Skocz do zawartości
jacekzoo

Zabrze, Tarnowskie Góry- jakie atrakcje i kamp?

Rekomendowane odpowiedzi

maarec

Nieźle. Nigdy tam w korku nie stałem a bywam raz w miesiącu. Pewnie dobre godziny trafiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bw81

Miałeś pecha Jacek :D Ogólnie w Katowicach sporadycznie stoję w korkach chyba, że jest wypadek w tunelu pod rondem albo na DTŚ wtedy faktycznie miasto i cała aglomeracja stoi.

Edytowane przez bw81 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czyś
7 minut temu, bw81 napisał:

Miałeś pecha Jacek :D Ogólnie w Katowicach sporadycznie stoję w korkach chyba, że jest wypadek w tunelu pod rondem albo na DTŚ wtedy faktycznie miasto i cała aglomeracja stoi.

Jak był nową z nową cepą, to nie dziw że korki. Każdy chciał zobaczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bw81

:D:D :D 

Edytowane przez bw81 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo
7 minut temu, czyś napisał:

Jak był nową z nową cepą, to nie dziw że korki. Każdy chciał zobaczyć :)

No i wsio jasne :D 

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pawel1966

Na śląsku jest super! a jak pomyślę o roladach....to już chce się tam jechać:) Ostatni  jedliśmy fantastyczne rolady z modrą kapustą ikluskami w Pszczynie podczas jazdy z przyczepką na zakończenie sezonu do Wisły znam śląsk bardzo dobrze z racji tego,że ciągle jeżdzę tam służbowo. Ale dzięki temu w ciągu kilkunastu ostatnich lat udalo mi się poznać wiele cieakwych miejsc. Ale do tej piekarni Michalski muszę zajrzeć. fajna relacja!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Tylko w poniedziałki nieczynna :lol: a na weekend stolik trzeba ponoć rezerwować z kilkudniowym wyprzedzeniem. I jestem skłonny w to uwierzyć, jak my przyszliśmy to był jeden wolny, który zajęliśmy, a jak kończyliśmy to dwie pary czekały w kolejce aż jakiś się zwolni. A to był wtorek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bw81

Z tymi poniedziałkami to mnie zaskoczyłeś :D żyłem w nieświadomości :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

no ale tak było, przynajmniej te atrakcje które patrzyliśmy, kolejka w parku, palmiarnia, cafejka, muzeum pożarnictwa... w poniedziałki nieczynne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bw81

Dobrze, że pracuję od poniedziałku do piątku :D 

Aglomeracja śląska mocno się zmieniła. Brakuje nam jeszcze dostępu do morza ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mandrol
W dniu ‎2018‎-‎10‎-‎22 o 18:37, Suzu4x4 napisał:

planetarium w Chorzowie  nieczynne od lipca do 2020r  , robią modernizację za prawie sto baniek.

Jako alternatywę proponuję coś w naszej małej wiosce- https://astrohunters.pl/. Moje chłopaki byli tam ostatnio na urodzinach- po 3 godzinach wrócili zachwyceni.

Jako bazę noclegową proponuję kawałeczek (jakiś hektar:D) mojego trawnika z dostępem do prądu, wody, prysznica, torów kolejowych, itp. Ale to dopiero na wiosnę jak już się wprowadzimy do domu na naszej farmie;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kynig61

Został jeszcze Nikisz /Nikiszowiec/ knajpka Byfyj dają fajno zista.Myślę,że kilka śląskich słów już znasz pozdrawiam Kynig.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SilesiaCamp

Ja również zapraszam na wycieczkę do Zabrza Sztolnia Luiza kopalnia Guido i wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia :swieca: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Suzu4x4
W dniu 2.11.2018 o 18:57, Mandrol napisał:

Jako alternatywę proponuję coś w naszej małej wiosce- https://astrohunters.pl/. Moje chłopaki byli tam ostatnio na urodzinach- po 3 godzinach wrócili zachwyceni.

Jako bazę noclegową proponuję kawałeczek (jakiś hektar:D) mojego trawnika z dostępem do prądu, wody, prysznica, torów kolejowych, itp. Ale to dopiero na wiosnę jak już się wprowadzimy do domu na naszej farmie;)

dzięki za info odezwę się jak będziemy wybierać się w twoje strony :piwo:

a jakbyście mieli ochotę przyjechać do Wrocławia daj znać, też się coś zorganizuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi