcyjne z wiekiem się robią, takie życie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chris_66 napisał:


Ale nie jakieś komunistyczne parchy emoji31.png
Proszę cię, kup coś fajnego i ciesz się tym. A nie takie padliny ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Wiesz zawsze uważałem  Cię za kogoś kto ma wiedzę na nie jeden temat na forum, potrafi doradzić i pomóc i to niejednokrotnie
byłeś w wielu miejscach i wiesz dużo, ale taką wypowiedzią uważam Cię za chama i buraka, tak pisze o z pełną odpowiedzialnością
Panie wszech wiedzący i wszędzie bywający, posiadający wszystko. Jakbyś czasami nie zauważył nie każdego stać na wszystko
i nie każdy musi się cieszyć tym co Ciebie cieszy, tak więc proszę Cię nie pisz w tym temacie więcej i ciesz się tym co Ty masz
a ja będę się cieszył tym co ja mam.
:fuck::fuck::fuck:

1 minutę temu, chris_66 napisał:


Wiem, ale co zrobisz, parch to parch. emoji56.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Masz rację, taki to parch jak  Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Cezarr napisał:

 ja będę się cieszył tym co ja mam.
:fuck::fuck::fuck:

cieszy mnie to, że się cieszysz, bez żadnych złośliwości

maluchem przejechałem się do syrii i nazad , trabantem od gibraltaru do iranu

na tamte czasy to był super środek transportu - dziś wzbudza u mnie zgoła odmienne uczucia i tego się nie zmieni

Cytat

Panie wszech wiedzący i wszędzie bywający, posiadający wszystko.

niestety bardzo się mylisz ?

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.