Skocz do zawartości
Roballo

Camping Rozbark vs Camping Podlesice

Rekomendowane odpowiedzi

Roballo

Witajcie ,

w najbliższy weekend chciałbym wyskoczyć gdzieś niedaleko od domu i pod uwagę biorę dwa campingi i tu mam pytanie, który polecicie pod względem grzybów i jazdy na rowerze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bozka

Czy masz na myśli Rozbark w Kaletach Zielonej? To dwa różne kierunki.

Mogę powiedzieć o Zielonej, teraz tu jesteśmy - raczej w pracy niż wypoczynkowo.

Cisza, spokój, dużo ścieżek rowerowych o przeważnie szutrowej nawierzchni (lub kamienie) w lasach, trochę asfaltowych,  wszystkie zupełnie płaskie, 3 zbiorniki wodne dosyć spore połączone ze sobą, przepływająca przez nie rzeka Mała Panew (ale to raczej ściek niż rzeka).

Grzybów było bardzo dużo w poprzednim tygodniu, teraz znowu jest sucho więc z grzybami słabo. Lasów jest wokół dożo.

W Podlesicach trasy rowerowe są znacznie bardziej wymagające ale znajdziesz dużo bocznych dróg asfaltowych zupełnie bezpiecznych do jazdy .

O grzybach nic nie mogę powiedzieć bo to zależy od aury ale lasy tam też są.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec
14 godzin temu, Roballo napisał:

Witajcie ,

w najbliższy weekend chciałbym wyskoczyć gdzieś niedaleko od domu i pod uwagę biorę dwa campingi i tu mam pytanie, który polecicie pod względem grzybów i jazdy na rowerze :)

a prognozę pogody widziałeś ? nie żebym był z cukru ale mówili coś tam o silnym wietrze, może zmień termin o tydzień ? :)

jak no rowery to chyba Bardziej Kalety, w Podlesicach to głównie do lasu rowerem bo ścieżek za wiele nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Roballo

Marek cały czas sprawdzam i chyba nie wygląda to tak źle patrzyłem na onet.pogoda i na ventusky ...

patrzyłem w weekend i wygląda to tak na poziomie około 25 - 30 km/h ....

teraz u mnie jest 42 km/h i jest spokojnie ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

ogółem przesunęło się na poniedziałek i weekend ma być chłodniejszy niż ten tydzień (26-28C)  spadnie na 15-17C ale to przecież fajna pogoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Roballo

Marek trzeba być twardym a nie miętkim :):):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bozka

W nocy nie było źle,  wyrwało jednego śledzia z daszku, chwilami mocniej wiało, w sumie niegroźnie, trochę popadało teraz słońce i coraz więcej błękitu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi