Skocz do zawartości

Wypadki


andiat

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Cathay napisał(a):

Auto osobowe jadące zgodnie z przepisami nie rozrywa barier energochłonnych.

Myślę, że przy legalnych 140 km/h jest taka możliwość ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

4 godziny temu, czyś napisał(a):

Mogło być mniej niż 1000 kg, a i tak jak "depnąć" to ogon może zostać tam gdzie stał, razem z tylnym pasem, zderzakiem i hakiem. Elektryk ma takie zaj..... odejście...

Mój znajomy jeszcze za komuny wracał z Zakopca Fiacikiem 126P i ciągnął Niewiadówkę  ; w Olsztynie na światłach jak ruszył pod górę z kopyta to na asfalcie znalazła się cała belka i silnik walnął michą o asfalt ; pozbierał to do kupy poskręcał na druty wyciągnięte z okolicznego płotu i tak szczęśliwie dojechał jeszcze ponad 50 km do domu :hehe: dopiero potem haki w maluchu miały wzmocnienie z rurek mocowanych do śrub poduszek od skrzyni biegów :) :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem napisać o tych "wąsach" pod skrzynię, bo cała belka silnikowa to były o ile pamiętam 2 albo 4 stalowe kołki i 4 śrubki M8. W kierunku góra-dół trzymało się nieźle, ale na "rozciąganie" wszystko wisiało na wspawanych w belkę śrubach 8-kach. Swoją drogą, te wąsy od haka to było utrapienie serwisowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje że ten bandyta zostanie srogo ukarany, tam jechały dzieci, to zwykły bandzior taki sam jak strzelający z pistoletu czy rąbiący siekierą.Byłaby to nauczka i przestroga dla wielu jemu podobnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt - o ile jest jakaś górna granica- pewnie zaboli ale po króciutkim czasie przejdzie . Dotkliwszym ukaraniem byłoby jeszcze  pozbawienia PJ dożywotnio - takie jest moje zdanie. 

    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez pj też się da jeździć. Wiadomo, że łatwiej jest wygrać w totka niż mieć kontrolę policji w PL.. W mojej ocenie sprawiedliwie by było gdyby kara zależała od dochodu i żeby takie cymbały kilka lat spłacały mandaty i odszkodowania. Zamykać tego nie ma sensu, niech haruje na karę pieniężną czy też odszkodowania po kilkaset tysięcy zł.

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Łza Włóczynutka napisał(a):

Bez pj też się da jeździć. Wiadomo, że łatwiej jest wygrać w totka niż mieć kontrolę policji w PL.. W mojej ocenie sprawiedliwie by było gdyby kara zależała od dochodu i żeby takie cymbały kilka lat spłacały mandaty i odszkodowania. Zamykać tego nie ma sensu, niech haruje na karę pieniężną czy też odszkodowania po kilkaset tysięcy zł.

Czyli menel jak zabije ludzi na drodze dostanie 0zł grzywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.