Skocz do zawartości

Okładziny cierne Westfalia SSK


ci_wilk

Rekomendowane odpowiedzi

a jaka cena jest dobra ??? :hmm:    ktoś wie ?

poniedziałek - wtorek będę wiedział ile kosztują to dam znać, prawdopodobnie będę zamawiał ( już są chętni na 4 kpl. ) hurtem może taniej ? :]  

zwróćcie uwagę, są trzy rodzaje okładzin do zaczepu westfali.

 

zobaczcie jak zużyły się okładziny w moim zaczepie, sam metal ( w białym kółku ) a dodatkowo wybił się "jęzor"  ( podkreślony czerwonym ) :look:

post-7943-0-27434300-1373705220.jpg

post-7943-0-26638700-1373705226.jpg

post-7943-0-38731200-1373705232.jpg

post-7943-0-96390600-1373705998_thumb.jpg

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kilka dni temu zamówiliśmy tu: http://przyczepytam.com.pl/sklep/catalog_products_with_images.php?topSsid=d5d6a1b561299572647e10f211329ec4

cena 230zł (westfalia 2) zależało nam na czasie, tu mieliśmy okładziny na następny dzień od zamówienia, a u innych trzeba było czekać aż sprowadzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również czekam na wieści o cenę :hmm:  :tuptup: , również jestem zainteresowany zakupem środkowej wersji. W moim zaczepie tez się już lekko nadwyrężyły więc może przy zakupie zbiorowym ( czytaj hurtowym) będzie taniej. 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja smaryję często kulkę zaczepu tawotem do łożysk .

kiedy tawot jest zużyty to zmienia kolor z zielonego na czarny. 

Dzieki tym zabiegom okładziny bardzo długo mi służą.

Wadą jes możliwość sie wybrydzenia  się smarem.

Po odłaczeniu przyczepy trzeba pamietać o nałożenio osłony kulki haka auta ,inaczej zwiekszamy ryzyko wymazania sie smarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja smaryję często kulkę zaczepu tawotem do łożysk .

kiedy tawot jest zużyty to zmienia kolor z zielonego na czarny. 

Dzieki tym zabiegom okładziny bardzo długo mi służą.

Wadą jes możliwość sie wybrydzenia  się smarem.

Po odłaczeniu przyczepy trzeba pamietać o nałożenio osłony kulki haka auta ,inaczej zwiekszamy ryzyko wymazania sie smarem.

no teraz to poleciałeś kolego po całości,oszczędzać okładziny kosztem niedziałania w pełni stabilizacji zaczepu,to to samo co posmarowanie tarczy hamulcowych żeby się nie złużyły klocki :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,  właśnie dostałem odpowiedź odnośnie cen okładzin, szczegóły w załączniku.

 

http://www.czescidoprzyczep.com.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&manufacturer_id=43&Itemid=&vmcchk=1&Itemid=90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne i raczej się nie opłaca

my przy pojedynczym zamówieniu i wysyłce od ręki, mieliśmy taniej o 21zł

 

kolego banicja my tu szukamy...jeśli nie jest to tajemnica to pochwal się i wrzuć linka do sklepu.

 

 

udało mi się wynegocjować 10% na zakupy na hasło KARAWANING :hop1:   :thank:  

 

info od Piotr Biniek Spec. ds. zarządzania SJ/Pełnomocnik

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.