Jump to content
belmondo

Zakończenie sezonu Kemping Wisła Jonidło 12-14.10.2018

Recommended Posts

11thebest
4 minuty temu, Cezarr napisał:

Tak zostajemy do wtorku 😂😂😂😂

Brawo Wy 

😎😎😎

Piotrn

Wczoraj po 50 minutach jazdy dotarliśmy do Pszczyny. Serdecznie dziękujemy za doborowe towarzystwo i rozmowy do późnych godzin nocnych.

Do zobaczenia w kwietniu.

Cezarr

I my również jesteśmy w domu, korków nie było tak więc rano wyspami po śniadaniu ruszyliśmy z Andrzejem do domu. Dziękuję za wspaniałą zabawę i spotkanie, za poznanie nowych forumowiczów mam nadzieję że spotykamy się na rozpoczęciu sezonu w Imielinie 😀😀😀

belmondo

My również dziękujemy Wszystkim za wspólne spotkanie ,poznanie nowych załóg ,wyśmienitą kuchnię i extra pogodę .Pozdrawiamy serdecznie .

11thebest

Co nikt nie ma zdjęć, które nikogo nie przedstawiają w "złym świetle"

???

pawel1966

Kilka fotek w bardzo dobrym, słonecznym świetle:)

PA146072.JPG

20181013_104134.jpg

20181014_141656.jpg

Michalc3

Ja tak gwoli drobnego wyjaśnienia. Wiadomo było od początku, że RODO, jak wejdzie, to narobi szumu. Jednak powoli już kurz opada i można pewne rzeczy publikować. Zwróćcie, proszę uwagę, że ustawa o ochronie danych mówi o gromadzeniu i przetwarzaniu danych dla celów DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ. Wobec czego publikowanie zdjęć na forum z prywatnego spotkania dla celów prywatnych nie podlega pod RODO. Zresztą, nasi specjaliści od ochrony danych osobowych stwierdzają, że tak naprawdę, to zmiany prawne nie były aż tak drastyczne, jak się spodziewano. Większość zapisów związanych z ochroną danych osobowych istniała w naszym ustawodawstwie już od dawna. Teraz tylko to ujednolicono. Można spokojnie zdjęcia publikować. Oczywiście pomijam fakt, kiedy to ktoś chce publikować zdjęcia poniżające czyjąś godność - to już zupełnie inna kwestia i nie RODO w tym momencie powinno działać :) Więc bardzo proszę koleżeństwo o pokazanie co się działo - bez obaw.

Robak

Mili moi. Jestem byłym karawaningowcem. Kupiłem przyczepę zupełnie przypadkiem. Pojechałem i poznałem fantastycznych ludzi.

Dziękuję Belmondo, ale bardziej dziękuję Asiu. Za Twoją serdeczność. Dziękuję Mareczku i wiesz komu jeszcze za te nalewki i za mega serdeczność. Dziękuję  Fruzi za pieczonki, które przygotowywałem mimo tępych noży. Dziękuję Michalc, za Twoje zaangażowanie. Generalnie, urwał, byliście świetni. Kocham Was.

Kajetan
W dniu 23.11.2018 o 19:54, Robak napisał:

Mili moi. Jestem byłym karawaningowcem. Kupiłem przyczepę zupełnie przypadkiem. Pojechałem i poznałem fantastycznych ludzi.

Dziękuję Belmondo, ale bardziej dziękuję Asiu. Za Twoją serdeczność. Dziękuję Mareczku i wiesz komu jeszcze za te nalewki i za mega serdeczność. Dziękuję  Fruzi za pieczonki, które przygotowywałem mimo tępych noży. Dziękuję Michalc, za Twoje zaangażowanie. Generalnie, urwał, byliście świetni. Kocham Was.

Ale o co chodzi. Co to znaczy byłem? I czemu dziękujesz, tak jakbyś się żegnał na zawsze. Nie byłem w Wiśle, więc może o czymś nie wiem ??? 🤔

jacek00
Ale o co chodzi. Co to znaczy byłem? I czemu dziękujesz, tak jakbyś się żegnał na zawsze. Nie byłem w Wiśle, więc może o czymś nie wiem ??? 
To znaczy, że Robak nie ma już budy i szuka kampera (z tego co pamiętam )

Cezarr

Eeeee Robal zawsze ma takie tajemnicze posty ;)

PaulinaS

Tak nieśmiało chciałam zapytać czy w tym roku będzie organizowane zakończenie w Wiśle?

belmondo

Witam .Pod koniec ubiegłego miesiąca sprzedałem holownik ,a w dniu dzisiejszym przyczepę  ,więc może ktoś chętny zajmie się organizacją ?